Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mariusz Wt mar 19, 2019 9:18  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Sukces Eleven Sports:
Grand Prix Australii w niedzielny poranek przyciągnął do Eleven Sports 1 średnio 238,3 tys. widzów (w godz. 6.02-7.57). Kanał, pokazując wyścig, uzyskał 7,82 proc. udziału w rynku (13,33 proc. udziału w grupie komercyjnej).

Dla porównania wyścigi Formuły 1 w minionym sezonie śledziło w Eleven Sports 1 średnio 152,5 tys. widzów.

Źródło: Press na podstawie danych Nielsen Audience Measurement.

Relacje z GP Australii było można oglądać w Polsce:
- kanały Eleven Sports (na żywo: wszystkie sesje + wyścig)
- TVP Sport (na żywo: od 45 wyścigu)
- Polsat Sport (powtórka: 18 marca i 19 marca - skrót wyścigu + ceremonia podium z komentarzem panów Andrzeja Borowczyka i Krystiana Sobierajskiego)
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez bartoszcze Wt mar 19, 2019 9:49  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Ładnie. Zwłaszcza jak na tę godzinę, i biorąc pod uwagę że to nie obejmuje oglądania w sieci, nawet za pośrednictwem Eleven.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez cwiek Wt mar 19, 2019 9:58  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Na pewno w innych porach oglądalność będzie zdecydowanie lepsza. Oby jeszcze tylko Williams doszlusował do stawki i RK był w stanie powalczyć nawet nie o punkty, ale zwyczajnie pościgać się z innymi to Eleven trafi się kura znosząca złote jaja :D
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez smylas Wt mar 19, 2019 11:34  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

cwiek napisał(a):Na pewno w innych porach oglądalność będzie zdecydowanie lepsza. Oby jeszcze tylko Williams doszlusował do stawki i RK był w stanie powalczyć nawet nie o punkty, ale zwyczajnie pościgać się z innymi to Eleven trafi się kura znosząca złote jaja :D


Kontrakt kończy się po tym sezonie, jeśli będą go przedłużać, to oby nie wtopili tak jak Polsat w 2011r
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Kubecks Wt mar 19, 2019 20:20  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Biorąc pod uwagę, że Polsat ma większość w Eleven to myślę, że mają szansę na zwrot przynajmniej części tamtej kasy
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Postprzez cwiek Śr mar 20, 2019 19:17  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

F1 w Eleven do 2022 roku :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Endrju Szopen Śr mar 20, 2019 19:22  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Także F2, F3 i Porsche, ale te będą pokazywać na sportowych Polsatach.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez smylas Śr mar 20, 2019 19:33  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

W komunikacie jest także mowa o sublicencji dla TVP
Obrazek
Niestety nie mogę odnaleźć całości wiec nie wiem czy będzie to na takiej samej zasadzie jak w tym sezonie.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Lustro Pt mar 29, 2019 9:35  Subskrypcja Eleven - gdzie wykupić?

Mam prośbę o pomoc z aplikacją Eleven na androida lub opinie gdzie wykupić subskrypcje.
Pakiet Eleven kupuję tylko dla F1. Jako że nie interesują mnie jakieś inne kanały czy pakiety, oraz mając nadzieją że najlepszą jakość dostarczy producent danej treści, postanowiłem zakupić subskrypcje bezpośrednio u Eleven. Jeśli chodzi o transmisje przez WWW w Windows, to wszystko działa dobrze. Niestety aplikacja na androida to jakaś porażka :x . Mimo zalogowania i informacji w ustawieniach, że subskrypcja jest wykupiona, w oknie transmisji wyświetla komunikat, aby się zalogować :o . Pomoc Eleven zakończyła się na informacji, aby wyczyścić dane programu i pamięć podręczną, co oczywiście nic nie daje. Na tym etapie kontakt z pomocą się urywa. Czy ktoś może również miał ten problem i znalazł jakieś rozwiązanie?
Ewentualnie proszę o opinie jak wygląda jakość u innych dostawców: WP pilot, Ipla, Player itp. W Eleven jest możliwość obejrzenia materiału do 24 godzin wstecz - czy u innych dostawców też jest taka możliwość?
Lustro
 
Dołączył(a): Pn maja 29, 2017 9:07

Postprzez bartoszcze Pt mar 29, 2019 11:17  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

W Playerze jest możliwość obejrzenia do 72h wstecz, a kiedy miałem problemy z appką to dali mi miesiąc gratis :)

Jak działa appka Playera na androida, nie wiem.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez MMM Wt kwi 09, 2019 19:47  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Czytając opinie w sklepie play (90% nieprzychylne) o aplikacji Eleven stwierdziłem, że jej nie chcę. Spróbuj na androidzie poprostu przez przeglądarkę zalogować się na stronie eleven sports, u mnie na tablecie chodzi ok. Jedyny minus: gdy chcę cofnąć kilka minut wstecz podczas meczu /wyścigu to i tak wraca mi do czasu live. Poza tym Jakość transmisji ok.
Avatar użytkownika
MMM
 
Dołączył(a): N cze 12, 2005 12:53
Lokalizacja: Stare Babice

Postprzez xdomino996 So kwi 13, 2019 22:15  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Czasami mam problem z tym zalogowaniem ale ponowne włącznie transmisji pomaga.
O ile apka na telefonie śmiga aż miło o tyle ja osobiście od Bahrajnu miałem jakiś chory problem z powtorkami kwalifikacji i wyścigu na Apce w SmartTV Samsunga . Kwalifikacji miałem tylko 55 min (w połowie drugich okrążeń wyjazdowych w Q3 mi się skończyły kwalifikacje), a wyścigu 65 min, co spowodowało że po 40 okrazeniach musiałem oglądać powtórkę z telefonu bo na szczęście tam wszystko się nagralo. No bardzo mnie to rozczarowało bo ze względu na studia zaoczne to te odtwarzanie materiału sprzed kilku godzin było dla mnie najważniejsze
Avatar użytkownika
xdomino996
 
Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 16:23

Postprzez Europejczyk Wt kwi 30, 2019 21:12  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Ale bym sobie takiego Borowczyka w Eleven posłuchał... :D Może kiedyś... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez lolek99 Śr maja 01, 2019 10:41  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Gąsiorowski w tym sezonie nie wyrabia moim zdaniem. Wiele błędów, pomylonych nazwisk i tego typu. Jeszcze z Sokołem to tego da się słuchać. Natomiast duet Gąsiorowski-Kapica jest ciężki do wytrzymania.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Europejczyk Śr maja 01, 2019 12:16  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Może by tak Eleven zamieniło Gąsiorowskiego na Borowczyka... ;) ;) ;) :królik: :królik: :królik:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość