F1 TV Pro

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Kubecks Pt mar 15, 2019 6:09  Re: F1 TV Pro

Nie dzialalo w FP1 i nie dziala w FP2 - to jest jakis zart
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Postprzez bartoszcze Pt mar 15, 2019 6:53  Re: F1 TV Pro

Momentami działa, ale na wyścig raczej i tak kupię Eleven...

https://twitter.com/F1Help/status/1106428746255478784
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Angulo Pt mar 15, 2019 8:30  Re: F1 TV Pro

To całe F1 TV Pro to wyjątkowe dziadostwo, nie wiem komu oni zlecili zrobienie czegoś takiego, ale jestem pewny, że w Polsce przy takim nakładzie finansowym wszystko by idealnie działało. Tu nie działa nic, ani aplikacja, ani w przeglądarce.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez patgaw Pt mar 15, 2019 9:20  Re: F1 TV Pro

Jak by ktos sie zastanawial czy warto za to zaplacic to mocno odradzam. Nie dalo sie ogladac nic, numery kierowcow pomieszane np Kubica mial 40, zacinanie sie to jest malo powiedziane, tam wiecej bylo przerw niz ogladania. Onboardy czesto nie dzialaly.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Kubecks Pt mar 15, 2019 9:26  Re: F1 TV Pro

Ja wyłączyłem subskrypcje i napisałem im maila. Jak sie zreflektuja i może łaskawie dadzą discount za te problemy (FP1 i FP2 cały czas miałem "Initializing...") to odnowie subskrypcje. To jakiś żart, naprawdę..
Obrazek
Avatar użytkownika
Kubecks
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 8:01

Postprzez Angulo Pt mar 15, 2019 9:38  Re: F1 TV Pro

A ja dałem się nabrać na -50 procent w lutym...
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez exxxile Pt mar 15, 2019 9:59  Re: F1 TV Pro

Ja wziąłem teraz trial, włączyłem ostatnie 25 minut FP2 i jako tako działało. Ale bez sensownej aplikacji na TV (a takowej nie ma), i tak nie wiem czy to ma sens. Chciałbym siedzieć i wszystkim (onboardy, livetiming etc.) zawiadywać przy pomocy pilota do telewizora, a tutaj muszę podłączyć lapka pod tv i tak czy inaczej zmniejszać wielkość ekranu, przestawiać obraz itd.

Player.pl ma apkę i nie wiem, czy wykupienie tam Eleven nie będzie dużo wygodniejszym rozwiązaniem...
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez Endrju Szopen Pt mar 15, 2019 10:00  Re: F1 TV Pro

Ciekawe skąd wynikają te problemy, ponieważ na koniec minionego sezonu wszystko było jak najbardziej sprawne, jedynie na początku uruchomienia usługi były problemy z serwerami, ale potem cały sezon było bardzo dobrze.

Jakby ktoś chciał jakieś refundy to można podobno pisać tutaj - general@en.Formula1.com.

Osobiście, co mi mówią moje bebechy i intuicja - infrastrukturę mieli w pełni działającą, wygląda na tymczasowy problem, który na pewno jest rozwiązywalny. Z powtórkami też jest jakiś problem, więc wygląda, że po prostu im coś pierdzielło, co akurat w IT jest jedyną pewną rzeczą - że w końcu coś pierdzielnie i trzeba będzie reagować na szybko. :-D

Angulo napisał(a):ale jestem pewny, że w Polsce przy takim nakładzie finansowym wszystko by idealnie działało.


To Ty chyba nie pracowałeś w branży IT, ani nie widziałeś jak w Polsce wprowadzane są duże rozwiązania IT, które łata się jak nasze drogi, a i tak nigdy potem nie działa jak miało :D


EDIT: Tak, powtórki też się nie ładują, co nie jest normalne (nawet kiedy na początku serwery nie dawały rady, to powtórki chodziły be z problemu), więc muszą mieć jakąś większą awarię typu takich, którym nie dało się zapobiec. Jedynie teraz trzymać kciuki, że znajdą źródło i naprawią przed kwalifikacjami.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bartoszcze So mar 16, 2019 6:22  Re: F1 TV Pro

Podoba mi się opcja oglądania bez komentarza, tylko z gołym dźwiękiem :)
Teraz odpaliłem parę powtórek i śmiga.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez impr So mar 16, 2019 8:40  Re: F1 TV Pro

Mnie bardzo spodobały się nowe ficzery, szczególnie data channel. W końcu LT, który jest zsynchronizowany ze streamem, do tej pory właśnie z powodu opóźnień transmisji musiałem z timingu rezygnować.
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Endrju Szopen So mar 16, 2019 9:44  Re: F1 TV Pro

Dzisiaj chyba wszystko działało bez problemu i panika okazała się niepotrzebna? :grin:

Ja najbardziej lubię, że powtórki są od razu dostępne z wszystkimi bajerami jak na żywo. Nie chciało mi się budzić o 7,obudziłem się o 8.30 i już była gotowa powtórka do obejrzenia.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez PabloWRz So mar 16, 2019 9:46  Re: F1 TV Pro

Fajnie ogląda się onboardy z włączonym team radio, szkoda tylko, że na onboardzie Kubicy audio mocno ścina.
PabloWRz
 
Dołączył(a): Cz sty 08, 2009 15:31

Postprzez slipstream So mar 16, 2019 10:15  Re: F1 TV Pro

To chyba taka tradycja że na początek sezonu są problemy realizacyjne, bo nawet w czasie transmisji w TV ewidentnie im się gubiły rzeczy.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez RdQ_ So mar 16, 2019 10:24  Re: F1 TV Pro

U mnie niestety ciągle spadała jakość i przerywało, ciężko się to oglądało więc musiałem szukać streamów Sky. Może jutro będzie lepiej, aczkolwiek jestem zawiedziony.
Avatar użytkownika
RdQ_
 
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 22:36

Postprzez exxxile So mar 16, 2019 11:08  Re: F1 TV Pro

A może jednak coś z netem? U mnie quale śmignęły bez problemu (sygnał z laptopa puszczony po hdmi do TV), a w domu wifi jest prawdę mówiąc przeciętne i potrafi zjeżdżać z jakością np. na netflixie.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości