TopSpeed — prędkość z ograniczeniami ?

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Mac1602 Śr kwi 05, 2006 11:34  

SZk napisał(a):Widzial ktos numer 4/2006? Jakies opinie? Moga byc niepochlebne...

Ja widziałem! Ja widziałem!

mi się tam podoba :wink:

*przynajmniej było co poczytać, w przeciwieństwie do F1R..
Avatar użytkownika
Mac1602
redaktor
 
Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 15:57
Lokalizacja: Krosno
GG: 2885356

Postprzez SZk Śr kwi 05, 2006 15:23  

Mac1602 napisał(a):mi się tam podoba

Pewnie artykul o A1GP najbardziej...;)

Mac1602 napisał(a):przynajmniej było co poczytać

O. wreszcie ktos zauwazyl, jakie jest zalozenie pisma...
SZk
 

Postprzez gregoff Śr kwi 05, 2006 16:46  

Hehe :) Dla mnie to za bardzo różnorodne, interesuję się praktycznie tylko F1 ze sportów motorowych więc TS mnie do końca nie ustysfakcjonowało.

F1Racing też przeczytałem i szczerze mówiąc jedynie co godne było uwagi to art o finansach w F1, resztę spokojnie mogę znależć na polskich stronach interentowcyh lub ewentualnie na zagranicznych więc nie wiem czy za taką cenę jest sens go kupowania.

Ps: Poza tym TS wspiera polskich "młodych" autorów :) Więc jakoś bliższe sercu jest :-P
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez sex pistols Śr kwi 05, 2006 17:37  

E ja mam 13 lat i F1R zamieszcza moje listy więc mnie bardzo wspiera. A na początku sezonu nie ma dużo do pisania podsumowania opinie "recenzje" zespolow i torow dopiero nastepne numery warto kupowac wieec zaryzykuj jeszcze raz 8)
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Mac1602 Śr kwi 05, 2006 19:54  

SZk napisał(a):
Mac1602 napisał(a):mi się tam podoba

Pewnie artykul o A1GP najbardziej...;)

Niee... Rozmowa z Kucharem...
przyznam się, że tekstu o A1GP nie czytałem ;) oglądnąłem tylko zdjęcia ;)

SZk napisał(a):
Mac1602 napisał(a):przynajmniej było co poczytać

O. wreszcie ktos zauwazyl, jakie jest zalozenie pisma...

Mam nadzieję, że poza mną ktoś inny to zauważy...

sex pistols napisał(a):(...) na początku sezonu nie ma dużo do pisania (...)


Porównaj sobie z TS 8)
Avatar użytkownika
Mac1602
redaktor
 
Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 15:57
Lokalizacja: Krosno
GG: 2885356

Postprzez Orłoś Cz kwi 06, 2006 0:37  

Ja kiedyś na grupie news p.r.s.m. polemizowałem z redaktorami TS nt. niedociągnięć. Teraz po wielu miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że TS wyraźnie się poprawiło. Jeszcze tego i owego brakuje, np. info o niektórych seriach wyścigowych, a innych rzeczy jest za dużo, choćby materiałów nt. rajdów, ale ogólnie nie jest źle. Mam propozycję dla redakcji: wywalcie w ogóle arty nt. rajdów i skupcie się na wyścigach. Od rajdów specjalistami są inne redakcje...
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SZk Cz kwi 06, 2006 16:28  

Co do wywalenia rajdow to nie ma mowy - jestesmy pismem o sportach motorowych, a nie tylko wyscigach, wiec jest mniej wiecej pol na pol. Prawda jest tez taka, ze kibice wyscigowi sa mniej liczni, anizeli rajdowi - wystarczy spojrzec na naklad np. WRC i F1 Racing. Ponadto dostepnosc rajdow jest w Polsce o wiele wieksza, anizeli porzadnych serii wyscigowych - swiadczy o tym sam fakt, ze o wiele blizej nam do zorganizowania eliminacji WRC, niz F1 (Vahap Toy niestety nie wybuduje toru w Bialej Podlaskiej). W dodatku zainteresowanie wieloma seriami wyscigowymi, ktore masz na mysli, jest naprawde znikome. Internet stwarza falszywe wrazenie, w wyniku ktorego dokonujemy wielu przeszacowan. Uwierz mi, osob, ktore wiedza, co to GP2 czy WTCC jest sporo na tym forum, ale w ogolnym rozrachunku to jednak grupa w granicach bledu statystycznego. Nie znaczy to jednak, ze nie uswiadczysz mniej popularnych w Polsce serii - stawiamy na roznorodnosc tematyczna.

Orłoś napisał(a):Od rajdów specjalistami są inne redakcje...

Naliczylem jedna: WRC. Tyle samo, co redakcji specjalizujacych sie w F1.
Ostatnio edytowano So kwi 08, 2006 22:19 przez SZk, łącznie edytowano 1 raz
SZk
 

Postprzez gregoff So kwi 08, 2006 17:53  

Sorry, za mało OT... mnie cieszy, że ktoś z TS (o ile rozumiem jesteś związny dość mocno z tym magazynem :?:) zainteresował sie naszym skromnym forum i mam nadzieję, że też stronką :-P

Ps: Czy TS można zaprenumerować :?:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez viertolcia So kwi 08, 2006 18:39  

SZk napisał(a):WTTC


to jest World Touring Car Championship (WTCC), czy moze coś innego (np.: trial motocyklowy)?
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez SPIDER So kwi 08, 2006 19:28  

viertolcia, masz rację. WTCC to World Touring Car Championship.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez SZk So kwi 08, 2006 22:20  

gregoff napisał(a):Ps: Czy TS można zaprenumerować

Tak, o ile sie orientuje w Ruchu. Dane sa w stopce.

viertolcia napisał(a):World Touring Car Championship (WTCC),

Perdono, drobna literowka, zwiazana z tym, ze pisze bezwzrokowo. :)
SZk
 

Postprzez SZk Cz maja 04, 2006 10:46  

A my wychodzimy wtedy, kiedy zapowiadamy :) - 6 maja numer 5/06.
SZk
 

Postprzez Mariusz Cz maja 04, 2006 11:31  

gregoff napisał(a):interesuję się praktycznie tylko F1 ze sportów motorowych więc TS mnie do końca nie ustysfakcjonowało

Podzielam taką opinię. Choć interesuję się nie tylko F1, ale i poniekąd innymi sportami wyścigowymi. Jak coś jest o wszystkim, to jest o niczym. Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Gazetka niczego sobie, ale poziomu, jaki prezentował niegdyś Auto Sport o którym wspominałem już nie raz, prawdopodobnie nie osiągnie nigdy... przynajmniej nie prędko. Ale dobrze, że chociaż JEST cokolwiek. Ja już tego nie kupuję od jakiegoś czasu...

Orłoś napisał(a):Mam propozycję dla redakcji: wywalcie w ogóle arty nt. rajdów i skupcie się na wyścigach.

Dobry pomysł!

Ostatnio F1Racing też nie zachwyca... Ogólnie na rynku polskim to miernota pod tym względem.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez SZk Cz maja 04, 2006 23:16  

Czegos nie rozumiem. Z jednej strony rozplywasz sie nad Auto Sportem, z drugiej zas negujesz zasadnosc wydawania prasy ogolnomotosportowej, twierdzac, ze jak cos jest do wszystkiego, to jest do niczego. Czyli co? Moze istniec dobra prasa tego typu, czy od razu krzyzyk na droge?

Mariusz napisał(a):Orłoś napisał:
Mam propozycję dla redakcji: wywalcie w ogóle arty nt. rajdów i skupcie się na wyścigach.

Dobry pomysł!

Patrz kilka postow wyzej.

Ja już tego nie kupuję od jakiegoś czasu...

... ale oceniac moge, owszem... Pooooolska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu, tu, tu, tu... :x
SZk
 

Postprzez Mariusz Cz sie 03, 2006 17:30  

SZk - oceniać mogę, bo przeglądam i czytam niektóre teksty w EMPIKU. Poza tym kupiłem 3 pierwze egzemplarze i średnio mnie zachwyciły.

A właściwie, to podobno już się to nie ukazuje. Prawda li to?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości