Drive to survive

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez ewreteyrytu Wt kwi 21, 2020 22:52  Drive to survive

Skoro top gear czy the grand tour mają swoje tematy, to wypada aby serial o królowej motosportu również posiadał oddzielny wątek, bo myślę że zasługuje nie tylko z tego powodu że nawiązuje do tematyki forum, ale głównie dlatego że, subiektywnie, jest to dobry program.

Osobiście uważam że netflixowi nie za bardzo idzie jeśli chodzi o seriale własnej produkcji, ale pokazanie f1 od kuchni i tej najciekawszej strony, samych kierowcow i ich walki o pozycję w f1, już nawet nie na torze, ale o utrzymanie sie w elicie, że to wyszło świetnie.

Jestem nawet zaskoczony, że temat nie powstał wcześniej, no ale widać że ruch na forum widocznie sie skurczył i nie było komu rozpocząć dyskusji o jakże pasjonującym serialu ;), który mnie osobiście na nowo zaczął przyciągać do GP.

Lata lecą, seryjnie zdobywane tytuły WDC najpierw Vettela a potem Hamiltona nie wzbudzały już tyle ognia chyba u nikogo oprócz najwierniejszych fanów Niemca i Brytyjczyka więc z zainteresowaniem obejrzałem co działo się w ciągu ostatnich dwóch sezonów i jacy kierowcy zastąpili stara gwardię.

I muszę przyznać że netflixowi udało się zrobić znakomitą produkcję, nawet jeśli jest tam dużo uproszczeń i dróg na skróty miedzy przedstawieniem jakichś wydarzeń i ich skutkami.

To co jest najlepsze, to ukazanie szefów teamów i kierowców takimi, jakimi nie widać ich w czasie prowadzenia bolidu i celebrowania podium, czy zarządzania strategią.

Dwa sezony "Jazdy o życie" są pełne smaczków z życia padoku, animozji i ich genezy między kierowcami i menedżerami. Kto nie oglądał jeszcze, temu szczerze polecam nadrobić zaległości.
O Vettelu: "Chwilami dorównuje głupotą Lewisowi, a czasami go nawet przewyższa".
:P :D
Avatar użytkownika
ewreteyrytu
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:41

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości