F1 TV Pro

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kubas33 Śr lut 13, 2019 11:14  Re: F1 TV Pro

Właśnie myślę o f1tv ze względu na onboardy oraz live timing. Powtórek oglądać nie będę raczej. Miałem w planie mieć odpalona jednocześnie transmisję eleven i f1tv dla onboardow i innych dupereli. Ale gdzieś wyżej czytałem że live timing nie jest w ogóle zsynchronizowane z relacja

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Endrju Szopen Śr lut 13, 2019 12:07  Re: F1 TV Pro

slipstream napisał(a):Kto czekał i się nie mógł zdecydować, do 17 lutego roczny pakiet jest 50% taniej. 32,5 Euro (jakieś 140 zł) za 365 dni.


Uuu... *zaciera rączki*

bodi napisał(a):Pytanie podobno komentarz jest ze SkySports a jak wygląda sytuacja godzinę przed wyścigiem, czy puszczany jest ten sam materiał co na SS czy zupełnie coś innego?


To jest jedyna rzecz jakiej mi brakowało w sezonie 2018 - jakiegoś studia przed i po. Czasem transmisja zaczynała się kilka minut przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji (gdzie wchodzi moty muzyczny F1) i słychać jak na SkySporcie sobie gadają, natomiast cały feed wideo jest ten oficjalny z FOM.

kubas33 napisał(a):Ale gdzieś wyżej czytałem że live timing nie jest w ogóle zsynchronizowane z relacja


No nie, bo nie używają tego samego środowiska do transmitowania, więc wideo i LT mają różne opóźnienia, w zależności też od prędkości internetu, itp. Natomiast podczas transmisji kilka razy widziałem, że jak po prawej stronie jest lista kierowców, gdzie można wybierać ich onboardy to czasem pokazywali też różnice czasowe.


BTW, wygląda na to, że gdzieś w międzyczasie F1TV uzupełniono tak mocno, że można obejrzeć wszystkie wyścigi od 1981 roku.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kubas33 Śr lut 13, 2019 12:13  Re: F1 TV Pro

Jak duże jest to średnio opóźnienie? Kwestia kilku sekund? Kilkunastu?

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez Endrju Szopen Śr lut 13, 2019 12:17  Re: F1 TV Pro

No jak napisałem - opóźnienie podytkowane jest jakością internetu głównie czy też hopkami jakie musi przejść, żeby wideo doszło, w moim przypadku Live Timing mi mocno spoilerował kwalifikacje, że dałem sobie spokój (było to kilkanaście sekund) i zostałem przy samym przekazie wideo.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bartoszcze Śr lut 13, 2019 13:39  Re: F1 TV Pro

LT idzie na żywo, przekaz TV zwykle jest względem niego opóźniony. Nie pamiętam już dokładnie czasów Polsatu Sport, ale w Eleven LT zawsze wyprzedzał obraz.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Endrju Szopen Śr lut 13, 2019 13:53  Re: F1 TV Pro

I jest to niestety nieuniknione jeśli np. nie sprzęży się LT z obrazem wideo bezpośrednio w F1TV.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sanchez Śr lut 13, 2019 15:37  Re: F1 TV Pro

A wystarczyłoby, żeby dać w LT przycisk PAUSE. Można by zatrzymać na kilkanaście sekund a potem puścić opóźniony o tyle sekund żeby się zgrywało każdemu z obrazem.

P.S. Tak , wiem ... to już nie będzie LIVE Timing - ale chyba każdy by się z takiej modyfikacji ucieszył :)
Avatar użytkownika
Sanchez
 
Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 12:27
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez slipstream Śr lut 13, 2019 15:40  Re: F1 TV Pro

W sumie, nie jestem programistą, ale nie wydaje mi się to jakimś wielkim problemem żeby w aplikacji zrobić taki przycisk który by opóźniał wyświetlanie tak żeby każdy mógł dopasować sobie do opóźnienia swojej relacji. Ten lag w telewizji to nie jest coś niezwykłego, a normalna znana rzecz w końcu.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar Śr lut 13, 2019 16:54  Re: F1 TV Pro

No to nie jest żaden problem do zrobienia :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Endrju Szopen Śr lut 13, 2019 17:04  Re: F1 TV Pro

No to co, bombardujemy ich z ładną prośbą o podanie takiej opcji czy mamy tu jakiegoś zdolniachę, który wypuści nieoficjalną wersję LT, który można opóźnić sobie według własnego widzimisie? :P
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Sanchez Cz lut 14, 2019 8:40  Re: F1 TV Pro

Może ktoś umie zrobić to jako "wtyczkę" do Chrome ? Podawałoby się ilość sekund opóźnienia i nic więcej nam nie trzeba ...
Avatar użytkownika
Sanchez
 
Dołączył(a): Pt cze 30, 2006 12:27
Lokalizacja: Piaseczno

Postprzez Pieczar Cz lut 14, 2019 8:52  Re: F1 TV Pro

Nierealne - tu by trzeba przerobić sporo kodu apki. Nawet nie wiem czy jest możliwość ingerencji w kod js wykonywany przez przeglądarkę z poziomu takich wtyczek.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Angulo Pn lut 18, 2019 14:52  Re: F1 TV Pro

Czy tylko u mnie nie da się w tym F1 TV Pro włączyć trybu pełnoekranowego?
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez marcus9550 Pn lut 18, 2019 15:21  Re: F1 TV Pro

Angulo napisał(a):Czy tylko u mnie nie da się w tym F1 TV Pro włączyć trybu pełnoekranowego?

A jaka przeglądarka? Też tak miałem ostatnio używając Chrome, w Safari było ok. Dziś widzę że w Chrome też już hula, więc może jakiś chwilowy błąd. Spróbuj uruchomić ponownie.

Przy okazji mam pytanie o transmisję z testów - ktoś pisał że podczas testów nie będzie onboardów jednak w okienku rozpoczęcia transmisji mamy u góry biały pasek "onboard cameras". Czy w tamtym roku podczas transmisji sesji też to zawsze było i na testy nie usunęli tego paska czy jednak coś próbują żeby onboardy ruszyły?

Obrazek
Avatar użytkownika
marcus9550
 
Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 17:32
Lokalizacja: Puławy
GG: 450628

Postprzez cwiek Pn lut 18, 2019 19:26  Re: F1 TV Pro

Ktoś z Was miał może problem z płatnością za F1TVPro? Próbowałem podpiąć kartę płatniczą ale ciągle mam komunikat 'The payment transaction failed. Please try again later'. Specjalnie założyłem kolejne konto ale ciągle to samo.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość