F1 TV Pro

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Arnulf N cze 24, 2018 12:41  Re: F1 TV Pro

Zwykłe podstawowe konto, na które dostaję wypłatę, nie walutowe. Też często nabieram się na limity, bo mam ustawione dość niskie, ale ostatecznie to wyszłoby około 40 zł, więc jednak w limicie jeszcze :).

Spróbowałem z inną kartą, niestety również nie działa. Więc to problem nie po mojej stronie, tylko po stronie aplikacji. Spróbuję się jakoś skontaktować z supportem.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez marrak N cze 24, 2018 12:50  Re: F1 TV Pro

Zadzwoń do banku to tam Ci najszybciej powiedzą dlaczego transakcja została odrzucona.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Arnulf N cze 24, 2018 13:29  Re: F1 TV Pro

To nie problem z bankiem bo druga karta, którą próbowałem wprowadzić była z innego banku a wynik ten sam.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez Endrju Szopen N cze 24, 2018 17:16  Re: F1 TV Pro

W zakładce GP Francji pojawiły się highlightsy z F2 i GP3.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez djescape Pt cze 29, 2018 14:10  Re: F1 TV Pro

Arnulf napisał(a):Spróbowałem z inną kartą, niestety również nie działa. Więc to problem nie po mojej stronie, tylko po stronie aplikacji. Spróbuję się jakoś skontaktować z supportem.


Ja mam podobny problem ale z tego co się orientowałem jest to wina systemu płatności. U mnie w Pekao system płatności podobno wymaga przy każdej transakcji wysyłania kodu CVC, a inne banki tego nie wymagają (wymagane tylko przy pierwszej transakcji), pobierają tylko jakiś identyfikator. Ten drugi sposób właśnie wykorzystuje system w F1. Pierwsza testowa płatność na potwierdzenie karty przechodziła, druga już nie. Support niewiele mi pomógł niestety i tak zostałem do tej pory bez subskrypcji.
djescape
 
Dołączył(a): Śr cze 01, 2011 16:13

Postprzez Endrju Szopen Pt lis 30, 2018 16:56  Re: F1 TV Pro

Pierwszy rok z F1TV Pro oceniam na dobry. Takie 7/10, może trochę podciągniete, ponieważ widać, że cały czas całą platformę rozwijają. Przeniosłem się całkowicie na te transmisje, nie raz wykorzystałem to, iż powtórka dostępna jest dosłownie od razu po wyścigu (w sytuacjach, w których podczas samych zawodów nie miałem jak oglądać), nie raz wykorzystałem kamerki z bolidów (gdzieś w międzyczasie naprawili dźwięk i onboardy są z audio). Jest to zdecydowanie produkt, który idealnie w minimum wystarczy dla fana F1, żeby oglądać różnego rodzaju materiały na bieżąco oraz z archiwum. Mam też bardzo dobre doświadczenia związane z ich Service Deskiem, na który w przypadku jakiś problemów można zadzwonić na polski numer (jednak uprzedzam - po polsku już nie rozmawiają), raz mawet pomagając mi jeden z agentów zagaił rozmowę o F1 Fantasy. I jeest nawet oddzielna aplikacja na telefon, gdzie jest fajny feature, gdzie można wybrać dwie kamerki jednocześnie do oglądania.

Na pewno wciąż trzeba naprawić pomniejsze problemy z jakością tudzież wydajnością serwerów, przydałby się wybór jakości wideo (bo gdy platforma sama wybiera to zdarzają się cięcia przy słabszym w internecie). Ja sam nie pogardziłbym, gdyby platforma wyszła poza pokazywanie jedynie zawodów, a dodała do tego jakieś analizy/studio, coś a la ITV/BBC/SkySports przez ostatnie ponad 10 lat. O, i gdyby Live Timing dało się odpalać z poziomu F1TV, bo niestety oddzielnie transmisja i LT są w ogóle niezsynchronizowane i mi LT spoileruje, więc przestałem włączać na wyścig.

Także jeżeli ktoś nie ma pewności czy inwestować na sezon 2019 - wszelkie duże problemy rozwiązane, jeżeli ogląda się wszystkie wyścigi i sesje (albo nie oglada się, bo w godzinach zawodów zawsze coś się trafia i przydałaby się powtórka na żądanie), polecam zdecydowanie.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez exxxile Pt lis 30, 2018 17:44  Re: F1 TV Pro

Dzięki za ten post. Rezygnuję z tradycyjnej TV i planuję zainwestować w ten temat. Tylko takie pytanie, to śmiga jakoś sensownie na smart TV, czy trzeba bawić się w podłączanie komputera jak przy pirackim streamie z adthe? Wg internetów to drugie, ale może coś się zmieniło (wątek na reddit sprzed 2 miesięcy) albo są zapowiedzi...
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez Endrju Szopen So gru 01, 2018 11:13  Re: F1 TV Pro

Nie mam SmartTV, ale podejrzewam, że na przeglądarce z telewizorni raczej nie pójdzie - na pewno nie idzie na przeglądarce na PS4, bo nie ma odpowiednich plug-inów, więc ja po prostu robię to przez HDMI z laptopa (a że tam mam niezbyt dobrej jakości obraz to w sumie nie wiem jak naprawdę dobry obraz F1TV prezentuje). Niestety, jeszcze nie wypuszczono aplikacji dedykowanej dla konsol/SmartTV i nie wiem czy kiedykolwiek w taką zainwestują (typu jak mają Netflix, Eurosport, WWE, a nawet TVN Player).
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Endrju Szopen Śr sty 23, 2019 18:15  Re: F1 TV Pro

https://www.formula1.com/en/latest/arti ... mSU0V.html

Relacje na żywo z testów plus pierwszy dokument zrobiony specjalnie dla F1 TV.

Jeśli jeszcze ktoś nie jest przekonany ;)
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Pauree Śr sty 23, 2019 18:54  Re: F1 TV Pro

Znowu wykupię na miesiąc, a potem Eleven ;)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Rathi Pn sty 28, 2019 14:40  Re: F1 TV Pro

Czy ktoś kupował jak była promocja -95% (czarny piątek czy coś koło tego)?
Czy tam była informacja, że promocja dotyczy tylko pierwszego miesiąca?
Rathi
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2011 18:26

Postprzez slipstream Wt lut 12, 2019 22:01  Re: F1 TV Pro

Kto czekał i się nie mógł zdecydować, do 17 lutego roczny pakiet jest 50% taniej. 32,5 Euro (jakieś 140 zł) za 365 dni.

Sprawdzone, kupione. Kod F1TV50
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kubas33 Śr lut 13, 2019 8:28  Re: F1 TV Pro

Warto jak ktoś ma dostęp do eleven?

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
kubas33
 
Dołączył(a): N mar 28, 2010 7:25

Postprzez slipstream Śr lut 13, 2019 9:07  Re: F1 TV Pro

Zależy. Jak oglądasz na żywo, to wielkiej różnicy do Eleven nie będzie (brak polskiego, jeśli to dla kogoś bariera). Za to w F1TVPro masz w każdej chwili dostępne powtórki i skróty. I masę historycznych materiałów. Niby mam też dostęp do Eleven z nc+ rodziców, ale coraz trudniej śledzić każdy wyścig live, dlatego się skusiłem na F1TVPro. Nieco ponad 10 zł miesiąc to jeszcze nie tak wielki pieniądz na dostęp do F1 w każdej chwili nie skrępowany żadną ramówką. No i do oglądania testy już od przyszłego tygodnia.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bodi Śr lut 13, 2019 9:58  Re: F1 TV Pro

Masz dostęp do wszystkich onboardów podczas wyścigu. Ja mimo że posiadam E11 skorzystałem z promocji. Pytanie podobno komentarz jest ze SkySports a jak wygląda sytuacja godzinę przed wyścigiem, czy puszczany jest ten sam materiał co na SS czy zupełnie coś innego?
bodi
 
Dołączył(a): Cz lip 27, 2017 11:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron