RTL — koniec oglądania F1 w tej stacji

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Orłoś Śr sty 03, 2007 23:37  

To parę osób, które nie mogłą oglądać F1 kupią abonament Polsatu Cyfrowego, który do drogich nie należy a i ostatnio ofertę ma całkiem rozsądną.

No chyba, że TP S.A. włączy TV4 i Polsat do swojego Liveboxa - wtedy jeszcze więcej osób będzie miało dostęp. Choć nie wiem jaki zasięg ma ta usługa TP S.A. Do tego dochodzi w niektórych regionach DVB-T a tam jest nadawny Polsat i TV4 a koszt znikomy. Niedługo kanały TV będą dostępne przez kable energetyczne - a prąd ma praktycznie każdy w domu - nie wiem tylko kiedy taka usługa ruszy.

Tak, że jak ktoś ma wielką potrzebę oglądania F1 to może ją dość tanio zrealizować, skoro nie może tego dostać w analogowym przekazie naziemnym. Ja np. kiedyś kupiłem C+ by mieć między innymi te 7 kanałów z wyścigami F1. Teraz na szczęście C+ na tym łapy nie trzyma (szkoda tylko tego multisygnału) i dostęp jest do wyścigów zdecydowanie tańszy.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Pieczar Śr sty 03, 2007 23:42  

gregoff napisał(a):Ludzie to myślą, że wszyscy mieszkaja w mieście. Niektórzy nie mają TV4 a inni jak zwykle o tym nie myślą...

Ja mieszkam w mieście a nie mam TV4 :-)
Mariusz napisał(a):Na Rai Uno przez satelitę jest kodowany sygnał. Nie mam teraz tego kanału, ale pamiętam, że był dżwięk, a obraz byłz akodowany. Choć raz przynajmniej zdarzyło się i tak, że cały wyścig w któreś tam zakacje można było oglądać zupełnie normalnie, bo był odkodowany.

Często im się ta kodziarka psuła :-D Szczególnie po reklamach - zawsze było to pare minut normalnego oglądania. Ale szczerze - ciężko czasami było się zorientować co się dzieje na torze.
Co do Polsatu - wydaje mi się że powinni dać na głównym kanale, w końcu większy zasięg. Ale znajac ich to pewnie dadzą tylko wyścig a quala w TV4 (no i oczywiście wszystko z powtórkami i bajerami na Polsat Sport :? ).
PS. Może zróbmy listę ze wszystkimi kanałami, które transmitują cokolwiek z F1 - będzie wiadomo, gdzie ewentualnie szukać 8)
Z mi znanych stacji:
Polsat,
TV4,
RTL (prawdopodobnie zakodowany),
n-tv (?),
ITV,
SpeedTV (chyba niedostępny w Europie),
RAI (zakodowany),
....
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez A-J-P Śr sty 03, 2007 23:48  

Jeszcze
Polsat Sport
DSF od powtorek
Premiere Sport ( kiedys nadawalo - nie wiem czy w tym roku )
HR - Chorwacka tv publiczna

no i napewno jakas hiszpanska tv bedzie nadawala
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mariusz Śr sty 03, 2007 23:52  

A-J-P napisał(a):to byly sezony 1994-1995 w poloni 1

Jak pamiętam Polonia 1 transmitowało na żywo tylko F1 w roku 1995. W 1994 były retransmisje na Polsacie.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pieczar Śr sty 03, 2007 23:54  

A-J-P napisał(a):no i napewno jakas hiszpanska tv bedzie nadawala

Chyba Tele5 bo mam nawet gdzieś jakieś wyścigi zgrywane z tej stacji.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Mariusz Śr sty 03, 2007 23:55  

Tele5 to była kiedyś niemiecka stacja telewizyjna na satelicie. Później przekształcono ją w DSF.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez A-J-P Śr sty 03, 2007 23:56  

Jak pamiętam Polonia 1 transmitowało na żywo tylko F1 w roku 1995. W 1994 były retransmisje na Polsacie.

w 94 tez byly na poloni 1 - nie wiem czy caly sezon bo wtedy zaczolem ogladac F1 dopiero
i to juz koncowke sezonu ale bylo napewno na P1
A-J-P
 
Dołączył(a): Wt sie 08, 2006 18:31
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bioly74 Cz sty 04, 2007 12:12  

Moim zdaniem najlepszym rozwiązanie jest zakupienie Cyfrowego Polsatu. Rozumiem, że np. niektórych może na to nie stać lecz za pakiet podstawowy naprawdę się płaci grosze. Ja na szczęście jestem posiadaczem CF od Czerwca i nie żałuje tego wyboru.
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez Alassane Bamba Cz sty 04, 2007 16:36  

Ja jestem od końca października i też nie żałuję, na dodatek płace za pakiet podstawowy i sport 44 zł i wszystko z mojego kieszonkowego, więc jak się bardzo chce, to jednak można :)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez slipstream Cz sty 04, 2007 16:54  

pakiet podstawowy 30 zł i jeszcze niedawno dodali do oferty Eurosport i jest pięknie - nic więcej człowiekowi nie trzeba (polsat sport Exta i Eurosport 2 tylko kodują - a polsat Sport jest ogólnie dostepony tez)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bioly74 Cz sty 04, 2007 17:05  

slipstream napisał(a):pakiet podstawowy 30 zł i jeszcze niedawno dodali do oferty Eurosport i jest pięknie - nic więcej człowiekowi nie trzeba (polsat sport Exta i Eurosport 2 tylko kodują - a polsat Sport jest ogólnie dostepony tez)

Ja na szczęście mam pełny pakiet i moge się cieszyć i PSEx i Eurosportem 2 :). Powiem wam szczerze, że oferta CP jest naprawdę bardzo przystępna i chyba najbardziej opłacalna z tych wszystkich platform cyfrowych :-).
Avatar użytkownika
bioly74
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 9:09
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postprzez SPIDER Cz sty 04, 2007 19:58  

Pieczar napisał(a):poszukanie satelity z ITV

No to byłoby najlepsze.
Tylko trzeba znaleźć...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Pieczar Cz sty 04, 2007 21:40  

Co do telewizji z F1 to jest jeszcze Czeska Nova, ale tu ciężko z odbiorem (przynajmniej u mnie). No i wyścigi puszczali tylko te co były o 14 - takiego GP Brazylii np. nie puścili (nie na żywo) :shock:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez gregoff Cz sty 04, 2007 22:16  

DSF od powtorek


DSF już nie ma żadnych powtórek. Na pewno nie miał ich w tym sezonie a w przyszłym też raczej nie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Sylvinha Cz sty 04, 2007 22:20  

Sprawdzałam teraz, i RTL na Hot Bird jest zakodowany , a na Astrze jest normalnie. No to może da się oglądać, bo mieli zmiany zrobić od 1 stycznia 2007.
Avatar użytkownika
Sylvinha
 
Dołączył(a): So lis 11, 2006 13:14
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość