Paweł Zarzeczny — dziennikarz kompetentny?

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Jędruś Pn cze 11, 2007 18:50  Paweł Zarzeczny — dziennikarz kompetentny?

Zarzeczny jest w moim przekonaniu najbardziej kontrowersyjnym w Polsce dziennikarzem ,,piszącym o F1''.
W tym temacie proszę o wyrażanie swoich opinni o tym panu, zamieszczanie jego felietonów.



EDIT: Wiem że jest już dział i dziennikarzach ale temu komuś należy się chyba specjalny temat.
Ostatnio edytowano Wt cze 12, 2007 19:37 przez Jędruś, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez slipstream Pn cze 11, 2007 19:10  

jędruś napisał(a):Wiem że jest już dział i dziennikarzach ale temu komuś należy się chyba specjalny temat.

Szkoda słów na tego człowieka i własnej siły. Rzeczą bezwartościowym należy się zapomnienie a nie podnoszenie ich do rangi "dzieła" wartego dyskusji i zaprzątać sobie nimi głowę. Tyle z mojej strony. Temat do zamknięcia.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar Pn cze 11, 2007 19:16  

slipstream napisał(a):Temat do zamknięcia.

Jak najbardziej. Ta dziennikarzyna od 7 boleści nie zasłużyła na oddzielny temat :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Cinek Pn cze 11, 2007 19:17  

Proszę o nie nazywanie tego śmiecia mianem DZIENNIKARZA. Dziękuję.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez pawelgkm Pn cze 11, 2007 19:22  

Debil do potęgi n-tej. I usuńcie z tytułu tematu "szanowny pan", bo do niego nie można mieć ani trochę szacunku po tym co wypisuje...
pawelgkm
 
Dołączył(a): So sie 26, 2006 10:05
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez SoBcZaK Pn cze 11, 2007 20:33  

ja tutaj nie chciałbym nikogo obrażać, ale dla tego debila zrobie wyjątek 8)
i prosze nie nazywac go dziennikarzem bo to jest oszołom a nie dziennikarz, nazywając go dziennikarzem obrażacie prawdziwych dziennikarzy
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez patgaw Pn cze 11, 2007 20:37  

ten kolezka pisze bzdury w pelna premedytacja.
o to chodzi zeby wywolac skandal zeby zrobilo sie w okolo niego glosno i zeby go ludzie poznali.
cos ala wojewodzki.

szkoda na takich slow.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez marrak Wt cze 12, 2007 10:55  

a gdzie on komentuje bo szczerz mowiac nic nie mowi mi to nazwisko(moze na szczescie) :grin:
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez RobertG Wt cze 12, 2007 12:52  

jędruś napisał(a):W tym temacie proszę o wyrażanie swoich opinni o tym panu, zamieszczanie jego felietonów.


Zarzeczny to nie dziennikarz a szyderca "tworzacy" w oparach wodki.
Dzisiejsze przedkladanie sensacji nad rzetelnosc pomuje takich ludzi.
Avatar użytkownika
RobertG
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jędruś Wt cze 12, 2007 19:39  

Oks, skoro uważacie że temu gościowi nie należy się osobny temat to proszę MODÓW o zamknięcie tematu.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Miki1910 Śr cze 13, 2007 13:29  

marrak napisał(a):a gdzie on komentuje bo szczerz mowiac nic nie mowi mi to nazwisko(moze na szczescie) :grin:


Często jego pseudo-artykuły można czytać na Interii. A teraz coś od siebie:
Jego artykuły są do d... .
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez im9ulse Śr cze 13, 2007 13:35  

dajcie spokoj temat do kasacji ,ten Zarzeczny to debil wslawil sie tym ze Swierczewski go "zlutowal" i mial sprawe o molestowanie. Natomiast jego "warsztat" dziennikarski jest znany kibicom pilki noznej. zarzecznY to taka zwykla dziennikarska menda ,wkurwil mnie niemozebnie ! jak mozna tak pisac o Kubicy !? Nie kibicuje Kubicy,a jego los w BMW jest mi obojetny ,ale do cholery jak mozna nazywac go NIEUDACZNIK ,jak mozna mowic na forum publicznym ze sie nie nadaje do wyscigow !!!

Mysle ze takiemu dziennikarskiemu śmieciowi jak zarzecznY nie nalezy sie temat...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez alvaro Pn cze 18, 2007 11:56  

dajcie spokoj temat do kasacji ,ten Zarzeczny to debil wslawil sie tym ze Swierczewski go "zlutowal" i mial sprawe o molestowanie. Natomiast jego "warsztat" dziennikarski jest znany kibicom pilki noznej. zarzecznY to taka zwykla dziennikarska menda ,wkurwil mnie niemozebnie ! jak mozna tak pisac o Kubicy !? Nie kibicuje Kubicy,a jego los w BMW jest mi obojetny ,ale do cholery jak mozna nazywac go NIEUDACZNIK ,jak mozna mowic na forum publicznym ze sie nie nadaje do wyscigow !!!

Mysle ze takiemu dziennikarskiemu śmieciowi jak zarzecznY nie nalezy sie temat...

Dokładnie. Jak jeszcze robił w Canal + to dało się z nim wytrzymać, ale teraz te jego teksty sa poprostu załosne...

im9ulse napisał(a):Swierczewski go "zlutowal"

Świerszczu pobił Godlewskiego, nie Zarzecznego...
Obrazek
Obrazek
alvaro
 
Dołączył(a): N cze 17, 2007 22:46
Lokalizacja: W-wek

Postprzez Darth ZajceV Pn cze 18, 2007 12:24  

patgaw napisał(a):ten kolezka pisze bzdury w pelna premedytacja.
o to chodzi zeby wywolac skandal zeby zrobilo sie w okolo niego glosno i zeby go ludzie poznali.
cos ala wojewodzki.

szkoda na takich slow.


Nie obrażaj Wojewódzkiego. On był w idolu robi swój program, beszta gości i robi z siebie idiote, jest śmiesznie bo ma być śmiesznie. A zarzeczny? Żałosne, nie wiem jak go przyjęli gdziekolwiek bo moja niespełna 12 letnia siostra napisała by znaczniej bardziej rzeczowy artykuł o F1.

I ile dobrze pamiętam to mu Paweł na imię co jest obrazą dla mnie i reszty Pawłów. Na dodatek mamy te same inicjały, tragedia... :(
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez fisi Wt cze 19, 2007 20:58  

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nasz "ulubieniec" Pawełek przed, wtrakcie i po. W tym ostatnim błogostanie w którym tak sie slicznie uśmiecha tworzy swoją radosna twórczośc.
"An eye for an eye makes the whole world blind" Mahatma Gandhi
Avatar użytkownika
fisi
 
Dołączył(a): Cz sie 04, 2005 9:08
Lokalizacja: z kątowni

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość