Kontrowersyjny wywiad z Kimim ;) Pełny wywiad z listopada 07

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez BARBP Cz mar 15, 2007 15:09  Kontrowersyjny wywiad z Kimim ;) Pełny wywiad z listopada 07

W dzisiejszym "SE" przeczytałem wywiad którego udzielił Kimi Raikkonen i szczerze mówiąc po jego przeczytaniu aż nie chce mi się wierzyć że jest on prawdziwy. Czytając na różnych stronach internetowych Kimi inaczej się wypowiadał. Wypowiedzi w stylu że on na pewno zostanie mistrzem świata albo że za swoje pieniądze kupi sobie fabrykę wódki są zabawne :D Niezła beka z tego... Poruszyłem ten temat bo ostatnio ta sama gazeta napisała o bójce Heidfelda z Vettelem a co się później okazało Kubica powiedział że takie zdarzenie nie miało miejsca.
Ostatnio edytowano Pn sty 21, 2008 21:57 przez BARBP, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
BARBP
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 19:17
Lokalizacja: Elbląg/Niemcy

Postprzez Kubuś Fatalista Cz mar 15, 2007 15:20  

BARBP nie czytaj SE bo Ci się mózg zlasuje
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez slipstream Cz mar 15, 2007 15:26  

Polski kierowca teamu BMW Sauber zdementował na łamach szwajcarskiego dziennika "Blick" doniesienia jednej z polskich gazet o rzekomym konflikcie pomiędzy Nickiem Heidfeldem, a Sebastianem Vettelem. W zeszłym tygodniu "Super Express" opublikował artykuł o tym, że doszło do rękoczynów pomiędzy dwoma niemieckimi kierowcami BMW, podczas testów F1 w Bahrajnie. Kierowców mieli rozdzielać między innymi Kubica i czterokrotny mistrz świata Alain Prost. Robert Kubica powiedział, że nic takiego nie miało miejsca, a Prosta nawet nie było w tym czasie w Bahrajnie.


To wystarczy za całą opinie na temat SE
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kid Cz mar 15, 2007 15:33  

Czego innego można się spodziewać po SE??

Dziwię się, że Fakt nie drukuje jeszcze podobnych "wywiadów"
Obrazek
Avatar użytkownika
Kid
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez 5cuderi4 Cz mar 15, 2007 15:50  

Co za kraj. Na każdym kroku ktoś próbuje wcisnąć nam jakąś ściemę, bawią się ludźmi, itd., a to wszystko tylko po to, żeby zarobić(i nie chodzi mi tutaj tylko o teksty z gazet). :evil: Sorry za OT, ale musiałem to z siebie wyrzucić.
Avatar użytkownika
5cuderi4
 
Dołączył(a): Pt sty 27, 2006 19:34
Lokalizacja: Warszawa
GG: 1551549

Postprzez Miaja Menant Cz mar 15, 2007 21:48  

slipstream napisał(a):To wystarczy za całą opinie na temat SE

Popieram. Najgorsze jest to, że w swoim mieście widzę więcej ludzi czytających SE niż na przykład Wyborczą, Rzeczpospolitą względnie Dziennik.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Jacobser Cz mar 15, 2007 21:59  

Muszę przyznać, że większość tego, co pisze polska prasa przed sezonem to mniejsze lub większe fantazje autora. A zwłaszcza w takich brukowcach. Zresztą tu nie chodzi wyłącznie o Formułę 1, ale i inne głupoty, jakie wypisują. Owszem, Kimi chce dążyć do zwycięstwa, ale na pewno nie powiedziałby tego w taki sposób. To żenujące, co oni robią.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez yankess Cz mar 15, 2007 23:48  

Miaja Menant napisał(a):Popieram. Najgorsze jest to, że w swoim mieście widzę więcej ludzi czytających SE niż na przykład Wyborczą, Rzeczpospolitą względnie Dziennik.
Takie gazety czytają ludzie, którzy są poprostu nastawieni na skandale. Oni chcą skandali, potrzebują ich, więc mają - w takich gazetach i kijek czy wyssane z dupy czy prawdziwe.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez fordern Pt mar 16, 2007 13:20  

BARBP napisał(a):W dzisiejszym "SE" przeczytałem wywiad którego udzielił Kimi Raikkonen i szczerze mówiąc po jego przeczytaniu aż nie chce mi się wierzyć że jest on prawdziwy. Czytając na różnych stronach internetowych Kimi inaczej się wypowiadał. Wypowiedzi w stylu że on na pewno zostanie mistrzem świata albo że za swoje pieniądze kupi sobie fabrykę wódki są zabawne Szczęście Niezła beka z tego... Poruszyłem ten temat bo ostatnio ta sama gazeta napisała o bójce Heidfelda z Vettelem a co się później okazało Kubica powiedział że takie zdarzenie nie miało miejsca.

chlopie, SE to jakis popiep... dziennik , dobrze ze nie wymyslili ze w Bahrainie na torze bomba wybuchla :razz:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez slipstream Pt mar 16, 2007 13:33  

A ja tam zaczne chyba zbierac takie kwaitki. Obraz nędz i głupoty, tak zeby się mieć z czego posmiać albo na co popatrzeć z politowaniem po latach. Jak na razie zacząłem od znalezienia u kolegi sławetnego faktu który udaremnił zamach na życie Roberta w Szanghaju.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Cinek Pt mar 16, 2007 14:53  

Hahaha to było fantastyczne :D "To my, jako pierwsi na świecie odkryliśmy ZAMACH NA KUBICĘ!":D
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez BARBP Cz maja 17, 2007 20:15  

Wy się śmiejecie a co ma powiedzieć osoba która od momentu debiutu Kubicy interesuje się F1 i szkoda mu pieniędzy na F1 Racing to kupuje sobie zwykłe gazety w stylu "SE" czy "Fakt"? :-o Pomyśli sobie: "Boże! Co tam się za cyrki dzieją... " Na Kubice zamach szykują, Kimas to totalny pijak, Schumi o Kubicy: beztalencie, BMW specjalnie daje awaryjny bolid Robertowi żeby ich rodak lepiej się spisywał, Kubica nie chciał pomóc biednym dzieciom itd. (można tego więcej znaleźć). :?
Avatar użytkownika
BARBP
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 19:17
Lokalizacja: Elbląg/Niemcy

Postprzez slipstream Cz maja 17, 2007 20:20  

BARBP napisał(a):Wy się śmiejecie a co ma powiedzieć osoba która od momentu debiutu Kubicy interesuje się F1 i szkoda mu pieniędzy na F1 Racing to kupuje sobie zwykłe gazety w stylu "SE" czy "Fakt"?

Poziom i staż zainteresowania Formułą 1 nie ma nic do znaczenia żeby wiedzieć (lub powinno się wiedzieć) jaki jest profil wspomnianych szmatławców.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez kamil.pl5 Cz maja 17, 2007 20:27  

Ludzie po co wy czytacie te gazety.... Ja chyba od roku nie miałem innej niż TeleTydzień gazety w ręku :-D Po pierwsze że piszą tam głupoty a po drugie że po co mam kupić gazetę i mieć jeden reportaż z kimś z F1 skoro w necie mam ich setki i bardziej rzetelne i prawdziwe...

Sory, skłamał bym, czasem mam jeszcze Przegląd Sportowy w ręku bo kolega do szkoły go przynosi... :grin:
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez BARBP Cz maja 17, 2007 20:31  

slipstream napisał(a):
BARBP napisał(a):Wy się śmiejecie a co ma powiedzieć osoba która od momentu debiutu Kubicy interesuje się F1 i szkoda mu pieniędzy na F1 Racing to kupuje sobie zwykłe gazety w stylu "SE" czy "Fakt"?

Poziom i staż zainteresowania Formułą 1 nie ma nic do znaczenia żeby wiedzieć (lub powinno się wiedzieć) jaki jest profil wspomnianych szmatławców.


No tak ale uwierz że nie każdy to wie... :D
Avatar użytkownika
BARBP
 
Dołączył(a): Cz sie 03, 2006 19:17
Lokalizacja: Elbląg/Niemcy

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości