TopSpeed — prędkość z ograniczeniami ?

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mnich Cz sie 03, 2006 17:58  

Fajna gazetka szkoda że już nie będą jej wydawać:(
Obrazek
Avatar użytkownika
Mnich
 
Dołączył(a): Śr maja 17, 2006 16:50
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez SZk Pt sie 18, 2006 15:51  

Mariusz napisał(a):SZk - oceniać mogę, bo przeglądam i czytam niektóre teksty w EMPIKU

Zycze Ci, bys byl oceniany calosciowo po niektorych swoich wypowiedziach, najlepiej wyrwanych z kontekstu.

Mariusz napisał(a):Poza tym kupiłem 3 pierwze egzemplarze i średnio mnie zachwyciły.

Zycze Ci tez, by oceniano Cie zaraz po podjeciu przez Ciebie pracy, kiedy nie zdazysz sie jeszcze na dobre wdrozyc i zorientowac w zakresie obowiazkow.

Mnie tez nie zachwycily, ale mam nadzieje, ze zadales sobie trudu przejrzenia numeru marcowego i kolejnych? Od tego czasu sporo sie zmienilo, znikly opisy aut niewyczynowych, relacje z wyscigow przeksztalcily sie w analizy, pojawily sie serie, o ktorych nikt na polskim rynku wiele nie pisal (A1GP, WTCC etc.), wszedl dzial MotoGP... Nie bylo poprawy? Nie zauwazyles? Widocznie nieuwaznie kartkowales...

Mariusz napisał(a):A właściwie, to podobno już się to nie ukazuje. Prawda li to?

Prawda, z jedna mala uwaga: "to" ma nazwe, nie przypominam sobie by byla obrazliwa albo obelzywa, wiec mozna jej chyba uzyc, zamiast wyslugiwac sie zaimkiem? Przynajmniej brzmialoby mniej pogardliwie...
SZk
 

Postprzez deZZember Pt sie 18, 2006 15:57  

... uuu... I atmosferka zgęstniała :-D

Sorki za spamik, nie mogłem się powstrzymać ;)

Przy okazji: SZk, a co jest powodem zniknięcia z rynku TopSpeed? I czy w związku z nastąpieniem ogólnopolskiej "kubicomanii" wydawnictwo to będzie wznowione?
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Orłoś Pt sie 18, 2006 21:49  

Szkoda, że padło. Został tylko Autoklub ale ze względu na jego przede wszystkim rajdowy profil absolutnie mi nie odpowiada. :( Mam cichą nadzieję, że TS się podniesie niczym Feniks z popiołów.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Adriannn Pt sie 18, 2006 21:51  

Wątpie żeby się podniósł. Nie wieże żeby wydawca chciał wchodzić dwa razy do tej samej rzeki.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez slipstream So sie 19, 2006 9:28  

SZk a może jakas krucjata wobec niewiernych - nie wszystkim sie musiało podobać. A jesli się robi zmiany dobrze o nich jakoś wspomnieć bo ja temat przeglądania TS tez zarzuciłem po kilku numerach który nie zaspokajały mojej uwagi. A z zasady nie bede przeglądał co miesiąc bo tak powinienem co miesiąc przegladac NAj czy inne gazety kobiece z nadzieją że pojawi się dział motoryzacyjny dla przykładu...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron