Filmy o motorsporcie w TV

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez makos_bmw Wt lut 27, 2007 22:51  

Mariusz napisał(a):
deZZember napisał(a):
Pieczar napisał(a):Posiada ktoś może polskie napisy do filmu "Grand Prix" Johna Frankenheimera (tego z 1966 roku) :?:

Długo szukałem, do tej pory nie znalazłem...

Heh ja też szukam napisów do tego filmu i też już o tym pisałem tutaj, ale w innym temacie.

Udało mi się znaleźć tylko w wersji angielskiej KLIK. Ale to już coś, może ktoś podejmie się przetłumaczenia :P A na tej stronie jest kilka wyszukiwarek napisów, nie chciało mi się wyszukiwać każdą po kolei. :P
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez yankess Wt lut 27, 2007 23:28  

owca napisał(a):ale najbardziej mnie rozwaliło (nie wiem czy ktos juz o tym pisał) jak podczas prezentacji nowych bolidów (zawsze myślałem ze prezentuje sie tylko jeden, po co dwa) Sylwester Stalone pokłócił sie o cos z tym młodym blondynem i obydwaj postanowili wsiąść w zatankowane (!) bolidy, odpalić (!!!!) i zacząć się ścigać po NY jak gdyby nigdy nic :P LOL! :D przecież samochody F1 nie mają rozrusznika :P :D wiec jakim cudem ruszyli? ktos ich popchał :P

Obrazek Jaki jest tor na ksieżycu? Bo chyba na Ziemi jest inna grawitacja. Nie będę się rozpisywał, bo już wszystko o tym filmi powiedzieliśmy ;-)

Co do filmu Johna Frankheimera, jak ktoś czytuje program tv i sie natknie na ten film (leci na TCM) to może sie odezwać.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron