02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Postprzez LUKE N lut 27, 2011 0:26  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

dobra dobra... mówicie fair play to fair play! Bo co? Bo admini wylecieli? No ta, a jak to by inaczej nazwać. Oczywiście zaraz któryś wystrzelili z bardzo ciekawą gadka no ale no ale... . Dojechało sporo i jest, to jednak tak nie odpowiedzialnej i mało słusznej decyzji już dawno nie słyszałem. I Cube nie sil się i nie męcz co tu większego i niesamowitego wymyślec i dopiec Sobczakowi bo wam coś powiedział. Dlaczego? Bo powiedział słusznie i taka jest niestety niesmaczna prawda, albo jakieś decyzje z sensem albo właśnie takie nie odpowiedzialne 'tekściki'. Większej dopierdołki nie widziałem w stronę tych co dojechali. Na co oni jechali do mety i walczyli ku przyjemności i rozrywki. Nie no oczywiście anulować wedle swoich uznań i tyle. Powiem jasno i twardo Ligna upada jak już nie upadła.
Avatar użytkownika
LUKE
 
Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 21:43
Lokalizacja: Koło
GG: 214550

Postprzez Bronze N lut 27, 2011 8:03  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Miało być tyle funu ,a nic z tego nie wyszło . Jednak cieżko tu winić Administratorów. Mod miał swoje "widzimisie" i kopał pokolei. Zmiana modu troche by pomogła ,ale nie wiem czy komuś chciało by sie jezdzic sezon od nowa.
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez MITSUBISHI_WRC N lut 27, 2011 11:34  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

No to w takim razie (po powyższych postach) co planują zrobić ''z tym fantem'' admini ligi?

PS: Czas nieubłaganie ''ucieka'' serwery jeszcze opłacone ale już chyba na niedługo, trzeba podjąć męską decyzje (chyba że już została podjęta, ostatni post Cube). :wink:
Ostatnio edytowano N lut 27, 2011 11:36 przez MITSUBISHI_WRC, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Marcin388 N lut 27, 2011 11:36  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Byczek napisał(a):najwiecej osob odpadlo jednak przez swoje bledy, a nie CL.


Wydaje mi się, że było odwrotnie. ;)
Avatar użytkownika
Marcin388
 
Dołączył(a): Wt lip 08, 2008 9:56
Lokalizacja: Września
GG: 485880

Postprzez Bronze N lut 27, 2011 11:59  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

NO nie wiem 4-5 osob dostalo CL co daje nam 15 osób dojechało 9 wiec wiecej odpadło przez błedy :razz:
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Figo N lut 27, 2011 12:14  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

CL miało co najmniej 6 osób (chyba że ktoś jeszcze, ale się nie pochwalił).
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez Cube N lut 27, 2011 12:20  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Luke, bądź poważny, proszę cię. Myślisz, że ja, Figo czy Rubiq podejmując jakieś decyzje kierujemy się swoim własnym interesem? Tak, właśnie wyskoczyłem z kolejną ciekawą gadką, bo widząc takie bzdury po prostu mi się żyć odechciewa... Przeczytaj mój ostatni post jeszcze raz, bo mam wrażenie, że zauważyłeś tam tylko jedno zdanie.
Let There Be Rock
Cube
 
Dołączył(a): Pn cze 30, 2008 14:49
Lokalizacja: Brzeg
GG: 9801401

Postprzez Byczek N lut 27, 2011 12:41  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

No nic, następny mod trzeba porządnie przetestować.. nie jak ostatnio w 5-6 osób. Trzeba zrobić pełnowymiarowy test race w co najmniej 15 osób, żeby znowu takich numerów nie było. Róbcie z wynikami co chcecie, mnie to prywatnie zabolało, bo to moje pierwsze zwycięstwo w F1, ale może kiedyś uda się w sprzyjających okolicznościach wywalczyć następne ;) No i słuchajmy się nawzajem. Ja już w takcie pierwszego test race'a pisałem, że mam problemy z grafika na tym modzie, kilka osób potwierdziło, a reakcja Figo - ja nie mam. To są fakty, a nie wypominki, czy wbijanie szpilki.. żeby nikt tu się nie obrażał.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -Stanisław Lem
Avatar użytkownika
Byczek
 
Dołączył(a): N kwi 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra
GG: 3234185

Postprzez Kojot N lut 27, 2011 16:12  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Cała dyskusja jest bez sensu. Jeśli chodzi o moją opinię na ten temat, to powiem tyle, że jeśli zmieniamy moda i zmieni się rzecz jasna fizyka, to zmieniają się warunki uczestnictwa, a co za tym idzie i stopień trudności, co skutkować powinno unieważnieniem poprzednich 2 wyścigów. Szanuje to że ktoś tam wygrał po raz pierwszy i mu się nie podoba, że nie będzie to uznane. Zastanawiające jest niestety to iż nie zadał sobie pytania czy faktycznie udało mu się wyprzedzić wszystkich? Czy zwyciężył ze wszystkimi w uczciwej walce? Czy zwyczajnie resztę wywaliło z serwera. Oczywiście nikt nie miałby pretensji o podobną sytuację, jeśli z serwera wywalonych byłoby 2 no może 3 kierowców, jednak w przypadku tego moda sytuacja była inna i co najmniej 6 zostało pozbawionych uczestnictwa nie ze swojej winy. Mógłbym powiedzieć że i ja ucierpiałem, w zasadzie nie mogłem wziąć udziału w wyścigu 1 i 2, mimo tego że na treningu nie było żadnych przesłanek awarii, to tuż przed wyścigiem wywalało mnie z serwera i z grą zaczynały dziać się niestworzone historie typu artefakty i jakieś errory. W drugim wyścigu co prawda udało mi się wystartować i nawet przejechać 10 lapów, mimo podobnych objawów jak w wyścigu 1, ale gra pracowała jak by była zdolna wyświetlić tylko z 15 FPS-ów, no i niestety nie dało się jechać normalnie. Jeśli wyniki z tych 2 wyścigów zostaną zachowane a mod zostanie zmieniony, to niestety nie wystartujemy na tych samych zasadach dla wszystkich kierowców, bo kilku już na starcie będzie miało przewagę punktową. Takie osoby jak ja z przyczyn wyłącznie zależnych od moda, nie mogły wystartować z nie swojej winy w wyścigu, co za tym idzie nie mogły zdobyć potencjalnych punktów i było by wielce niestosowne powiedzieć, że wszystko jest OK


PS Serwer stoi
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez Figo N lut 27, 2011 16:44  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Jak mi powiesz co zrobić, by wszyscy byli zadowoleni, to Ci postawie dużeeeeego browara.
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez Kojot N lut 27, 2011 17:40  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Oczywiście, moim zdaniem rozpoczynamy zabawę od nowa, liga nie jest płatna więc problem z jakąkolwiek klasyfikacją nie jest istotny. Wszyscy którym wydaje się, że są pokrzywdzeni, mają okazję ponownie potwierdzić swoje umiejętności na torze i wygrać, na uczciwych zasadach. Ktoś wcześniej stwierdził że powinniśmy postępować według zasad fair play, więc to jest właśnie postępowanie fair play dla wszystkich.Tyle w temacie.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez Figo N lut 27, 2011 17:51  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Kojot napisał(a):liga nie jest płatna więc problem z jakąkolwiek klasyfikacją nie jest istotny.

Więc jaki jest sens ruszać od nowa?
Wygrać jeszcze może każdy, bo jest 6 wyścigów.
Avatar użytkownika
Figo
 
Dołączył(a): Pn lip 21, 2008 16:26

Postprzez hideto N lut 27, 2011 18:01  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Kojot napisał(a):Oczywiście, moim zdaniem rozpoczynamy zabawę od nowa, liga nie jest płatna więc problem z jakąkolwiek klasyfikacją nie jest istotny. Wszyscy którym wydaje się, że są pokrzywdzeni, mają okazję ponownie potwierdzić swoje umiejętności na torze i wygrać, na uczciwych zasadach. Ktoś wcześniej stwierdził że powinniśmy postępować według zasad fair play, więc to jest właśnie postępowanie fair play dla wszystkich.Tyle w temacie.

Trochę mnie śmieszy twoja wypowiedź Kojot, ale w sumie nic dziwnego bo wyrobiłeś sobie już pozycję pierwszego marudy ligi.

Po 1. Wszyscy zawodnicy w poprzednich 2 wyścigach mieli takie same warunki, ta sama fizyka, dostęp do serwera, modu, toru itp.

Po 2. Jak zawodnikowi w F1 popsuje się bolid, to nie leci do Charliego, by ten anulował wyścig, bo to przecież niesprawiedliwe... Kubica w 2007 mówił 'to tylko wyścigi' i szedł dalej. CLe były jak najbardziej kwestią losową (z tego co pamiętam w australii pół stawki nie odpadło z tego powodu) więc nie widzę powodu, by karać tych którym ta odrobina szczęścia dopisała i dano im wyścig ukończyć.

Po 3. Nadal będzie ta sama fizyka dla wszystkich i ten sam tor - więc wciąż równość zawodników jest zachowana.

Po 4. Fair Play, oznacza że wobec wszystkich stosujemy te same sprawiedliwe zasady. Czy wobec kogoś jest jakaś nadzwyczajna zasada tutaj stosowana ? Po GP Australii, z którego odpadłem przez zdażenia na FL (późniejszy wypadek był spowodowany pogiętym zawieszeniem) nie marudziłem, nie domagałem się anulowania wyników, powiedziałem jedynie, że admin na serwerze popełnił błąd i w przyszłości powinien się nieco inaczej zachować.

Po 4. Rozumiem twoją frustrację, w Australii nie pojechałeś przez problemu z modem, z Malezji pewnie dostałeś CL - choć logi wskazują problemy z zawieszeniem więc nie wiem. Ale póki co twoje zachowanie jest na zasadzie 'miałem dwa razy pecha, więc wszystko co utrzymuje obecny stan nie jest wobec mnie fair. Taka moralność kaliego trochę.


Liczę, że przemyślisz swoje stanowisko, bo domaganie się tego by inni mieli tak samo źle jak ty, bo ty miałeś źle jest wybitnie dziecinne.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Kojot N lut 27, 2011 18:38  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

ad 1 Nie prawda, nie wszyscy, choćby ja nie mogłem wystartować

ad 2 Bolid mi się nie popsuł, problematyczny był mod i w związku z tym nie mogłem wystartować.

ad 3 Fakt równość jest zachowana, jednakowoż w sezonie jest 8 wyścigów i nie ze swojej winy nie mogłem wziąć udziału we wszystkich.

ad 4 Nie wiem jak ty traktujesz Fair Play ale mnie się wydaje, że jeśli na 8 wyścigów ktoś nie mógł wziąć udziału w 2, nie ze swojej winy a hipotetycznie mógłby zając w tych wyścigach dwukrotnie pierwsze miejsce, to wyniki obecnej zachowanej punktacji mogą być dla niego krzywdzące.

ad 5 W pierwszym wyścigu nie pojechałem w wyniku błędów moda (nawiasem mówiąc zgłaszałem to wielokrotnie podczas treningów, że Toro rosso jest uszkodzone, bo wczytuje złą klasę samochodu z inną fizyką, nikogo to nie obeszło) wyścig drugi mimo podobnych problemów, (ciągłe CL tuz przed wyścigiem i wyjścia do pulpitu) tuz przed wyścigiem przestawiłem rfactora na directx7 i udało się wystartować, przejechałem 10 lapów mimo iż gra się potężnie zacinała, gdzieś nie wyrobiłem i uderzyłem w ścianę i tak cudem było że dojechałem do tego 10 lapa bo miałem już kliknąć esc na pierwszym.

Otóż nie jestem sfrustrowany, kompletnie mnie to nie obchodzi co o mnie myślisz. Jeśli mamy natomiast postępować według zasad Fair Play to przynajmniej w moim rozumieniu tego słowa jest traktowanie każdego kierowcy w ten sam sposób. Według ciebie równe zasady oznaczają że część kierowców pojedzie 8 wyścigów a część tylko 6 i w sumie jest OK bo to przypadek losowy. To jest śmieszne rozumowanie.
No cóż jeśli wam wszystkim tak bardzo przeszkadza moja osoba i to moje "marudzenie" to ja nie widzę problemu bym przekazał komuś zarządzanie serwerem i pożegnał się z Ligną w trosce o dobro ligi. Spędziłem tu sporo super sezonów i jeśli moje odejście pomoże w ogólnym podniesieniu prestiżu ligi, to zrobię to z miłą chęcią.

Tyle mam do powiedzenia i nic więcej.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Kojot
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 22:10
GG: 9208651

Postprzez MITSUBISHI_WRC N lut 27, 2011 18:53  Re: 02. Grand Prix Malezji (Sezon 2011)

Kojot dam Ci mojego kompa :wink:, ja nie mam najmniejszych problemów z opisywanym modem. :wink:

EDIT: I nie Wszystkim przeszkadza, bardzo dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków (głowa do góry).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LiGNA F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron