Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez smylas Pn maja 06, 2019 18:53  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

O to mi chodzi.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Europejczyk Pn maja 06, 2019 19:41  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Gąsiorowski nie będzie pracował przy projekcie F1 z tego co mnie się wydaje.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez manieq Pn maja 06, 2019 19:58  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

lolek99 napisał(a):Borowczyk - Sokół w porządku,ale wyobraźcie sobie Borowczyk - Kapica :D

Tego się właśnie boję. Obawiam się, że nawet najciekawszy wyścig będą mogli zmiczibatyzować i oconizować.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez slipstream Pn maja 06, 2019 20:14  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Ej, ale ja się tak zastanawiałem co Gąsiorowskiego tak mało ostatnio od początku sezonu. Już nawet w studio przed wyścigiem czy treningami się nie pojawiał jako prowadzący jak kiedyś. No i to że w sumie nigdy na żaden wyścig od początku nie pojechał, bo zawsze inni. To już nawet Aldona się załapała na wycieczkę na GP na koszt Eleven. A przy tym nie był dziennikarzem bez doświadczenia, bo pracując w PR3 zjeździł kilka wielkich imprez, więc tutaj tej różnicy wizji współpracy bym się doszukiwał.

Historia trochę zatacza koło, bo w sumie chyba dlatego Sokół odszedł od komentowania w Polsacie, bo też nie chcieli go wysyłać na tor tylko siedzieć zamkniętym w studio w Warszawie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bartoszcze Pn maja 06, 2019 20:57  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Europejczyk napisał(a):Gąsiorowski nie będzie pracował przy projekcie F1 z tego co mnie się wydaje.

"Wciąż zapraszam do F1Sport na @sportpl"
https://twitter.com/mgtrojka/status/1125387887074213892
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Europejczyk Pn maja 06, 2019 20:59  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Miałem na myśli, że nie będzie ciągnął F1 ze stacją Eleven. Jak nie wiadomo o co chodzi, to... :roll:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez smylas Pn maja 06, 2019 21:24  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Europejczyk napisał(a):Miałem na myśli, że nie będzie ciągnął F1 ze stacją Eleven. Jak nie wiadomo o co chodzi, to... :roll:


Nic innego nie robił w Eleven prócz pracy przy F1
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Europejczyk Pn maja 06, 2019 21:33  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

A jeśli tak, to nie będzie pracował w Eleven w ogóle.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez cwiek Pn maja 06, 2019 21:37  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Europejczyk napisał(a):Miałem na myśli, że nie będzie ciągnął F1 ze stacją Eleven. Jak nie wiadomo o co chodzi, to... :roll:


Raczej nie. Upatrywałbym podobnej przyczyny co slipstream ;)

smylas napisał(a):
Europejczyk napisał(a):Miałem na myśli, że nie będzie ciągnął F1 ze stacją Eleven. Jak nie wiadomo o co chodzi, to... :roll:


Nic innego nie robił w Eleven prócz pracy przy F1


Komentował trochę La Liga jako ekspert, nie pamiętam kiedy ostatnio ale w 2016 i 2017 roku na pewno udzielał się nie tylko przy F1. Niemniej tak jak napisał, to koniec jego przygody w Eleven, więc przy piłce też go nie usłyszymy.

Ucieszyłem się jak ogłosili, że wraca Boro ale jak później wyszło, jaka jest tego przyczyna (bo wątpię, by wzięli Borowczyka mając Gąsiorowskiego) to jednak nie wygląda to tak fajnie. Mam nadzieję, że obecność Sokoła zadziała na Boro i będzie dało się go słuchać :)

Historia trochę zatacza koło, bo w sumie chyba dlatego Sokół odszedł od komentowania w Polsacie, bo też nie chcieli go wysyłać na tor tylko siedzieć zamkniętym w studio w Warszawie.


Sokół trochę zdziadział i pewnie teraz mu już aż tak nie zależy, żeby jeździć na wyścigi :D Pojedzie na 2-3 w sezonie i będzie zadowolony. A Gąsiorowski chciał być "w rotacji" tych co jeżdżą, Mirosławski widział go jako głównego komentatora na każdy wyścig i się nie dogadali.
Ostatnio edytowano Pn maja 06, 2019 21:41 przez cwiek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Europejczyk Pn maja 06, 2019 21:41  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Cwiek, bez przyczyny tego drugiego zdania nie napisałem :-)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez cravenciak Pn maja 06, 2019 21:49  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Mnie Gąsiorowski denerwował, teksty typu "ale mamy tu emocje", "ależ mamy wyścig", "ale to były kwalifikacje!" strasznie mnie irytowały. Facet na antenie wypowiada się za 300k ludzi, którzy to aktualnie oglądają i mogą mieć inne zdanie :?
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez slipstream Pn maja 06, 2019 22:32  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Sokół trochę zdziadział i pewnie teraz mu już aż tak nie zależy, żeby jeździć na wyścigi :D Pojedzie na 2-3 w sezonie i będzie zadowolony.

Myślisz że się już "poddał". Sokół pracuje na swoją stałą przepustkę na paddock, a żeby taką utrzymać trzeba być określoną ilość wyścigów w sezonie jak się nie mylę. No to że Mikołaj ma przepustkę innego koloru niż reszta ekipy Eleven to właśnie to. Może już nie chce mu się latać na koniec świata, ale pewnie europejskie GP Sokół będzie na miejscu i może jedna dwie dalsze wycieczki.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bartoszcze Wt maja 07, 2019 5:54  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Myślę, że Mikołaj sobie wybiera na co chce pojechać :)

A o tyle mu mniej zależy na jeżdżeniu po Azerbejdżanach, że kiedyś nie miał rodziny (chyba), a teraz ma na pewno.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Europejczyk Wt maja 07, 2019 6:19  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

W tym roku nie był tylko w Azerbejdżanie (Australia, Chiny, Bahrajn sa dosyć daleko jednak), za to w tamtym roku był w Baku... Nie wiem czy odległość robi jakąś różnicę... Przecież to kilka godzin samolotem.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez bartoszcze Wt maja 07, 2019 7:22  Re: Transmisje F1 w Eleven i jakość komentarza

Europejczyk napisał(a):Nie wiem czy odległość robi jakąś różnicę... Przecież to kilka godzin samolotem.

Przede wszystkim to wyjazd na dobrych kilka dni. Wycieczka do Australii pewnie zawsze fajna, do Chin leciał na jubileuszowy wyścig, a inne.. jak można wybierać to też wybierasz, on już chyba wszędzie był :)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość