Wypadek Richarda Hammonda z Top Gear

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez viertolcia Pt wrz 22, 2006 16:37  Wypadek Richarda Hammonda z Top Gear

http://tcal.net/archives/2006/09/20/richard-hammond-critical-after-crash/
Dziś rano w "Metropolu" wyczytałem. Ciekaw jestem czy po tym wypadku nie zlikwidują top gear. Ogólnie BBC TWO już od dawna miało bhp na karku, wierząc temu co Clarksson napisał w swoje książce... W każdym razie szkoda chomika, zawsze go wysyłali do najniebezpieczniejszych rzeczy :P
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez McLaren Pt wrz 22, 2006 16:46  

TopGear jest niesamowite, jedyne w swoim rodzaju. Nie wyobrażam sobie, aby mogło przestać istnień. Wypadek Hamstera to bardzo przykra sprawa. Był narażony na pewne niebezpieczeństwo związane z jazdą takim pojazdem. No i doszło do najgorszego, czyli wypadku tej machiny. Oby z tego wyszedł, a nie odszedł jak inny wielki w swojej dziedzienie, Steve Irwin. Wierzę, że wróci do siebie. Cały ten wypadek filmowało TopGear. Przykra sprawa, musi z tego wyjść...

Osobiście, o ile nie zapominam, to każdy sobotni poranek spędzam na oglądaniu TopGear. :) Mam też kilka odcinków na dysku.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez sznurek-jedi Pt wrz 22, 2006 17:05  

McLaren napisał(a):Osobiście, o ile nie zapominam, to każdy sobotni poranek spędzam na oglądaniu TopGear. :) Mam też kilka odcinków na dysku.

To tak jak ja.
A dyskusja o Ryśku znajduje sie w temacie sporty motorowe w mediach w temacie Top Gear
sznurek-jedi
 

Postprzez viertolcia Pt wrz 22, 2006 17:23  

sory, nie zauważyłem, niech mohery kluczują!
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jacobser Cz gru 07, 2006 22:43  

Z jednej strony wypadek przy prędkości 400 km/h wyglądał strasznie i ja myślałem, że on tego nie przeżyje, ale jak donoszą ostatnio media wrócił do może nie pełni, ale sił i myśli już o powrocie do "Top Gear". Ostatnio krążyły plotki, jakoby miał już jeździć na rowerze, a więc faktycznie wyszedł z opresji bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu. I całe szczęście.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez im9ulse Cz gru 07, 2006 23:53  

no przeciez wrocil na plan nowej serii...poza "trauma powypadkowa" podobno jest calkowicie zdrowy.

za wiki : "On 5 October, filming resumed on features for the new series that Richard was not involved with"

no i najwazniejsze :

"Jeremy Clarkson said in a recent interview that if all goes to plan, it will begin in January 2007. Finally the January edition of Top Gear magazine confirmed the show will air on BBC Two in January 2007."
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig


Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości