"Top Gear"

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Bucu Cz wrz 21, 2006 16:53  

Ja się dowiedziałem z Teleexpresu. Ale kapa mój ulubiony prezenter z Top Gear'a :-? Mam nadzieje że szybko powróci do zdrowia :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Kubuś Fatalista Cz wrz 21, 2006 17:24  

Niech wraca do zdrowia. A moim ulubionym prezenterem jest kapitan powolny.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Pussik Pt wrz 22, 2006 17:57  

Całą ta sprawa jest do d..... :( Jeden z najfajniejszych prezenterów. :(
Obejrzałam z 70% odcinków Top Geara.

Z drugiej strony... kretuński pomysł wsiadać do tkaiego pojazdu. SPojrzałby wstecz i by zobaczył, że ponad połowa osób, która probówałą pobić rekord prędkosci zakończyła żywot przedwczesną śmiercią w bolidzie.

PS: Oni bili ten rekord na lotnisku nie? Inni robią to na wygładzonych solnych pustyniach. Wiem, ze w UK takich brakuje. ;/

Ma ktoś filmik z teog crasha?
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez maciek Pt wrz 22, 2006 18:09  

to jest bardzo fajny program, czasem ogladam go w tv albo na kompie, ale często ich pomysły nie pobodobały mi się dlatego że były szalone i po prostu głupie, kiedyś musiało się tak skończyć, oby wrócił do zdrowia
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez McLaren Pt wrz 22, 2006 18:35  

Dla mnie też to mocny cios, bo mam jakąś więź z tym programem. Jest wprost idealny, wspaniałe "doświadczenia", świetne recenzje, konwersacje, bardzo dobry humor. Konflikty na linii Clarkson - Hammond były ostoją programu. Na dobitkę "Chopin" James May. :) Bardzo sympatyczna obsada, no i jakże fachowo wykonują swoją robotę. Bardzo chciałbym, aby Richard wrócił przede wszystkim do "formy", a w przyszłości wrócił do programu. TopGear bez niego, to nie TopGear.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez Bucu So wrz 23, 2006 10:09  

Ja samego wypadku nigdzie nie znalazłem - może BBC Top Gear chcą wykorzystać to nagranie do programy kiedy Richard wyzdrowieje i powróci w blasku chwały (czego mu naprawdę życzę :) ) a z tych zdjęć które widziałem wygląda na to że wpadł w poślizg wleciał w trawę i przekoziołkował.
Przykładowy filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=Y8t20yGX ... ed&search=

Ale według mnie "Richard Hammond Tribute" to małe przegięcie :?
http://www.youtube.com/watch?v=UbEm7iQM ... ed&search=
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez sznurek-jedi So wrz 23, 2006 10:13  

Ale według mnie "Richard Hammond Tribute" to małe przegięcie
http://www.youtube.com/watch?v=UbEm7iQM ... ed&search=

Przecież on jeszcze żyje! Nie rozumiem :???:
sznurek-jedi
 

Postprzez McLaren So wrz 23, 2006 10:34  

sznurek-jedi napisał(a):Przecież on jeszcze żyje! Nie rozumiem Zmieszanie


Jakie małe przegięcie? Tribute to tribute. O Schumim są, o wszystkim czym dusza zapragnie. Wyraźnie w tym video pisze "Thankfully he survived", więc nie wiem skąd tu jakieś zdziwienia, że on dalej żyje, a takie rzeczy o nim "robią"? Jest to normalny slideshow ku jego osobie. Mi tam nic w nim nie przeszkadza.
.
Avatar użytkownika
McLaren
 
Dołączył(a): Cz wrz 14, 2006 17:18

Postprzez sznurek-jedi So wrz 23, 2006 13:02  

Chomik zaczął dzisaj chodzić!!!!!!!!!!!
sznurek-jedi
 

Postprzez im9ulse So wrz 23, 2006 13:05  

dojdzie do siebie,bedzie dobrze
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez sex pistols So wrz 23, 2006 14:22  

Brachol mi wczoraj eske (z Anglii) pszyslal ze w anglieskich gazetach pisze ze opona nie wytrzymala,stan ciezki ale stabilny i ze jego zyciu nei zagraza niebezpieczetnstwo (to bylo wczoraj) natomiast w tvn24 podawali ze stracil kontrole podczas hamowania. Hamond kuruj sie.

P.S Dzis pobili rekord toru i zrobili mercedesa z betonowa podloga, oczywioscie z pomoca polakow :lol:
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bucu N wrz 24, 2006 9:10  

Wczorajsze sensacyjne doniesienia o bardzo poważnym stanie Richarda Hammonda okazały się przedwczesne. Prezenter zabrany został z oddziału intensywnej terapii, a jego stan określany jest jako stabilny. Jeremy Clarkson, który odwiedził Hammonda powiedział, że nie widać obrażeń na jego ciele. "Hamster" ma podbite oko i przekrwioną gałkę oczną. Na razie nie wiadomo nic nowego na temat domniemanych poważnych uszkodzeń mózgu prezentera, ale lekarze są optymistami w tej kwestii.

Wiadomość z piątku :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez slipstream N wrz 24, 2006 9:17  

sex pistols napisał(a):Dzis pobili rekord toru i zrobili mercedesa z betonowa podloga, oczywioscie z pomoca polakow

Wyjątkowo polski był to odcinek, w tescie S-klasy na wytyczne dla GPSu Clarksson podał Warszawę.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rodzyn93 Wt wrz 26, 2006 19:50  

ten merc z betonową podłogą zamiast w 10 sek. o nrozpędzał się w 35 sek. do setki :lol: . zawsze dobrze kończą [rogram. podasją optymostyczne albo pesymistyczne wiadomości. kiedys okrązali tor bolidem renault z 2004. clarkson powiedział że jeśli teraz bolid tak szybko jeździ to my będziemy mogli tak jeździć super samochodami po drogach juz za 20 lat

P.S 100 post! nareszcie dobiłem do stówy
rodzyn93
 

Postprzez deeze Śr wrz 27, 2006 10:32  

rodzyn93 napisał(a):[rogram. podasją optymostyczne albo pesymistyczne wiadomości

rodzyn93 napisał(a):bolidem renault z 2004

rodzyn93 napisał(a):P.S 100 post! nareszcie dobiłem do stówy

Widać, że chciałeś specjalnie dobić do 100.
To było Renault z 2005.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość