02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Postprzez hideto N lut 27, 2011 18:59  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

ad1. Nie jest winą ani moda, ani ligi, że nie dogadałeś się z jednym z zawodników w australii. W Malezji udział wziąłeś.

ad2. to jest aktualnie twoja wymówka. W F1 też nikt nie planuje awarii.

ad3. Czyli jak ktoś dostanie CLa w którymkolwiek ze zbliżających się 6 wyścigów, to powinien rządać powtórki danego wyścigu ? nie sądzisz, że trochę błędne podejście wykazujesz ?

ad4. Dla mnie Fair Play, to traktowanie wszystkich równo i na tych samych zasadach. Za wikipedią: Fair play (z ang. czysta gra) – norma wartości w sporcie. Jest wyrazem postawy reprezentowanej na boisku, gdzie zwycięstwo nie jest celem, który należy osiągnąć za wszelką cenę. Postawa ta cechuje się przestrzeganiem przepisów gry i odrzuceniem korzyści wynikających z błędów sędziego oraz różnego rodzaju oszustw sportowych. Sportowca przestrzegającego zasad fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki.

Czyli póki wszyscy są równi i nikt innych nie rozbija celowo, albo nie wyrzuca celowo z serwera, to zasady fair play są jak najbardziej zachowane. To nie jest kwestia żadnej interpretacji. Po prostu wykazujesz cechę na której głupotę próbujesz się powołać w Swoim poprzednim poście, że przecież 'punkty nie są ważne'. To się powinieneś zdecydować. Czy nie są ważne i jedziemy dalej, czy są ważne i będziesz się wykłócał o rzekome punkty które mogłeś zdobyć - będąc szczerym i tak małą ilość bo w czołówce tempa w żadnym z GP nie byłeś (czyste stwierdzenie faktu, a nie działanie na zasadzie 'jesteś gorszy niż ja' bo ja również miałem kiepskie tempo.)


Nie chodzi o to co o tobie myślę i nie ma to być osobisty atak na ciebie. Po prostu robisz bunt niewiadomo po co i o co. Wychodzę z założenia, że nie jesteś jedynym graczem który się do tego wyścigu bardziej bądź mniej przygotował. O problemie z STR osobiście cię poinformowałem i byłęś o tym fakcie poinformowany jeszcze przed hocke. Co za tym idzie, nie masz 5 lat by prowadzić cię za rękę przez ulicę, wchodzisz na forum mówisz 'z str jest taki i taki problem, do czasu jego rozwiązania jeżdżę tym i tym bolidem'. I masz gdzieś czy Figo i reszta ruszą dupy i coś zrobią, mozesz spokojnie uczestniczyć w działaniach.

Co do jeszcze Malezji, nie wiem czy sobie przypominasz, ale po przełączeniu na DX7 i sprawdzeniu, że wszystko działa, przełączyłeś grafikę w tryb DX8 i próbowałeś mnie namówić do tego samego. Powiedziałem wtedy, że nie będę kombinował, skoro działa to po co ruszać. Efekt mamy taki, że ja dojechałem do mety, a ty zacinałeś grę na każdym zakręcie.

Przyjmij na klatę brak komunikacji z Australii i swój błąd z Malezji i normalnie jeździj dalej. Bo gwiezdne wojny o błache problemy jednego z graczy nie są nikomu potrzebne.

Liczę, że nie będziesz znów tego odbierał osobiście, tylko przemyślisz swoje podejście.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kojot N lut 27, 2011 19:20  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

No cóż cały wywód mógłby mieć w sumie sens gdybym faktycznie dostał CL w wyścigach. No cóż ja nie dostałem CL w żadnym z wyścigów. Poprostu mod uniemożliwił mi normalne starty, a ty traktuj to jak chcesz. I wydaje mi się że nie robie "buntu", tylko wyraziłem swoją opinię na pytanie zadane przez Figo
Figo napisał(a):Jak mi powiesz co zrobić, by wszyscy byli zadowoleni, to Ci postawie dużeeeeego browara.


Wyraziłem swoją opinię i tyle.
Cała reszta bełkotu jest zbędna, przecież jeśli zasady nie będą odpowiadać komukolwiek to znów pojedziecie sobie w 6 sezonik i wszyscy będą happy :evil:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez hideto N lut 27, 2011 19:26  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Kojot napisał(a):No cóż cały wywód mógłby mieć w sumie sens gdybym faktycznie dostał CL w wyścigach. No cóż ja nie dostałem CL w żadnym z wyścigów. Poprostu mod uniemożliwił mi normalne starty, a ty traktuj to jak chcesz. I wydaje mi się że nie robie "buntu", tylko wyraziłem swoją opinię na pytanie zadane przez Figo

W Malezji znaleźliśmy sposób by każdy któremu się nagłe freezy pojawiały (a sam należałem do tych osób) mogły normalnie pojechać. Logicznie rzecz biorąc, nie możesz więc powiedzieć, że to zły mod. Mod jest zły, był i będzie, ale był sposób by sobie z problemami poradzić. Nie skorzystałeś z niego i niestety dostałeś po łapkach w malezji. Trudno, życie idzie dalej :)
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez LUKE N lut 27, 2011 21:10  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Na pewno pomysł z powtórzeniem 2 pierwszych wyścigów nie jest dobrym pomysłem mimo cl itp. i mimo tego, że liga jest darmowa w stosunku do tych co dojechali. Powtarzanie znów tych samych wyścigów mija się z celem.
Avatar użytkownika
LUKE
 
Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 21:43
Lokalizacja: Koło
GG: 214550

Poprzednia strona

Powrót do LiGNA F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron