Mistrzostwa Europy Formuły 3

GP2, WSbR, Auto GP, IndyCar, WEC, DTM, WRC, MotoGP, karting

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez SebaRacer Pn lis 19, 2018 22:48  Re: Mistrzostwa Europy Formuły 3

Natrafiłem jeszcze na takie nagranie
https://www.youtube.com/watch?v=q8XoSNgISPk
Avatar użytkownika
SebaRacer
 
Dołączył(a): Pn gru 17, 2012 22:05

Postprzez Diego Wt lis 20, 2018 8:36  Re: Mistrzostwa Europy Formuły 3

bartoszcze napisał(a):Tsuboi i jeden z fotografów wyszli ze szpitala.
Floersch pomyślnie przeszła operację i ma zostać w szpitalu do dwóch tygodni, drugi fotograf około 10 dni, marshall kilka dni.
Chyba wszystko się pomyślnie skończy...


To jest najbardziej niesamowite. Patrząc na nagrania wydawało się, że po prostu musiało się stać coś fatalnego. Samo to, że Sophia ma nienaruszony rdzeń kręgowy mimo wielomiejscowego złamania kręgosłupa jest wyjątkowym szczęściem, a to że pozostali wyjdą z tego cało to rozpatruję w kategorii cudu. Czuję ulgę, mimo że bezpośrednio to mnie nie dotyczy.
Diego
 
Dołączył(a): N mar 30, 2008 8:35

Postprzez Voo N cze 30, 2019 9:55  Re: Mistrzostwa Europy Formuły 3

Nie znalazłem tematu o nowej F3 więc napiszę tutaj. Niedzielny wyścig F3 na Red Bull Ringu to był jeden z najlepszych wyścigów jaki widziałem w ostatnich miesiącach. 24 okrążenia czystej (i nieczystej :P ) akcji i dramatów nawet tuż przed samą metą.

P.S. w garażu Premy musi być teraz gorąco (moim zdaniem jednak Armstrong narozrabiał)
P.S.2 może warto zmienić tytuł tematu?
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Protonek N wrz 29, 2019 21:03  Re: Mistrzostwa Europy Formuły 3

Robert Shwartzman w sobotę został mistrzem F3.
A jego imię osiemdziesiąt i osiem.
Avatar użytkownika
Protonek
 
Dołączył(a): Śr gru 23, 2015 12:04

Postprzez Voo N sie 09, 2020 10:15  Re: Mistrzostwa Europy Formuły 3

Dzisiejszy (09 sierpnia) wyścig na Silverstone naprawdę mógł przywrócić wiarę w ściganie. Na dwóch ostatnich okrążeniach realizator prawie się pogubił, tyle działo się w czołówce. Śledzę uważnie F3 i F2 w tym sezonie i tak uczciwe przyznając to dostarcza mi to znacznie większej frajdy od oglądania F1.
Avatar użytkownika
Voo
 
Dołączył(a): Cz lip 05, 2012 18:40

Postprzez Kamikadze2000 Cz paź 01, 2020 9:21  Re: Mistrzostwa Europy Formuły 3

Trochę czasu minęło, ale warto podsumować. Niesamowicie wyrównany sezon i takie lubię. :) Ostatecznie z tytułem Oscar Piastri, ale niewiele brakło Pourchaire'owi, który w końcówce najlepiej dawał sobie radę. Znakomity progres Sargeanta - ile znaczy dobry zespół i to nawet w serii, w której kierowcy mają podobny sprzęt. Bardzo dobra postawa także Vestiego i Lawsona. Szczególnie, że ten drugi też jest debiutantem. Wysoko też Beckmann, ale pewnie miał większe aspiracje. Czołówka zmieściła się w niewielkiej różnicy punktów. Pierwsza trójka... :o I zapewne trafi do Formuły 2. Rozczarował Dennis Hauger. A walczył, jak równy z równym, z Pourchairem o tytuł w Formule 4. Norweg wraz z Enzo Fittipaldim, Aleksandrem Smolyarem i kilkoma innymi zawodnikami w przyszłym roku mogą jednak z powodzeniem włączyć się do walki o tytuł. Przyjdzie do stawki zapewne czołówka F4 i Formuły Renault 2.0 Eurocup. Francuzi mają w obwodzie Victora Martinsa, Hiszpanie Davida Vidalesa, Brazylijczycy Gianlucę Petecofa i Caio Coleta, Argentyńczycy Franco Colapinto, Brytyjczycy Johnny'ego Egara, Włosi Lorenzo Colombo, Gabriele Mini, Andreę Rosso i Francesco Pizziego itd. Tu nigdy nie jest nudno. :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe sporty motorowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości