TVN Turbo — program "GP Racing"

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Orionus N lut 04, 2007 14:12  TVN Turbo — program "GP Racing"


Grand Prix Formuły 1 nie da się porównać z żadnym innym sportem. To nieprawdopodobna szybkość, ogromne emocje i prestiż. Program GP Racing przedstawia kulisy słynnych Mistrzostw Grand Prix w 2005 roku. Ciekawe wywiady, wiele opowieści o drużynach i kierowcach, dogłębne analizy i przegląd najważniejszych momentów. Informacje na temat fascynujących technicznych szczegółów sprawią, że widz poczuje się tak, jakby sam siedział za kółkiem i pędził z zawrotną prędkością.


Widzial ktos ten program? Co o nim sadzicie?
Avatar użytkownika
Orionus
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 10:57

Postprzez im9ulse N lut 04, 2007 14:42  

oni dopiero maja to wprowadzic...widzialem reklame (albo raczej mignela mi przed oczyma) i sadze ze to bedzie mialo sens jak beda tlumaczyc cos z zagranicy...ale jak zrobia programi w styli Martyna Wojciechowska (ktora jest urocza) + Borowa i beda dyskusje ...to nie wroze nic dobrego temu programowi

Orionus napisał(a):Program GP Racing przedstawia kulisy słynnych Mistrzostw Grand Prix w 2005 roku

a niby czemu akurat ten sezon byl slynny ???

Orionus napisał(a):Informacje na temat fascynujących technicznych szczegółów sprawią, że widz poczuje się tak, jakby sam siedział za kółkiem i pędził z zawrotną prędkością.

czyli rozumiem ze mam zakladac kask jak bede to ogladal :D
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez slipstream N lut 04, 2007 14:54  

im9ulse napisał(a):oni dopiero maja to wprowadzic...widzialem reklame (albo raczej mignela mi przed oczyma) i sadze ze to bedzie mialo sens jak beda tlumaczyc cos z zagranicy

Tak właśnie tłumaczą z zagranicy. Ale opóźnienie jest takie że program jest po prezentacji Toyoty i Ferrari dopiero. Co do jego zawartości samej, to jest to jakaś mutacja programu sportowego jaki mieli na TVN Turbo na początku nadawania, tak więc będzie pewnie sporo o wydarzeniach poza torem GP, tak więc (podobnie jak to miało miejsce na początku istnienia TVN Turbo) nie zanamy nawet jednego ujęcia z GP, albo jesli juz to jakas migawka, bo dawnej wiadomości o wyścigu podkłądali w tym programie zdjęciami z testów (choć wtedy traktował ogólnie o motorsporcie)
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez 5cuderi4 N lut 04, 2007 17:57  

Wczoraj na TVN Turbo ok. godziny 21:30(chyba, nie pamiętam dokładnie) był program dotyczący F1. Był w nim między innymi wywiad z Frankiem Williamsem. I co ważniejsze, był on aktualny pod tym względem, że dotyczył on aktualnego sezonu. :-D Pokazywali także pożegnanie Fernado Alonso z zespołem Reanault(pożegnianie z kibicami tego zespołu oraz podziękowania w fabrykach z pracownikami). Niestety w programie TVN Trubo nie znalazłem tego programu. Był on widocznie chwilowo "podmieniony". Może niedługo się natknę na ten program to powiem coś więcej.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez patgaw N lut 04, 2007 18:13  

eee gdyby to bylo o obecnym sezonie to by bylo super ;s
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Jakuzo N lut 04, 2007 18:18  

Troche nudny ten program i dla ludzi ktorzy siedza na forach i stronach o F1 niemal codziennie. Nic ciekawego nie powiedzieli, jakis glupkowaty wywiad z Williamsem... I za tydzien prezentacja McL i BMW... za bardzo do przodu jestesmy z tymi sprawami, program dla kubicomaniakow.
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez Cinek N lut 04, 2007 18:45  

Na Polsat Sport Extra ongiś był [jakieś pare dni temu] mały programik dotyczący prezentacji Renault. Był poza tym wywiad z Windsorem i "łocz f1 on polsat sport" w wykonaniu Ricardo Zonty.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez 5cuderi4 N lut 04, 2007 19:50  

W sumie masz rację Jakzuo, ale oczywiście ludzie robiący ten program nie myślą tylko o ludziach z internetem pod ręką. :-D Jak już sezon zacznie się na dobre to może coś ciekawego będzie w tym programie(jeśli jeszcze ten program będzie na antenie). :)
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez yankess N lut 04, 2007 20:33  

Jakuzo napisał(a):program dla kubicomaniakow

tych najwięcej...
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez mkpol N lut 04, 2007 20:35  

im9ulse napisał(a):
Orionus napisał(a):Informacje na temat fascynujących technicznych szczegółów sprawią, że widz poczuje się tak, jakby sam siedział za kółkiem i pędził z zawrotną prędkością.

czyli rozumiem ze mam zakladac kask jak bede to ogladal :D


i pampersa :D:D
jeśli ktoś komuś coś, ewntualnie nikt nikomu nic, to ja przypuszczam, że wątpię
Avatar użytkownika
mkpol
nadszyszkownik
 
Dołączył(a): Pt mar 10, 2006 11:31

Postprzez 5cuderi4 N lut 04, 2007 20:35  

Kilkanaście minut temu na TVN Turbo widziałem zapowiedź programu o F1. Nazywa się: GP na torze, a emitowany będzie we wtorek o godzinie 17:00. Nie wiem co tam będzie. Miłego oglądania. :grin:
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Cinek N lut 04, 2007 20:40  

cinek napisał(a):Na Polsat Sport Extra ongiś był [jakieś pare dni temu] mały programik dotyczący prezentacji Renault. Był poza tym wywiad z Windsorem i "łocz f1 on polsat sport" w wykonaniu Ricardo Zonty.

Dzisiaj widziałem, również na PSExtra prezentację Toyoty. Angażują się :D
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez Damon Wt lut 06, 2007 11:28  

cinek napisał(a):Dzisiaj widziałem, również na PSExtra prezentację Toyoty. Angażują się

Ja zauważyłem, że coraz częściej pokazują tam F1, z wiadomych powodów, ale niestety w programie nie ma tego ujętego, także cały czas trzea by było siedzieć przy telewizorze.
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kszyh2404 Wt lut 06, 2007 16:38  

cinek napisał(a):Dzisiaj widziałem, również na PSExtra prezentację Toyoty. Angażują się :D


te krotkie prezentacje bmw, renault i toyoty to juz puszczaja od jakiegos czasu. do tej pory nie natrafilem jeszcze zeby pokazali prezentacje ferrari czy maclarena wiec narazie co chwile puszczaja te 3.
"jak sobie posiejesz, tak sobie zapalisz"
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez 5cuderi4 Wt lut 06, 2007 20:19  

kszyh2404 napisał(a):do tej pory nie natrafilem jeszcze zeby pokazali prezentacje ferrari...
W tym nowym programie GP na torze na TVN Turbo jest pokazany fragment z prezentacji tego bolidu i wypowiedzi Mass i Kimiego.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron