Czy przekaz telewizyjny jest na miarę technologii F1 ?

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez W So wrz 10, 2005 10:51  

Opanowując frustrację i wracając do tematu... :?

Denerwuje mnie realizacja przytłaczającej większości GP F1.
Nacisk kładziony jest na prowadzącego i widz jest raczony oglądaniem lidera na niezagrożonej pozycji przez wiele nudnych okrążeń. Według mnie więcej uwagi powinno być poświęconej jakiejkolwiek walce na torze - zarówno między tymi z przodu jak i tymi z tyłu.
Dawałoby to lepszy obraz umiejętności kierowców.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez Mirczas So wrz 10, 2005 13:24  

Zgadzam się w 100%. Jakkolwiek oglądanie prowadzącego może być przyjemne, ale nie należy zapominać, że w wyścigu bierze udział więcej kierowców niż jeden, czy dwóch. Powinni o tym pamiętać, a sprawa wygląda tak, że pokażą jeszcze kogoś do 5-6-ego miejsca i może raz, albo dwa 11-te. Nikt w tv nie bierze pod uwagę tego, że zacięta walka może odbywać się gdzieś dalej. Natomiast końcówkę stawki pokażą tylko wtedy, gdy będzie wypadek i już :? .
Mirczas
 

Postprzez slipstream Pn wrz 12, 2005 10:04  

No i realizatorzy po raz kolejny sie nie popisali. W całości nie widzieliśmy co sie stało w sytuacji Pizzonia Montoya, i za nic na świcie nie widzieliśmy że Trulli wypadł z toru przez Monteiro ...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel Pn wrz 12, 2005 13:18  

Tak :?: :?: slipstream skąd wiesz, ja tego nie widziałem, bo właśnie tego nie pokazali.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez slipstream Pn wrz 12, 2005 15:49  

Wysarczy zajrzeć w newsy: http://www.f1.and.pl/php/wiad_gen.php?r ... es=9&nr=33

Tez sie dowiedziałem dopiero dzisiaj jak przeczytałem w serwisie
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez nickolas Cz wrz 29, 2005 19:14  

A co myślicie o realizacji przekazu z MotoGP ?
Ja mam taką nadzieję, że kiedyś ktoś w końcu przeszczepi ten genialny system informacji na ekranie z motorów do F1. Tam są wszystkie potrzebne dane, w kwalifikacjach mam przegląd sytuacji na bieżąco i czuję, że nikt nie śpi za konsoletą, SUPER.
A co w F1: Nic, Formułą rządzi banda starych dziadów, więc nawet w relacjach tv brak powiewu świeżego powietrza. To takie typowo angielskie, sztywne przywiązanie do tradycji. Nie toleruję tego minimalizmu i... co z tego
Avatar użytkownika
nickolas
 
Dołączył(a): So sie 20, 2005 16:25

Postprzez mateusz Cz wrz 29, 2005 19:26  

Realizacja przekazu MotoGP jest ok, a gdy połaczymy to z dodatkowymi informacjami z IRL czy Champ Car, dodając przy okazji tą super kamerę z wnętrza kasku :D to będzie znakomicie! Ale na to przyjdzie nam chyba jeszcze trochę poczekać :?
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez W Cz wrz 29, 2005 19:27  

nickolas napisał(a):A co myślicie o realizacji przekazu z MotoGP ?

Mi się bardzo podoba. Mogę wyjść na chwilkę "do toalety" i kiedy wrócę mam pewność, że się we wszystkim połapię. Jest przejrzysty, a przy tym kompleksowy.
Avatar użytkownika
W
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 19:49

Postprzez slipstream Cz wrz 29, 2005 22:24  

nickolas napisał(a):A co myślicie o realizacji przekazu z MotoGP


Ja uznaję to za wzrór ! Tylko tegoroczna wektorowa czołówka jakoś mi nie przypasowała, ale co tam - napływ informacji (co wazne estetycznie podanych) jest idealny.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez SPIDER Pt wrz 30, 2005 11:17  

nickolas napisał(a):A co w F1: Nic, Formułą rządzi banda starych dziadów

Niech zatrudnią Borowczyka i Skubisa :mrgreen:. Oni by wiele tam osiągnęli :lol:.

nickolas napisał(a):A co myślicie o realizacji przekazu z MotoGP ?

Tam to jest w ogóle lepoiej wszystko zorganizowane :D.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Pieczar Pt wrz 30, 2005 13:01  

MotoGP - przekaz przekazem, ale jeszcze ten zajebisty komentarz brytyjczyków - miodzio 8) Panowie z TV4 mogli by czasami ich posłuchać, może by się nauczyli czegoś.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream Pt wrz 30, 2005 13:17  

Pieczar napisał(a):ale jeszcze ten zajebisty komentarz brytyjczyków


Mnie by wystarczyło jakby duet SB nasłuchał by się z naszego polskiego Eurosportu... Nawet tam, jak rozmawiają to sprawia to wrażenie pewnej "swobody" w temacie, a nie sztywne cytowanie regulaminu i błyszczenie ciekawstkami
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar Pt wrz 30, 2005 15:16  

Niestety nie było dane mi słyszeć polskiego komentarza (teraz nawet brytyjskiego nie posłucham, bo mam eurosport tylko po szkopsku :cry: ), ale podejrzewam że jest o niebo lepszy od duetu SB.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez slipstream Pt wrz 30, 2005 15:29  

Pieczar napisał(a):ale podejrzewam że jest o niebo lepszy od duetu SB


JEST. To dowód na to, że w polsce sa dobrzy komentatorzy w motosportach - zreszta komentarz GP2 i WRC tez jest o niebo lepszy od F1 z TV4.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mirczas Pt paź 07, 2005 22:11  

I zowu powrót do "słynnego" duetu SB :mrgreen: Oni są jedyni i niepowtarzalni, ale slucha się ich czasami z uśmiechem "od ucha do ucha" :mrgreen:
Wracając zaś do głównego wątku, to mogło by być bardzo ciekawie, gdyby w sytuacjach, gdy coś ciekawego dzieje się na torze umieszczali podgląd, np.: podzielić ekran na pół, czy po prostu wstawić "ramkę" z widokiem na takie wydarzenie. Przecież ile razy jest tak, że niektórych wydarzeń z toru trzeba się dowiadywać z internetu :?
Mirczas
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości