LiGNA - jak to się zaczęło ;-)

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Postprzez yankess Pt gru 28, 2007 0:27  LiGNA - jak to się zaczęło ;-)

http://f1wm.pl/forum/viewtopic.php?t=29 ... &start=210
Ciekawe, prawda? Niechcący to znalazłem. :)
(mam nadzieje, ze temat nie pojdzie do śmieci)
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Sergi Pt gru 28, 2007 10:02  

Crow wrote:
Tak jest powinien byc tylko 1 punkt regulaminu: 1. Gramy tylko i wylacznie dla wlasnej przyjemnosci dobierajac sobie takich asystentow jazdy na jakich pozwalaja nam nasze umiejetnosci.



I tu mial racje... :-(
"Takie czasy nastały, że jak chcesz z kim mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą." Sokrates.
Avatar użytkownika
Sergi
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 14:32
Lokalizacja: Piła

Postprzez SoBcZaK Pt gru 28, 2007 10:09  

Sergi litości.....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Sergi Pt gru 28, 2007 10:13  

Sobczak spadaj, zobaczymy sie na torze, lepiej patrz w lusterka na nastepnym gp.
"Takie czasy nastały, że jak chcesz z kim mądrym pogadać, musisz rozmawiać sam ze sobą." Sokrates.
Avatar użytkownika
Sergi
 
Dołączył(a): N lip 08, 2007 14:32
Lokalizacja: Piła

Postprzez Crow Pt gru 28, 2007 11:09  

To co, po szkole w piaskownicy? :P

1. Gramy tylko i wylacznie dla wlasnej przyjemnosci dobierajac sobie takich asystentow jazdy na jakich pozwalaja nam nasze umiejetnosci.


Obrazek
To bardzo wrecz humorystyczne logo mialo odzwierciedlac nasze umiejetnosci. To byl chyba okres gdzie kazdy zaczynal meczyc F1CH.

Tak takie mialem zalozenie prowadzac poczatki tej ligi. A raczej nie ligi tylko towarzyskie niezobowiazujace spotkania na torze. Ale byly pewne osoby, ktore za moimi plecami zrobily regulamin kilkustronicowy i wcielily go w zycie sila wykorzystujac swoja pozycje. Coz... powiedzialem dziekuje zabierajac swoje manatki i oszedlem. Zrobilem to tylko i wylacznie dlatego, ze nikt nawet nie chcial sie ze mna konsultowac tylko sila wprowadzil zmiany wg swoich widzi mi sie. Po tym liga powoli umierala. Az w koncu +... Nauczylo mnie to kilku waznych rzeczy ktore dzisiaj sprawdzaja sie w odrodzonej lidzie w 100%.
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez yankess Pt gru 28, 2007 11:15  

A z Ahmedem co się stało? On też (podobnie jak większość osob udzielających sie tu od 2005r. ) stwierdził, ze Kubica wywołał takie zainteresowanie sportem, ze lamerstwo z całej polski tu pisze, wiec on rezygnuje?
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez Kojot Pt gru 28, 2007 14:28  

Widać taki z niego pasjonat sportu jak z koziej dupy trąba, bo prawdziwy fan się nie boi lamerstwa, ino edukuje :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez Crow Pt gru 28, 2007 15:07  

Tak... tak jak to robi wujek Crow zakazujac asystentow. Jeszcze bedziecie mi dziekowac na koniec sezonu ze dzieki zakazom zrobiliscie postepy i staniecie sie simracerami z prawdziwego zdarzenia. No ale glownym celem jest to ze ja to robie tylko i wylacznie po sibie zeby cala stawke spwolnic i wygrac jakis bolid od sponsora :twisted: - tak mi kiedys jeden napisal na PW jednoczesnie wyzywajac nie powiem jak.
Avatar użytkownika
Crow
Patron LiGNA
 
Dołączył(a): N lip 03, 2005 20:57

Postprzez BoryZ Pt gru 28, 2007 15:10  

mam nadzieje ze to nie bylem ja pod wplywem chwilowej utraty trzezwosci umyslu xD
Zaproszenia do www.lockerz.com u mnie na PM albo GG ;)
Avatar użytkownika
BoryZ
 
Dołączył(a): Śr gru 27, 2006 13:24
GG: 211557

Postprzez ICEman Pt gru 28, 2007 19:01  

Crow napisał(a): No ale glownym celem jest to ze ja to robie tylko i wylacznie po sibie zeby cala stawke spwolnic i wygrac jakis bolid od sponsora :twisted: - tak mi kiedys jeden napisal na PW jednoczesnie wyzywajac nie powiem jak.


Zlatan :D

nie wykluczam Bandita :P
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez sadektom Pt gru 28, 2007 22:18  

na 100% bandit
Avatar użytkownika
sadektom
 
Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 10:58
Lokalizacja: Kolno woj. podlaskie
GG: 1067561

Postprzez MITSUBISHI_WRC Pt gru 28, 2007 22:20  

Apropo Bandita to z niego był dobry driver.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gregoff N gru 30, 2007 14:24  

Yankess napisał(a):A z Ahmedem co się stało? On też (podobnie jak większość osob udzielających sie tu od 2005r. ) stwierdził, ze Kubica wywołał takie zainteresowanie sportem, ze lamerstwo z całej polski tu pisze, wiec on rezygnuje?


niestety są różne wydarzenia w życiu i nie każdy ma czas siedzieć godzinami na Forum i tłumaczyć innym, że białe jest białe a czarne jest czarne:)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Guard Cz gru 22, 2011 11:25  Re: LiGNA - jak to się zaczęło ;-)

Witam po kilkuletniej przerwie...Czy grywa jeszcze ktoś multi F1 z modem RH04? chętnie bym dziś wieczorem strzelił partyjkę jak za starych czasów. Nowych modów nie posiadam,zatrzymałem sie na archaicznym rh04... fajnie byłoby sie znowu spotkac w sieci,jak coś to pisać,ugadywać sie i wieczorem można coś pojeździć.pozdrawiam,stary mistrz Guard. moje gygy to 3571290 obecny cały dzien.
Obrazek
Avatar użytkownika
Guard
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 14:49
Lokalizacja: SRC


Powrót do LiGNA F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron