Przekaz Internetowy

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Czy chciałbyś oglądać F1 na żywo przez Internet?

tak
27
64%
nie
15
36%
 
Liczba głosów : 42

Postprzez FANF1 Pt sie 11, 2006 13:52  

To robi nam się PRL, bo gdzieś czytałem, że na mundialu w 78 Telewizja Polska robiła 15 minutowe opóźnienia, bo tyle zajmowało wymazywanie transparentów Solidarności wywieszonych na stadionie.
FANF1
 

Postprzez manipulator Pt sie 11, 2006 14:25  

Jestem na tak, ale pod jednym warunkiem! Jak będzie można sobie wybierać samemu kamerę!...
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez Mathef Pt sie 11, 2006 14:37  

Jesli nie bedzie F1 na zadnym niekodowanym kanale to ja bylbym na tak :) ale za darmo :razz:
Avatar użytkownika
Mathef
 
Dołączył(a): Pt kwi 22, 2005 15:54
Lokalizacja: zydomu

Postprzez Jacobser Cz lis 23, 2006 22:33  

Jakby na TV4 zlikwidowali (w co szczerze wątpię) transmisję z GP to rzecz jasna, że chciałbym oglądać zawody w Internecie. Zresztą coś mi się ostatnio ten program zawiesza, więc zapłaciłbym za odbiór tą drogą. Z drugiej strony po co płacić, jak można śledzić wydarzenia na wp.pl, sęk w tym tylko, że bez obrazu, co akurat w tym sporcie utrudnia sytuację.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Orłoś Pt lis 24, 2006 0:07  

FANF1, w którym roku? :o
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez godzil2 Pt lis 24, 2006 8:54  

FANF1 napisał(a):[...]że na mundialu w 78 Telewizja Polska robiła[...]


Oto odpowiedź ;)
Avatar użytkownika
godzil2
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 17:25
Lokalizacja: Espoo/Finlandia

Postprzez OldHorse Pt lis 24, 2006 9:10  

Orłoś, nie czepiaj się młodych ludzi :-D
Oni nie oglądali w telewizji, jak Lechu podpisywał porozumienia w stoczni, tylko uczą się o tym w szkole.
1978, 1980 - co za różnica , to wszystko przecież prehistoria... :P :grin: :grin: :grin:
Avatar użytkownika
OldHorse
 
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 9:26
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez Bucu Pt lis 24, 2006 9:49  

Osobiście wole wygapiać się na F1 na wygodnej kanapie przed TV niż przed kompem, ale jakby nie było innej możliwości to oczywiście. Na razie jednak zostanę przed TV :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Mateusz91F1 Śr lis 29, 2006 19:43  

nieeeee!!!!! never, chociaż ten borowczyk i skubis jak coś pieprznął czasem to.......głowa mnie boli!!! :evil: Zdecydowanie nie!!!
Mateusz91F1
 

Postprzez GroM Cz lis 30, 2006 23:19  

Ja jestem za transmisja w internecie, bo dzieki temu mozna by F1 sledzic caly czas, a tak czekam i dopieor 2 minuty przed startem pokazuja wszystko. Poza tym na pewno samemu mozna by kamery itp zmieniac. Na laczu 1 - 2 Mbit mozna by juz raczej w dosc dobrej jakosci ogladac w takim RealVideo. Popatrzcie na TV NASA maja transmisje 128 kbit. Poza tym taka cyfra na swoim malutkim talerzyku tez nie ma super jakosc czesto kwadraty sie pokazuja wiec tam tez ta jakos nie jest zbyt dobra.
Pytanie pozozstaje jedno czy FIA jest wstanie to zrealizowac, bo obawiam sie ze nie. Jezeli powiedzmy z pareset tysiecy ludzi ogladalo by wszystko przez neta z jakoscia 1 mbit, wtedy caly internet by padl, a FIA musialby miec taki dostep do neta ze nikt na swiecie czegos takiego nie ma. Czyli odpowiedz jest prosta nie bedzie F1 w internecie a szkoda.
Trzeba czekac az kazdy w domu bedzie mial 10 mbit, a glowne servery routery itp beda podlaczone do lacz po 100 GB i wiecej, a obecnie czegos takiego nie ma. Sam widze jak neostrada ostatnio dziala slabo, mam 2 mbit a strony od kwartalu laduja sie slabo dlaczego ? Bo TPSA ma przeciazaona siec.
GroM
 
Dołączył(a): Cz cze 15, 2006 11:00
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez Orłoś Cz lis 30, 2006 23:50  

Sama szybkość łącza do Twojego operatora to nie wszystko. Ważniejsze od tego są połączenia Twojego operatora ze światem. A tutaj może być różnie. Co Ci po tym, że będziesz miał gwarantowane np. 10 megabitów skoro to będzie 10 Mbps tylko do Twojego operatora a dalej wąskie gardło?

Co do kwadracików w cyfrowym przekazie satelitarnym to pewnie masz źle ustawioną antenę. Co prawda czynnikiem zakłócającym mogą być też protuberancje na Słońcu i wywołane tym silne burze magnetyczne ale akurat te zjawiska są okresowe.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość