"F1 Racing"

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Czy czytasz magazyn "F1 Racing"?

Tak
330
57%
Nie
245
43%
 
Liczba głosów : 575

Postprzez barteks Pt lip 22, 2011 21:14  Re: "F1 Racing"

LOL! Trzeba przyznać, że w F1 Racing są mistrzami, jeśli chodzi o umiejętność wciśnięcia nazwiska RK na każdą okładkę w celu zwiększenia sprzedaży :twisted:
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez krzysiek_aleks So sie 13, 2011 9:35  Re: "F1 Racing"

Jakbyście chcieli zauważyć to większość artykułów robi strona brytyjska
Avatar użytkownika
krzysiek_aleks
 
Dołączył(a): So lut 13, 2010 7:13

Postprzez Kordas N sie 14, 2011 12:02  Re: "F1 Racing"

Ale co to ma wspólnego? Chodzi o okładkę, na której to Polacy sobie dopisali o Robercie Kubicy. I nic nie byłoby w tym złego, gdyby nie to, że Mansell nie mówi nic o Kubicy, jego nazwisko pojawia się jedynie w pytaniu.
Kordas
 
Dołączył(a): So mar 21, 2009 11:21
Lokalizacja: Zgorzelec
GG: 13734510

Postprzez rno2 Cz sie 25, 2011 6:58  Re: "F1 Racing"

Nowy numer będzie bardzo mocno nastawiony na jubileusz 20-lecia w F1. Jest już zapowiedź na stronie brytyjskiego f1 racing.
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Marker Cz wrz 22, 2011 18:59  Re: "F1 Racing"

http://sokolimokiem.tv/?p=1518

Kilka słów Sokoła na temat jutrzejszego numeru F1Racing.
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez rno2 Wt wrz 27, 2011 17:32  Re: "F1 Racing"

Główny tytuł na okładce nowego numeru ,,Prost kontra Webber Dwaj giganci F1..."
Jak można porównywać 4-krotnego mistrza świata do zawodnika, który posiadając najlepsze auto w stawce nie potrafi dobrze wystartować i dostaje potężne baty od kolegi zespołowego... Pomijając już nawet tegoroczny marny sezon, tytułowanie Webbera jako giganta F1 wydaje mi się grubą przesadą...
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez marwoj666 Wt wrz 27, 2011 20:27  Re: "F1 Racing"

Pytanie do posiadaczy prenumeraty priorytetowej: czasopismo przychodzi dzień przed premierą, w dzień premiery czy tydzień - dwa po? :-P
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez Arnulf Cz wrz 29, 2011 12:34  Re: "F1 Racing"

rno2 napisał(a):Główny tytuł na okładce nowego numeru ,,Prost kontra Webber Dwaj giganci F1..."
Jak można porównywać 4-krotnego mistrza świata do zawodnika, który posiadając najlepsze auto w stawce nie potrafi dobrze wystartować i dostaje potężne baty od kolegi zespołowego...


:zakrywa:
A przeczytałeś ten artykuł? O czym jest? Jeśli nie, to najpierw przeczytaj, uzyskasz odpowiedź skąd taki tytuł na okładce.

marwoj666, mi przychodzi przy prenumeracie priorytetowej zawsze w poniedziałek, gdy teoretycznie numer wychodzi w piątek. Więc często jest tak, że numer zawiera jakieś zapowiedzi na temat weekendu wyścigowego, a ja dostaję numer w poniedziałek i trochę już nie ma sensu czytać tych zapowiedzi, gdyż wyścig już się odbył ;). Niemniej jednak i tak lepiej wziąć priorytetową, bo gdy raz takowej nie miałem, w czasie świąt czekałem chyba z 3 tygodnie na nowy numer :D
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez rno2 Pt wrz 30, 2011 10:28  Re: "F1 Racing"

@ Arnulf
Wczoraj przeczytałem ten artykuł i nadal nie rozumiem tytułu. O tym, że Webber jest wysportowany, duzo jeździ na rowerze, pod zwględem kondycji jest jednym z najlepszych w stawce itp. to było już wiadome od dawien dawna, lecz nie zmienia to faktu, że nazywanie go gigantem F1 jest sporym wyolbrzymieniem, przynajmniej porównując go do 4-krotnego mistrza świata...

Swoją drogą bardzo fajny ten artykuł i poza tym, że uważam Webbera za średniaka to nic do niego nie mam :-) W moim poprzednim poście chodziło mi raczej o sensacyjne tytuły newsów w F1 Racing niczym z bravo sport. Kto wie, może się jeszcze doczekamy w środku ,,mega postera" z sweet fotką Hamiltona albo Vettela :-)
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Arnulf Pt wrz 30, 2011 21:08  Re: "F1 Racing"

nazywanie go gigantem F1 jest sporym wyolbrzymieniem


Z tym się zgadzam w 100%. Sam Webbera nie uważam za wybitnego kierowcę.

przynajmniej porównując go do 4-krotnego mistrza świata...


F1 Racing tytułem "Prost kontra Webber..." na okładce wcale nie porównuje umiejętności czy dokonań obu kierowców. Porównanie dotyczy ich "wyścigu" kolarskiego na omówioną w artykule górę. Nie ma to nic wspólnego z jazdą w F1.

Właściwie jedyne do czego można się doczepić to nazwanie Webbera "gigantem F1" o czym już wspomniałeś, ale idzie na to przymknąć oko. No bo chyba nie będziemy robić sądów nad redaktorami, że dali sobie taki tekst na okładce a nie inny. Wszakże to ich pismo i mogą sobie z nim robić co chcą ;).
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez marwoj666 Wt paź 25, 2011 15:25  Re: "F1 Racing"

Polska edycja dała zapowiedź wcześniej niż brytyjska :D

Obrazek

PIERWSZY SEKTOR: STAŁE POZYCJE
PARADA: NAJLEPSZE ZDJĘCIA Z F1
OD WYDAWCY: VETTEL NA LATA?
STARTER: WIADOMOŚCI, OPINIE, ANALIZY
PATA SYMONDSA WYKŁAD O TECHNICE: SKRZYNIE BIEGÓW
JACQUES VILLENEUVE: NOWY NUMER 1 W MCLARENIE
MURRAY WALKER: CO SIĘ DZIEJE W WILLIAMSIE?
CO SIĘ STAŁO Z ... PAUL BELMONDO
MÓJ NAJLEPSZY WYŚCIG: WASZE WSPOMNIENIA Z GP
KIEROWCY O SOBIE: BRUNO SENNA
DAWNO TEMU: F1 17, 24 I 51 LAT TEMU
SZACHOWNICA: KRWAWE ŻNIWO RYWALIZACJI

DRUGI SEKTOR: W TYM NUMERZE
SERGIO PEREZ NA PRZESŁUCHANIU
Kierowca Saubera mówi o kraksie w Monako.
PRZEDSTAWIAMY NAJMŁODSZEGO PODWÓJNEGO MISTRZA F1
Sebastian Vettel: teraz unosi w górę dwa palce.
CZY LUSTERKA NIE SĄ ZBYT MAŁE?
Co dokładnie widzi w nich kierowca przy 290 km/h?
KIMI RAIKKONEN W SZCZEREJ ROZMOWIE TYLKO Z "F1 RACING"
"Iceman" planuje powrót. Pozostaje pytanie: do którego zespołu?
FRANK, PATRICK I ICH POWIĄZANIA Z WIELKIMI TEGO SPORTU
Frank Dernie, Ross Brawn i dość utalentowany gość nazwiskiem Adrian Newey mają wspólną przeszłość z duetem z Williamsa.
WSPOMINAMY JAMESA HUNTA
Alan Henry dzieli się osobistymi wspomnieniami o mistrzu świata z 1976 roku, 35 lat po jego pamiętnym triumfie.
NA F1 CZEKA SZOK KULTUROWY
Karun Chandhok o barwach, hałasie i chaosie inauguracyjnej GP Indii. Imprezowy klimat gwarantowany.
"CZELADNIK", "RONSPEAK" I "X-WING". TŁUMACZYMY ŻARGON F1
Poznajcie niezwykłą terminologię używaną w F1.
TRZYMAJ INŻYNIERÓW RAZEM I ZAPOMNIJ O KIEROWCACH ...
Techniczny guru Lotusa prezentuje radykalny pomysł na budowę zespołu. Spotkanie Maurice'a Hamiltona i Mike'a Gascoyne'a.
TRZECI SEKTOR: KOŃCOWA PROSTA
ANALIZA GP SINGAPURU: DZIEWIĄTA WYGRANA VETTELA
ANALIZA GP JAPONII: JENSON BŁYSZCZY NA SUZUCE
ANALIZA GP KOREI: DRAMATURGIA WYŚCIGU NA YEONGAM
FRANK WILLIAMS ...: UCIEKA PRZED ZIMĄ DO KATARU
ALAN HENRY: CZY NIE TRAKTUJEMY LEWISA ZBYT OSTRO?
ZAPOWIEDŹ WYŚCIGU: GP INDII
ZAPOWIEDŹ WYŚCIGU: GP ABU ZABI
.:: Szybkiego powrotu do F1 Robert! ::.
"If you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver..."
Avatar użytkownika
marwoj666
 
Dołączył(a): Śr lip 21, 2010 18:24

Postprzez Arya Śr paź 26, 2011 22:15  Re: "F1 Racing"

Nieco mnie dziwi w tym F1Racing, że robiąc wywiad z Kimim nie wstawili aktualnego zdjęcia, tylko bawią się w recykling :razz: Bo przecie to jest fotka z jednego z wiosennych numerów w 2009, tylko że przerobiona tak, aby barw i sponsorów Ferrari nie było widać.
#5 #7
Avatar użytkownika
Arya
 
Dołączył(a): Cz lip 23, 2009 20:40
Lokalizacja: Łódź
GG: 37788836

Postprzez rno2 Śr sty 25, 2012 14:41  Re: "F1 Racing"

Obrazek

Mam nadzieję, że polska edycja również będzie miała taką okładkę, a nie że wcisną starą fotkę Kubicy, jak to kiedyś lubili robić...
rno2
 
Dołączył(a): Wt kwi 05, 2011 11:29
Lokalizacja: Konin
GG: 4666507

Postprzez Ziolek10 Śr mar 28, 2012 13:52  Re: "F1 Racing"

Obrazek

Kwietniowy numer. Nie wiem, który to już raz główny artykuł jest o MSC. Nie mam nic przeciwko niemu, aczkolwiek mogliby trochę urozmaicić...
Obrazek
Avatar użytkownika
Ziolek10
 
Dołączył(a): Cz maja 06, 2010 15:22

Postprzez bartek1042 Cz kwi 05, 2012 10:54  Re: "F1 Racing"

Ja osobiście nie kupuje już F1 Racing od grudnia 2010 - IMO nie powinno być takiej ceny (12zł) za tak cienki (jeżeli chodzi o objętość) magazyn. Za podobną cenę można kupić pisma co najmniej dwa razy grubsze (ot przykład TG, który pomimo tego, że ciągle drożeje o tą złotówkę, nadal jest tańszy i oferuje o jakieś 50 stron więcej). Czekam kiedy cena wzrośnie do 20zł
Avatar użytkownika
bartek1042
 
Dołączył(a): Pn mar 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości