F1 TV Pro

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez bartoszcze Pn cze 04, 2018 13:31  Re: F1 TV Pro

Przytarł w drugiej szykanie? ;)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Pauree Pn cze 04, 2018 13:37  Re: F1 TV Pro

Coś pięknego... ;)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Diego Pn cze 04, 2018 14:03  Re: F1 TV Pro

bartoszcze napisał(a):Przytarł w drugiej szykanie? ;)


Dosyć mocno przytarł. Pewnie #renka :)
Diego
 
Dołączył(a): N mar 30, 2008 8:35

Postprzez kermit01 Pn cze 04, 2018 14:07  Re: F1 TV Pro

Ciekawe, ze strolla nie wzięli
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez Pieczar Pn cze 04, 2018 14:27  Re: F1 TV Pro

Przytarł, ale nie w "champion of wall" :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez tuba Pn cze 04, 2018 15:43  Re: F1 TV Pro

Pieczar napisał(a):Przytarł, ale nie w "champion of wall" :-D

Taaa tym wygrał internety :D
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez cravenciak Pn cze 04, 2018 18:26  Re: F1 TV Pro

kermit01 napisał(a):Ciekawe, ze strolla nie wzięli


Stroll był w Baku.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez tuba Pn cze 04, 2018 18:56  Re: F1 TV Pro

cravenciak napisał(a):Stroll był w Baku.


Znał numery zakrętów? :-P

Nie mogłem się powstrzymać...
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Postprzez Endrju Szopen So cze 09, 2018 20:19  Re: F1 TV Pro

Wracając do tematu, bo znowu się komuś wątki pomyliły. Ani to temat o RK, ani o Liberty Media, nawet o interesuących wideo z F1.

Weekend bez problemów (FP1, FP3 i kwalifikacje obejrzane), zero zacięć, bardzo ładnie. Jedynie jest od piątku jakiś problem z samym brytyjskim komentarzem, bo audio z toru działa non stop, ale czasem ucinało komentatorów ze Sky Sport,
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Endrju Szopen Cz cze 14, 2018 10:33  Re: F1 TV Pro

Kilka ciekawostek:

*baza danych archiwalnych pełnych wyścigów rośnie i rośnie (nowiutkie, dopiero co dodane to np. Włochy '88, Brazylia '89, Japonia '94, Kanada '95, Wielka Brytania '95, Belgia '95, Hiszpania '96 (ale to tylko te najnowsze, od uruchomienia usługi dodano ich dużo więcej)

*powtórki z niższych serii (F2, GP3, Porsche), mimo iż obiecane w niektórych krajach, wciąż nie są nigdzie dostępne i dopiero mają na serwis wejść (w Polsce i tak mają się podobno nie pojawić)

*kombinują i testują opcję 'Spoiler Free' na serwisie, żeby osoba, która nie mogła obejrzeć wyścigu na żywo mogła nie poznać wyniku przed obejrzeniem powtórki (w tym momencie podium jest podane przy powtórce wyścigów)

*jest nieoficjalna strona związana z F1 TV Pro - https://performance-f1tv.formula1.com/en/ - na której czasami widać więcej rzeczy niż rzeczywiście są dostępne w usłudze; tutaj testują różne rozwiązania oraz nowe materiały zanim wszystko zostanie zaimplementowanie do wersji produkcyjnej
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Arnulf N cze 24, 2018 8:42  Re: F1 TV Pro

Zdecydowałem się zakupić miesięczną subskrypcję na F1 TV Pro. Niestety nie jestem w stanie dokonać płatności. Po wpisaniu wszystkich danych z karty, gdy chcę sfinalizować zamówienie to dostaję informację, że płatność nie została zrealizowana i mam spróbować poźniej.
Myślałem, że może pomyliłem się przy wpisywaniu numeru karty, ale gdy chcę edytować metodę płatności to pole z numerem karty jest zablokowane i nie da się go zmienić (sam numer jest zakodowany, więc nie wiem czy jest poprawny).

Postanowiłem zrobić drugą metodę płatności ale teraz po wpisaniu numeru karty dostaję od razu informację, że w numerze jest błąd i nie mogę tej metody zapisać. Sam numer jest wpisany na pewno poprawnie. Pytanie, czy przy płatności "międzynarodowej" jest potrzebny jakiś prefiks do numeru karty?

Czy ktoś miał taki problem i zna rozwiązanie?
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez manieq N cze 24, 2018 10:57  Re: F1 TV Pro

A jaką masz kartę? Ja w innych serwisach miałem podobne problemy z kartą Maestro. Wynikały one głównie z tego, że w odróżnieniu od MasterCard i Visa niet posiadała secure code i pomimo, że niektóre serwisy podobno obsługiwały Maestro to i tak nie działało. Po kilku utrudnieniach dałem sobie spokój i zamówiłem w banku nie kartę MasterCard.
I want to believe
Avatar użytkownika
manieq
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 23:32

Postprzez Arnulf N cze 24, 2018 11:04  Re: F1 TV Pro

Visa. Nie mam nigdy problemu z płatnością tą kartą przez internet, dlatego jestem trochę zaskoczony, że tutaj nie działa. Dlatego się zastanawiam czy potrzebny jest jakiś numer "kierunkowy" (jak w telefonach), bo pamiętam, że jak rozliczałem w pracy wyjazd służbowy to musiałem taki kod do swojego numeru konta dodać (a zwrot nie był realizowany przez polski oddział).
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez radkovski N cze 24, 2018 11:07  Re: F1 TV Pro

Nie ma żadnych prefixow karty są tylko prefixy do nr kont bankowych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
radkovski
 
Dołączył(a): Pn mar 29, 2010 21:53

Postprzez tuba N cze 24, 2018 11:16  Re: F1 TV Pro

A to jest karta do konta walutowego czy PLN? Może masz ustawiony za niski limit płatności jednorazowej? Wydaje się oczywiste ale ja się swego czasu przejechałem na złym przeliczeniu kursu (banki mają konkretną 'marżę') i odrzucało mi płatność.
"So you thought it was end of the story..."
Avatar użytkownika
tuba
 
Dołączył(a): Pt mar 28, 2008 10:41
Lokalizacja: Blizne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość