04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Moderatorzy: pyciek, Rubiq, Figo, Crow, LiGNA administratorzy

Postprzez Parówa$$$ So mar 19, 2011 23:22  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Dodam coś również od siebie. Jeżeli ktoś nie wie to jeżdżę w Lignie WTCC. I tak samo jak F1 ta liga powoli zaczyna przeżywać spory kryzys. Administracja skupiła się na reaktywacji ligi F1 i według mnie olała sobie sąsiednią ligę. Wszystko jest robione ze sporym opóźnieniem, frekwencja spada na łeb na szyję- ostatnio na Zolder liczba kierowców oscylowała w granicach 6-8. Gadałem z Rubiqiem, niby coś miało być robione w sprawie poprawy sytuacji ale jak na razie jest wszystko po staremu. W ten poniedziałek mają kalendarzowo się odbyć wyścigi bodajże na Brands Hatch a nawet nie ma założonego tematu związanego z tymi rundami.

Podsumowując moją wypowiedź, to nie tylko liga F1 przeżywa kryzys a cała Ligna. Pewna grupa ludzi się już wypaliła (w tym np. ja)- potrzeba świeżej krwi, administracja w końcu musi przyjąć krytykę na klatę i próbować coś zmienić. Bym coś więcej naklikał, ale nie mam weny- jestem zmęczony...
Parówa$$$
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 17:05
Lokalizacja: Chodzież
GG: 6127146

Postprzez Cube So mar 19, 2011 23:42  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Luke, przypomnij sobie jak wyglądało to wszystko w history. Sezon był zapowiedziany, zapowiedzi z opisem toru, sytuacji w lidze i onboardem przed każdym wyścigiem, podsumowanie z wypowiedziami i galerią, przez pewien czas również review i konferencje, testy przedsezonowe przekładane by ludziom pasowały terminy. Jak wyszło? Sam pamiętasz grid po 8-10 os z zapisanej gromadki, która przed sezonem twierdziła, że wszystko jest ok. Czy gdybyś my teraz to kontynuowali było by lepiej? Nie sądzę. Wszystko rozchodzi się o to, że ludzi chętnych do jazdy po prostu nie ma, przynajmniej w naszych kręgach, gdyby ludzie chcieli to wszystko inne grałoby drugoplanową rolę. Ja nikogo nie zmuszę siłą do jazdy, bo to, co się teraz dzieje jest po prostu ciągnięciem sezonu na siłę, większość zmian wychodzi i jest robiona pod ten sam krąg osób, który i tak nie jeździ.

Co do trudności fizyki to bez przesady rozumiem, że na history ktoś mógł mieć problem, ale żeby na fso złapać spina to trzeba chyba położyć cegłę na pedał i tak wpadać w zakręty... Żeby to wszystko, jako tako funkcjonowało kierowca też musi coś dać od siebie, a fso nie jest wymagającym modem. Tak jak Byczek wspomniał, rywalizować można na naprawdę fajnym poziomie, ale jest jedno ale, przede wszystkim trzeba chcieć,, bo mam wrażenie, że niektórym trzeba wszystko podsuwać pod nos łącznie z wciskaniem za nich pedałów. Jeśli tak dalej pójdzie i grid będzie liczył po 5 os, to będę za tym, aby przerwać sezon, przynajmniej do czasu wydania rf2. Taka przerwa dobrze zrobi zawodnikom, którzy znów zgłodnieją wyścigowych emocji i mi abym trochę odpoczął od wysłuchiwania nieustanych słów krytyki niezależnie od tego, czego bym nie robił.
Let There Be Rock
Cube
 
Dołączył(a): Pn cze 30, 2008 14:49
Lokalizacja: Brzeg
GG: 9801401

Postprzez Byczek So mar 19, 2011 23:55  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Tak swoją drogą, zamiast wylewać tutaj żale polecam pojeździć trochę po tym torze, a apetyt na ściganie przyjdzie sam :) Mod + tor - miód malina! :)
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -Stanisław Lem
Avatar użytkownika
Byczek
 
Dołączył(a): N kwi 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra
GG: 3234185

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 20, 2011 8:59  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

l00kers napisał(a):Tylko że to pewnie jest zgraja początkujących na klawiaturach którzy robią masakre na pierwszym zakręcie zapominając o hamowaniu :)


Chłopaki mają kiery, i nie jest tak jak piszesz, może jeszcze w którejś lidze są kamikadze ale w większości lig jest kultura.

Widzę l00kers że jesteś zapisany w pit lane, a w LiGNIE nie chce się jeździć i z czego to wynika? :-)

LiGNA - Liga Grających Nałogowo Amatorów, jak amatorów to powinno być więcej pomocy może wtedy było by większe zainteresowanie.

A może zmiana administracji coś by zmieniła, chyba niepotrzebnie rozpisuję się, bo i tak efekt będzie wiadomy. :smile: :|
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Dante N mar 20, 2011 14:32  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Najlepsi w tym całym chaosie są "kierowcy" którzy tylko narzekają na frekwencję i to , że mod im nie odpowiada a na wyścigu z łaski swojej się nie pojawią , bo na wyjściach z zakrętów nie potrafią operować gazem .
W ogóle wyjaśnijcie mi co dzieje się pod kopułą takiego gracza którzy zapisuje się do ligi a później sobie po prostu olewa wszystkie możliwe wyścigi ?
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 20, 2011 14:56  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Co do stawianiu się na wyścigach to już napisałem jak to u mnie wygląda. Jak mogę to jadę bo mimo wszystko lubię pośmigać po torze wolno ale jednak. Wiem, wiem, że pomoce wywołują u niektórych (wszystkich) śmiech, lidze życzę jak najlepiej. W końcu nie pierwszy raz jeżdżę tutaj, już nie produkuje się i jak to się mawia róbta co chceta.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Bronze N mar 20, 2011 18:28  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

MITSUBISHI_WRC napisał(a):
l00kers napisał(a):Tylko że to pewnie jest zgraja początkujących na klawiaturach którzy robią masakre na pierwszym zakręcie zapominając o hamowaniu :)


Chłopaki mają kiery, i nie jest tak jak piszesz, może jeszcze w którejś lidze są kamikadze ale w większości lig jest kultura.

Widzę l00kers że jesteś zapisany w pit lane, a w LiGNIE nie chce się jeździć i z czego to wynika? :-)

LiGNA - Liga Grających Nałogowo Amatorów, jak amatorów to powinno być więcej pomocy może wtedy było by większe zainteresowanie.

A może zmiana administracji coś by zmieniła, chyba niepotrzebnie rozpisuję się, bo i tak efekt będzie wiadomy. :smile: :|

Tutaj troche przesadzileś więcej pomocy ? Co to da ? Osobiscie przy pomocy Figa (Za co serdecznie dziekuje) nauczylem sie jezdzic bez helpów w dwa dni.Jego poziomu tak szybko nie osiągne (o ile w ogóle) 30 okr przed race to nie przygotowanie nie raz robiłem po 500okr na SPA by poprawić sie o -0,3. Jednak po 3 okr. i 5 spinach nie można powiedzieć "Nie umiem i koniec" w takim wypadku po co się zapisywałeś?
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez MITSUBISHI_WRC N mar 20, 2011 19:14  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
LiGNA - Liga Grających Nałogowo Amatorów, jak amatorów to powinno być więcej pomocy może wtedy było by większe zainteresowanie.


Trzeba zmienić na ''Nałogowo Grających Profesjonalistów (tak lepiej pasuję) i nigdzie nie napisałem że to ja chce pomoce bo nie umiem jeździć bez pomocy. Tylko być może po wprowadzeniu pomocy będzie więcej chętnych zgłaszało się do ligi (kapewu?). I żeby było wszystko jasne, będę jeździł bez pomocy bo taka jazda sprawia mi przyjemność (no a jak wiadomo nie każdemu to odpowiada).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Inside N mar 20, 2011 20:11  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Amatorów można tutaj uznać też jako maniaków, jednak patrząc na alienow z zagranicy, czy z srpl to dużo osób tutaj jest amatorami ;] A i Mitsu nie wiem, co Ty masz do l00kersa, ale to jego decyzja w jakiej lidze chce jeździć, przecież, przy rfactorze mamy odpocząć w dobrej atmosferze, a może według niektórych to pit-lane jest lepsze od LiGNy pod tym względem.

Nie, nie znam l00kersa ale denerwuje mnie takie naskakiwanie na kogoś kto nie jest niczemu tutaj winny.
Avatar użytkownika
Inside
 
Dołączył(a): Śr maja 05, 2010 14:12
Lokalizacja: D-ko/SK
GG: 18040787

Postprzez Bronze N mar 20, 2011 20:24  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

MITSUBISHI_WRC napisał(a):Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
LiGNA - Liga Grających Nałogowo Amatorów, jak amatorów to powinno być więcej pomocy może wtedy było by większe zainteresowanie.


Trzeba zmienić na ''Nałogowo Grających Profesjonalistów (tak lepiej pasuję) i nigdzie nie napisałem że to ja chce pomoce bo nie umiem jeździć bez pomocy. Tylko być może po wprowadzeniu pomocy będzie więcej chętnych zgłaszało się do ligi (kapewu?). I żeby było wszystko jasne, będę jeździł bez pomocy bo taka jazda sprawia mi przyjemność (no a jak wiadomo nie każdemu to odpowiada).


No chyba ty nie umiesz! Co stoi na drodze Amatorowi ,żeby nauczył się jezdzic bez helpów. Może zaraz zaczniesz sie rzucać ,że każdy z tobą wygrywa bo każdy jest Profesjonalistą :razz:
Avatar użytkownika
Bronze
 
Dołączył(a): Cz sie 14, 2008 14:07
Lokalizacja: Heppenheim
GG: 1400118

Postprzez Marker N mar 20, 2011 20:43  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

amator
1. «osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności»
2. «osoba lubiąca coś»
3. «osoba wykonująca coś bez fachowego przygotowania»
4. «osoba chętna do nabycia czegoś»

profesjonalista
1. «osoba zajmująca się zawodowo jakąś dziedziną»
2. «ktoś, kto ma duże umiejętności w jakiejś dziedzinie i doskonale wykonuje swoją pracę»
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez LUKE Pn mar 21, 2011 15:04  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Cube po części masz racje, ale no właśnie po części, poruszamy się ciągle w tym samym towarzystwie które jest 'wypalone', a gadanie, że jest mało chętnych to bzdurne gadanie. Gdybyście mocno wzięli byka za rogi to zrobilibyście jakieś duże rozgłoszenie o Lignie/jakieś werbowanie z innych słabszych lub równych lig bo naprawdę nie jest tak źle jak gadasz, a lig jest dużo gdzie jest dużo pozapisywanych itd., więc tak źle to nie wygląda.
Avatar użytkownika
LUKE
 
Dołączył(a): Wt lip 29, 2008 21:43
Lokalizacja: Koło
GG: 214550

Postprzez Dante Wt mar 22, 2011 19:35  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Mam takie małe pytanie co do obecności - będzie jakiś zespół z dwoma wolnymi miejscami ? Bo chciał bym wystartować z kolegą w
jednym teamie i przydało by się wiedzieć który bolid ogarniać (kamera i te sprawy) .
Chociaż w sumie powinienem zapytać , czy w ogóle pojedziemy :P (tak , jestem wścibski) .
Dante
 
Dołączył(a): So lut 26, 2011 13:54

Postprzez Cube Wt mar 22, 2011 19:48  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Jedziemy, jedziemy. Jak nikt nie zgłosi nieobecności lub wolnego zespołu, to możecie się przymierzać do Lotusa lub Saubera, wątpię żeby były zajęte.

-- Wt mar 22, 2011 19:49 --

btw. ktoś chętny do onboardu ?
Let There Be Rock
Cube
 
Dołączył(a): Pn cze 30, 2008 14:49
Lokalizacja: Brzeg
GG: 9801401

Postprzez smylas Wt mar 22, 2011 20:02  Re: 04. Grand Prix Monako (Sezon 2011)

Cube napisał(a): Lotusa lub Saubera, wątpię żeby były zajęte.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LiGNA F1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron