Najlepsza strona www zespołu F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Który zespół ma najlepszą stronę www?

www.ferrari.com
1
4%
www.barhondaf1.com
2
8%
www.renaultf1.com
5
20%
www.bmw.williamsf1.com
7
28%
www.mclaren.com
7
28%
www.sauber-petronas.com
3
12%
www.redbullracing.com
0
Brak głosów
www.toyota-f1.com
0
Brak głosów
www.f1jordan.com
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 25

Postprzez Majster Cz lip 21, 2005 18:53  Najlepsza strona www zespołu F1

Otoż zaciekawiło mnie to jak każdy zespół ułżył swoją strone www która wam się najbardziej podoba?
Moim zdaniem Williams ma najlepszą strone a Sauber najgorszą.
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez slipstream Cz lip 21, 2005 19:01  

Tu ci przyznam całkowicie rację. Williams górą (i pomijam tu kwestię techniczną typu ilość Flashy czy innych bajerów) Poprostu strona zrobiona z pomysłem i wnoszaca nieco świeżego powiewu w wygląd stron (nie tylko f1 :!: ) Podoba MI SIĘ TEZ BAR i RedBull (może bardziej przyjazny układ i czytelność) Przygnębiajaca jest trochę strona McLarena, a Saubera, no cóż, te kolory trochę dają po oczach. Reszta w sumie ma typowy układ www.

I mała ciekawostka (jesli tak to mozna nazwać) odnośnie strony McLaren i Saubera - o ile mnie pamięć nie myli to nieznacznie/o ile w ogóle zmienili je bodajże lub 99 roku. (a przynajmniej od momentu jak odkryłem internet :D )
Ostatnio edytowano Cz lip 21, 2005 20:48 przez slipstream, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar Cz lip 21, 2005 19:47  

Nawet nie udało mi się odpalić stronki Williamsa (tzn. pusta strona się wyświetla) - mam poblokowane wszystkie flashe i tym podobne :mrgreen: Zresztą nie lubie stronek flashowych. Jeśli chodzi o pozostałe, to Sauber ma wręcz ochydną, Renault taką sobie (nic szczególnego), Ferrari - flash + za dużo czerwieni ;), Toyota - ich stronka przypomina mi (nie wiem czemu) stronkę jakiejś stacji telewizyjnej :D, Jordan - no oprócz ładnego zdjęcia i reklam, nigdzie się kliknąć nie da :?, Mclaren - ładny czarny kolor, ale rozmieszczenie przycisków niezbyt ciekawe, RedBull - nawet niezła, ale znowu flash :evil:, no i na koniec BAR - chyba najlepsza z nich, a przynajmniej najbardziej czytelna.
Zapomniałeś jeszcze o stronce Minardi - http://www.minardi.it/ . Ale jest taka sobie.
Tak więc sumując, to chyba BAR i Mclaren ma najlepsze strony (moin zdaniem) :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Mac1602 Pt lip 22, 2005 9:42  

Majster napisał(a): która strona wam się najbardziej podoba?


Podoba się Minardi (wspomniana przez Pieczara), Sauber i dawna Jaguara... Jordan też miał w miarę ciekawą stronkę. - wszystkie te są proste i czytelne... *no i ta możliwość kupna kawałka skrzyni biegów na stronie u Saubera :wink: *

Nie podoba mi się Renault, Williams i Ferrari. McLaren tak sobie...

Strona Jordana już praktycznie nie istnieje, Midlandu jeszcze nie (http://www.midlandf1.com/ )...
W ankiecie głosuję na Minardi 8)
Avatar użytkownika
Mac1602
redaktor
 
Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 15:57
Lokalizacja: Krosno
GG: 2885356

Postprzez Maraz Pt lip 22, 2005 19:38  

Ja zagłosowałem na Renault, może nie tyle za sam wygląd, ale też za sporą ilość materiałów tam zamieszczanych, łatwą nawigację no i za tę możliwość śledzenia pozycji kierowców na torze w czasie wyścigu i inne dane telemetryczne (to chyba jeszcze działa). A na drugim miejscu stawiam stronę BAR - prosta, ale bardzo podobają mi się te filmiki wplatane we flashowe animacje (w tej chwili jest dosyć drętwa animacja o jakimś konkursie, ale to szczegół ;)). Generalnie wydaje mi się, że ładniejsze projekty graficzne są na stronach kierowców.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez Mariusz Pt lip 22, 2005 20:39  

Najładniejsza jest chyba - według mnie - strona zespołów Renault oraz Seuber. Nie podoba mi się za to strona Ferrari. Minardi ma ciekawą stronkę także, tak jak Red Bull (ale nie przepadam za flashami). Zagłosowałem na Sauber. A wogóle to fajny temat do dyskusji i porównań wizytówek zespołów.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez mateusz Pt lip 22, 2005 23:05  

Renault ma najładniejszą stronę, BAR najbardziej przejżystą, Sauber i McLaren najbrzydsze (może po odejściu Westa coś z nią w końcu zrobią :?), a reszta nie wyróżnia się specjalnie.
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez Bart So lip 23, 2005 7:52  

Bardzo lubię stronki flashowe, więc website'y Renault i Ferrari przypadły mi do gustu. Najbardziej jednak spodobała mi się strona Williamsa i na nią zagłosowałem. Toyota i McLaren mają takie nijakie strony, tak samo Sauber. Minardi, B.A.R. mają najbardziej przejrzyste, a RBR ma niezłą.
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Majster N lip 24, 2005 8:08  

To może założyć temat który kierowca ma najlepszą strone?? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez sex pistols Cz sie 11, 2005 13:56  

ta willamsa jest swietna bar dosc dobra i minardi niczego sobie
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez KIU Cz sie 11, 2005 16:20  

6. McLaren i Minardi
5. Red Bull
4. Sauber, Williams, Ferrari, Toyota, Jordan
3. Bar
2. Renault
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez chmiel N sie 14, 2005 13:13  

moim zdaniem najlepsze stronki ma williams i BAR!!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Dzidosław So sie 27, 2005 20:49  ANKIETA

Najbardziej spodobała mi się strona BMW-Williams, więc na nią oddałem swój głos. Ciekawa jest również BAR-Hondy i Renault. :)
Ostatnio edytowano So gru 31, 2005 22:44 przez Dzidosław, łącznie edytowano 2 razy
Dzidosław
 

Postprzez Mariusz So wrz 10, 2005 20:20  

Nie wiedziałem, gdzie zamieścić ten link, bo to raczej nie jest ściśle związane z tematem w tym wątku. Ale zobaczcie, jaka odjazdowa stronka: http://www.all4f1.com
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dex Cz lut 16, 2006 22:36  

z racji tego ze jestem fanem maclarena to ta strona mi sie podoba najbardziej , ale inne tez sa super :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości