Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez kwmb Wt lut 09, 2016 19:03  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Podobno szefostwo Eleven kontaktowało się z panem Jędrzejewskim, ale czy coś z tego będzie, to nie wiadomo.
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez Venio Cz lut 11, 2016 23:03  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

No dobra, ja tam Elevenów nie mam, ale zerknąłem na ich ramówkę na ten weekend. Na Eleven i Eleven Sport już praktycznie od godziny 12 w niedzielę lecą mecze na żywo. Nie wiem jak jest ze wcześniejszymi godzinami np. w sobotę czy nie puszczają np. jakiś meczów z odtworzenia premierowo, bo nie było miejsca na Live. Nie wiem też czy wszystkie ligi i inne zakupione sporty są już transmitowane, czy z biegiem wiosny transmisje wszelakich meczów i innych dyscyplin jeszcze wzrosną. Według mnie nie bardzo mają miejsce na F1 w swoich kanałach. Inna sprawa, że jak mecze danej ligi zagranicznej o 14 ogląda 200 tys. ludzi, a F1 puszczą tam raz i będzie 60 tys., to kalkulacja wydaje się prosta, ale to już ewentualna przyszłość, gdyby Eleven prawa zakupił.
Avatar użytkownika
Venio
 
Dołączył(a): Pn lip 26, 2010 12:32

Postprzez Saruto Cz lut 11, 2016 23:20  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Oni planują otworzyć jeszcze jeden kanał, ale obecnie pracują nad przejęciem LM na Polskę ;) Więc tym się nie martw. Jeśli trzeba będzie to pojawi się kolejny kanał. Jak przejmowali Serie A to dali kilka razy tyle co nc+ bo nie chciało im się licytować.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Venio Cz lut 11, 2016 23:30  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Wprowadzenie 3. kanału pewnie szybko nie nastąpi. Jak 3. kanał będą wprowadzać tak jak dostęp do ich oferty, to o ten rok i kolejny można być spokojnym. U Solorza coś tak podejrzewam, że się nie pojawią, a gdyby, może to być cios dla nc+.
Avatar użytkownika
Venio
 
Dołączył(a): Pn lip 26, 2010 12:32

Postprzez cwiek Cz lut 11, 2016 23:49  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Oni planują otworzyć jeszcze jeden kanał, ale obecnie pracują nad przejęciem LM na Polskę ;)


Mówisz o piłkarskiej Lidze Mistrzów?
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez smylas Pt lut 12, 2016 10:58  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Też jestem zdziwiony, bo nowy kontrakt na LM obowiązuje dopiero od tego sezonu i będzie trwać przez kolejne 2 aż do roku 2018.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez pablo87 Pt lut 12, 2016 20:53  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Saruto napisał(a):Jak przejmowali Serie A to dali kilka razy tyle co nc+ bo nie chciało im się licytować.


Szczerze to nie znam tematu ale nie che mi się wierzyć , że jakaś duża spółka/korporacja etc. , która zatrudnia szereg różnego rodzaju dyrektorów i doradców finansowych wydaję ileś tam razy więcej szmalu niż można bo jak to nazwałeś 'nie chciało im się licytować'.

Nie po to wspomniani Panowi pobierają odpowiednie pensje żeby przepłacać i przyprawiać o ból głowy księgowych i prezesa.
pablo87
 
Dołączył(a): So gru 19, 2015 17:39

Postprzez Saruto Pt lut 12, 2016 21:39  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

smylas napisał(a):Też jestem zdziwiony, bo nowy kontrakt na LM obowiązuje dopiero od tego sezonu i będzie trwać przez kolejne 2 aż do roku 2018.

Nie mów hop ;) Patrząc na to co dzieje się z nc+ to kwestia czasu jak zmieni się właściciel praw do LM. Jeśli nie oni to BeIN Sport.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cwiek Pt lut 12, 2016 22:26  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Saruto napisał(a):
smylas napisał(a):Też jestem zdziwiony, bo nowy kontrakt na LM obowiązuje dopiero od tego sezonu i będzie trwać przez kolejne 2 aż do roku 2018.

Nie mów hop ;) Patrząc na to co dzieje się z nc+ to kwestia czasu jak zmieni się właściciel praw do LM. Jeśli nie oni to BeIN Sport.



nc+ ma LM na najbliższe 2,5 sezonu (2015/2016, 2016/2017, 2017/2018), także radziłbym skończyć z tymi rewelacjami. Poza tym BeinSport nie wejdzie na nasz rynek.

Szczerze to nie znam tematu ale nie che mi się wierzyć , że jakaś duża spółka/korporacja etc. , która zatrudnia szereg różnego rodzaju dyrektorów i doradców finansowych wydaję ileś tam razy więcej szmalu niż można bo jak to nazwałeś 'nie chciało im się licytować'.

Nie po to wspomniani Panowi pobierają odpowiednie pensje żeby przepłacać i przyprawiać o ból głowy księgowych i prezesa.


Otóż to. Jedyne, co nietypowe w kwestii kontraktu na La Ligę jest to, że właściciel Eleven-ów był kiedyś udziałowcem(a nawet chyba założycielem) MP & Silva, czyli pośrednika w sprzedaży praw.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez smylas So lut 13, 2016 10:56  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

cwiek napisał(a):Jedyne, co nietypowe w kwestii kontraktu na La Ligę jest to, że właściciel Eleven-ów był kiedyś udziałowcem(a nawet chyba założycielem) MP & Silva, czyli pośrednika w sprzedaży praw.


Nie był a jest dalej.
A jedyne co jest dziwne w kwestii kontraktu na LL jest, a raczej było to że oficjalnie prawa na nasz rynek nabył właśnie BeIN które następnie odsprzedał prawa Eleven. Przypadek? :wink:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Kubuś Fatalista Śr kwi 20, 2016 12:18  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Czy ktoś może wie w jaki sposób uzyskać dostęp do kanałów Eleven po 1 maj ? Podobno mają być one w oddzielnym pakiecie? Jeśli ktoś kontaktował się z CP to proszę o info.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez cwiek Śr kwi 20, 2016 16:46  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Tak, pakiet Eleven ma kosztować 15 złotych. Będzie można go dobrać do każdej oferty i na czas nieokreślony :)

Chodzą plotki, że będzie też tańsza opcja, ale ze zobowiązaniem do końca umowy. Jednak to na razie tylko plotka, trzeba czekać na oficjalne info :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Gie N lis 13, 2016 10:28  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Andrzeja to mu szlag trafiać kiedy widzi że mała stacyjka istniejąca nieco ponad rok wysyła ludzi do Stanów, Brazylii a on w bogatym Polsacie przez ostatnie lata nie był nigdzie. Nawet nie mógł w studiu podyskutować bo siedział w dziupli. :grin:
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez FM WMR N lis 13, 2016 13:52  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Bodaj
F1 jest jak życie.Jedni mają talent,drudzy kasę.
FM WMR
 
Dołączył(a): Wt gru 09, 2014 12:58
Lokalizacja: okolice

Postprzez Kamikadze2000 N lis 27, 2016 20:37  Re: Transmisje F1 w Polsacie i jakość komentarza

Szkoda, że Grzesiu Jędrzejewski ma lepsze plecy w Polsacie, bo do pięt nie dorasta Mickowi. Fiałkowski to gość klasa. Jak ktoś ma polecieć, to ten pierwszy - zdecydowanie nie nadaje się. Nie da się tego człowieka słuchać - tragedia. Szczerze mówiąc tylko na treningach mi się spodobał... wynikało to jednak z faktu, że był świeży. Im dłużej się słuchało, tym gorzej. Tyle w temacie. :P
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości