Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez sneer Śr mar 14, 2007 17:57  

slipstream napisał(a):
sneer napisał(a):wielkokrotnie przekraczają ilość dopuszczalnych reklam na godzinę. KRRiTV nic nie robi bo mają ważniejsze problemy

Dowody. Może znasz ile to jest i siedzisz ze stoperem. Bo jak dla mnie jeszcze większytm zamulaczem reklam jest TVN.
sneer napisał(a):Oglądaj Na Wspólnej albo inne badziewie i po zawodach

Na wspólnej to TVN
sneer napisał(a):Oj wystarczy że przez 3/4 wyścigu walną na 1/3 ekranu

To czemu tak na siatkówce nie robili...



1. Wiem - parę razy sam liczyłem, było to parę lat temu może teraz jest rzeczywiście TVN najgorsza, ale - czysto subiektywie - ile razy nastawię Polsat lecą reklamy.
2. TV prawie nie ogladam - Polsat ma w takim razie Samo życie czy jakoś tak
3. Przeczucia - sam nie wiem, obym się mylił.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Cinek Śr mar 14, 2007 18:49  

Możliwe, że obejdą to przez opóźnienie transmisji - wtedy ona nie będzie na żywo. To całkiem możliwe, biorąc pod uwagę, że wyścig jest o 4 rano.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez slipstream Śr mar 14, 2007 19:32  

sneer napisał(a):1. Wiem - parę razy sam liczyłem, było to parę lat temu może teraz jest rzeczywiście TVN najgorsza, ale - czysto subiektywie - ile razy nastawię Polsat lecą reklamy.

No to jeszcze jaka jest ta dzienna norma żeby ją przekraczać i łamac ten przepis skoro ich o to oskarzyles. Swoja droga podziwiam, siedzieć cały dzień przed TV i zliczać czas reklam - doprawdy podziwiam
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez sneer Śr mar 14, 2007 20:01  

slipstream napisał(a):
sneer napisał(a):1. Wiem - parę razy sam liczyłem, było to parę lat temu może teraz jest rzeczywiście TVN najgorsza, ale - czysto subiektywie - ile razy nastawię Polsat lecą reklamy.

No to jeszcze jaka jest ta dzienna norma żeby ją przekraczać i łamac ten przepis skoro ich o to oskarzyles. Swoja droga podziwiam, siedzieć cały dzień przed TV i zliczać czas reklam - doprawdy podziwiam



Nie no bez przesady - oglądałem jakiś film i się wk**** bo bez przerwy były reklamy i sprawdziłem ile może być max. Norma nie jest dzienna tylko godzinna, bodajże 12 minut na godzinę to max, ale jeszcze są jakieś inne obostrzenia.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jacobser Cz mar 15, 2007 22:30  

To prawda, że reklamy dają popalić na komercyjnych stacjach, ale zauważcie, że one się głównie z tego utrzymują. Mam nadzieję, że podczas wyścigu nie będą oni wariować z raklamami. A program, który był na Polsacie to ten sam, co wczoraj dała TV4 ??? Bo pomału się gubię w tych relacjach. Po za tym czy w niedzielę jest jakaś retransmisja GP ???
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jakuzo Cz mar 15, 2007 22:43  

Ooo... Zientarscy prowadza :D:D:D:D:D Ale jaja :D:D:D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jakuzo
 
Dołączył(a): Pt paź 14, 2005 19:48
Lokalizacja: zza winkla

Postprzez slipstream Cz mar 15, 2007 22:46  

Jacobser napisał(a):Mam nadzieję, że podczas wyścigu nie będą oni wariować z raklamami.

Kilka postów wyżej, i po kilka razy w kilku tematach... i tak do us..ej smierci. Nie bedą wariowac z reklamami w trakcie wyścigu. Czy wam ludzie na prawde nie chce się czytać kilku postów wyżej.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Cinek Cz mar 15, 2007 23:09  

Jakuzo napisał(a):Ooo... Zientarscy prowadza Ale jaja

I to całkiem nieźle prowadzą. Na początku ogromna ilość Kubicy, ale później się uspokoili. Słowo "playboy" w odniesieniu do Briatore padło ok. 239 razy, ale mi to nie przeszkadza :D

Mi się podoba, jestem na TAK dla tego programu ;]
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez kszyh2404 Cz mar 15, 2007 23:12  

Jakuzo napisał(a):Ooo... Zientarscy prowadza :D:D:D:D:D Ale jaja :D:D:D


o ile mlodego lubie bo gada sensownie i do rzeczy to stary zientarski strasznie mnie drazni. papla i papla zamiast powiedziec jednym zdaniem o co mu chodzi. reszta zalogi w studio jak dla mnie ok. Lorka lubie z relacji zuzlowych, zobaczymy czy sie tu sprawdzi.
"jak sobie posiejesz, tak sobie zapalisz"
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez yankess Cz mar 15, 2007 23:43  

Jacobser napisał(a):Mam nadzieję, że podczas wyścigu nie będą oni wariować z raklamami
Najprawdopodobniej od czasu do czasu na 1/3 ekranu pokaże nam się "verva", bo chyba oni sa jedynymi sponsotami transmisji.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez owca Pt mar 16, 2007 10:44  

stary Zienterski faktycznie moze denerwować! nie cieszy mnie jego obecność :P pamiętam, ze jeszcze zanim przestałem oglądać programy motoryzacyjne z jego udziałem, to bardzo często lubił wplatać w swoich testach różnych samochodów, że dany model jest wyposażony w hamulce, których tarcze sa wielkości rodzinnej pizzy :| bardzo mnie to drażniło... co to w ogóle za porównanie?! dobrze ze prowadzi tylko studni, którego mozna nie oglądać, a nie relacjonuje wyścigi. uff
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez Arczyn Pt mar 16, 2007 11:28  

Noo, powiem Wam, że nocną sesję z F1 bardzo ciekawie się oglądało. Studio - może Zientarski nieco za bardzo się wszystkim podniecał, ale reszta na temat, wreszcie zapraszają ludzi mających pojęcie o F1, a nie Fibaka czy Wojewódzkiego...
Komentarz - rewelka! Borowczyk co prawda dalej wciela te swoje minutowe wywody, ale na szczęście Mikołaj Sokół każdą prawie wypowiedź zaczyna od zrelacjonowania tego, co się w tym czasie wydarzyło :D No i najważniejsze - korzysta z live timingu :)
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez McLuke Pt mar 16, 2007 23:02  

Matko, czyli jeśli dobrze wnioskuje z waszych wypowiedzi to zamiast Borówy w studiu beda Zientarscy?? LOL... nie żebym cos do nich miał, ale oni mi bardziej pasują do programów motoryzacyjnych niż do F1 :shock: :???:
"Racing, competing, is in my blood. It's part of me, it's part of my life; I've been doing it all my life. And it stands up before anything else." - Ayrton Senna
Avatar użytkownika
McLuke
 
Dołączył(a): Pn gru 05, 2005 19:27
Lokalizacja: Poznań
GG: 7404068

Postprzez Cinek Pt mar 16, 2007 23:19  

E tam, młody jest całkiem niezły, tylko stary czasem coś pierdzieli bez sensu :D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez chmiel So mar 17, 2007 2:51  

Studio nie było najwyższych lotów, mogło być zdecydowanie lepsze, ale nie było tak źle. Fajnie, że zaprosili Grzegorza Możdżyńskiego i mam nadzieję, że będzie zawsze. Komentarz Borowczyka i Sokoła bardzo dobry, podobał mi się, ale zobaczymy, co będzie w czasie quala i wyścigu. Tam będą emocje. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron