Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez cravenciak Wt sty 29, 2019 19:43  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Sobierajski z Jermakowem prowadzą ekskluzywny wywiad z RK i DO, a Borowczyk i Sokół wspólnie hostują konferencję. Przypadek? Będzie fuzja moim zdaniem, ekipa Eleven będzie miała wsparcie kilku osób z Polsatu (o hajsie nie wspomnę), będą produkować program, a całość będzie leciała i w 11, i w Polsacie.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez bartoszcze Wt sty 29, 2019 21:04  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Eleven nie po to stworzył ekipę żeby potrzebować "wsparcia Polsatu" (kogo?). Polsat będzie płacił za sublicencję, a od Liberty zależy czy to będzie na kanał zamknięty czy otwarty. Wspólne studio to max, choć wcale bym się nie zdziwił, gdyby Polsat miał własne studio z Borówą czy Zientarskim, a jedynie sygnał brał od Eleven.

BTW jak do wyboru będzie Mikołaj w ES i Andrzej na Polsacie, to ja nie wiem czy za Eleven jednak nie zapłacę... ;)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez F1V0 Śr sty 30, 2019 5:24  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Ciekawe, ciekawe.

"- Nastąpi dość radykalna zmiana, jeżeli chodzi o transmisje telewizyjne. Przynajmniej mam taką nadzieję. Co będzie równoznaczne z tym, że polscy kibice będą mogli znów na co dzień obserwować poczynania Roberta Kubicy - mówi Andrzej Borowczyk, dziennikarz motoryzacyjny. Czy to zapowiedź powrotu F1 do otwartych kanałów?"
https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/w ... -w-pokazyw

jak do wyboru będzie Mikołaj w ES i Andrzej na Polsacie, to ja nie wiem czy za Eleven jednak nie zapłacę

I co myślisz, że Sokół ci przedstawi kim będzie "młoda dama" na ekranie? A co jeśli po prawie 10 latach wróci duet MS AB?
F1V0
 
Dołączył(a): Pt sie 17, 2018 5:18

Postprzez bodi Śr sty 30, 2019 8:07  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Sokół ostatnio jeździł co drugie GP i wtedy nie komentował wyścigu.
bodi
 
Dołączył(a): Cz lip 27, 2017 11:04

Postprzez F1V0 Śr sty 30, 2019 8:49  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

@bodi
To zawsze mógłby być Borowczyk jako ten główny, a Sokół by się zmieniał z Gąsiorowskim(a Kapicy niech się pozbędą). No chyba, że wysyłaliby komentatorów na tor.
F1V0
 
Dołączył(a): Pt sie 17, 2018 5:18

Postprzez Phaedra Śr sty 30, 2019 9:37  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Kapica musi zostać :twisted: kiedyś mnie drażnił ale już się dotarł a Gąsiorowski przynudza, szczególnie że nie potrafi celebrować ciszą pierwszych chwil przed i po zgaszeniu świateł. Borowczyk/Sokół wie, że się nie trajkocze na wizji w tym momencie bo gadanie burzy napięcie.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez exxxile Śr sty 30, 2019 13:16  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Niezmiennie uważam, że Borówa to fachowy dziennikarz od motosportu. Wiadomo, że pocieszny, ale robi to w pełni świadomie, bo taka jego rola - F1 w otwartej TV w niedzielę popołudniu oglądają nie tylko fanatycy technikaliów, a te jego damy i cała reszta to ukłon w stronę szerszego grona widzów. Jednocześnie jest charakterystyczny i jego teksty się pamięta, tak jak lapsusy np. Murraya Walkera. Na tym polega duet komentatorski, że facet z głosem i umiejętnościami wodzirejskimi ma obok siebie fachowca z wewnątrz danej dyscypliny - w naszym wypadku raczej tylko Mikołaj Sokół się nadaje (może kiedyś będzie to Kubica na emeryturze), i taki duet to jest wg mnie optymalne rozwiązanie jeżeli chodzi o transmitowanie F1 w Polsce.

Kapica to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie i nie bardzo umiem sobie wyobrazić kto go wpuścił na wizję, choć i z fonią nie jest najlepiej. Gąsiorowski to solidny, wyważony dziennikarz, podobnie Maciek Jermakow - niestety ich rola w Eleven to często stopowanie niezrozumiałych wycieczek i żartów Kapicy. Przegięciem w innym kierunku ze strony Polsatu był zawsze Zientarski (w studio Polsatu konwencja: Janusz przy obiedzie) oraz inne medialne wynalazki pokroju Dowbora - mam nadzieję, że tego uda się uniknąć, a ew. wykupienie sublicencji przez Polsat czy współpraca z Eleven dadzą spory wybór jeżeli chodzi o zasoby ludzkie gromadzone wokół tych transmisji.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez Gie Śr sty 30, 2019 15:14  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Ja bym to widział tak. Polsat dorzuca się do kosztów transmisji i Sokół z Borowczykiem komentują wszystkie GP z toru. Sokół chyba niezbyt przepada za Borowczykiem i Polsatem ale musi zagryźć wargę bo raz że będzie na każdym GP a dwa że to ostatni sezon F1 w Eleven i od następnego roku to Polsat będzie rozdawał karty. Więc już teraz musi się wkupić w łaski tej stacji. Materiały z toru, wywiady będą robić duety Eleven/Polsat Sport, coś jak wczorajszy wywiad. Np. Jermakow z Sobierajskim na zmianę z Kapicą i Jędrzejewskim. Przez cały weekend studio F1 w Eleven prowadzi Gąsiorowski a w niedzielę na otwartym Polsacie Zientarski (i może jeszcze kwalifikacje w sobotę). Na Polscie studio krótkie, po wyścigu wywiad z Kubicą i może Russelem. Przed wyścigiem jakieś materiały techniczne z Eleven. Na Eleven wszystko jak do tej pory, wywiady z wszystkimi kierowcami. A jak Kubica zakończy sezon z dobrym wynikiem i dobre wyniki będą na horyzoncie następnego sezonu to Polsat zabierze F1 z Eleven do np. Polsat Sport Premium i to tam będzie robiona F1 tak jak do tej pory w Eleven.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez mr_bean2000 Śr sty 30, 2019 23:46  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

exxxile napisał(a):Przegięciem w innym kierunku ze strony Polsatu był zawsze Zientarski (w studio Polsatu konwencja: Janusz przy obiedzie) oraz inne medialne wynalazki pokroju Dowbora

I ci goście typu słynny ferrarista :D
Idol rajdów formuły pierwszej.
Avatar użytkownika
mr_bean2000
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2014 22:22

Postprzez Kordas Cz sty 31, 2019 21:36  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

mr_bean2000 napisał(a):I ci goście typu słynny ferrarista :D


Ja tam najbardziej chyba zapamiętam eksperta fitness, którego mieli podczas kwalifikacji GP Brazylii 2010, który stwierdził w studiu, że ta przewaga Hulkenberga nad resztą stawki to zasluga jego przygotowania fitness.
Kordas
 
Dołączył(a): So mar 21, 2009 11:21
Lokalizacja: Zgorzelec
GG: 13734510

Postprzez Protonek Śr lip 29, 2020 17:53  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

No i oficjalnie F1 wraca do Polsatu, przynajmniej na GP Wielkiej Brytanii, być może więcej wyścigów będzie.
A jego imię osiemdziesiąt i osiem.
Avatar użytkownika
Protonek
 
Dołączył(a): Śr gru 23, 2015 12:04

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron