Blog F1Live.pl

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Damon Śr lut 11, 2009 16:28  Re: Blog F1Live.pl

No chyba wracacie do życia. Tylko dlaczego z nową stroną ? Tamta padła niepożądanemu atakowi ?
Avatar użytkownika
Damon
moderator
 
Dołączył(a): Pt lis 10, 2006 20:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez manipulator Cz lut 12, 2009 16:26  Re: Blog F1Live.pl

Damon napisał(a):No chyba wracacie do życia. Tylko dlaczego z nową stroną ? Tamta padła niepożądanemu atakowi ?

Tak, wracamy do życia! :)
Niestety nie udało przenieść się starej bazy danych na nowy serwer. Zmieniamy także naszą "linię programową". Będziemy tylko tworzyli co weekend Grand Prix listę hop-bęc(m. in. oceniali kierowców oraz zespoły)... Jeżeli jest ktoś chętny do przyłączenia się, to zapraszam! :)
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez ventylator Śr lut 18, 2009 20:24  Re: Blog F1Live.pl

Superaśne logo macie! :-D
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez manipulator Cz lut 19, 2009 20:03  Re: Blog F1Live.pl

Igor napisał(a):Superaśne logo macie! :-D

...Ciekawe kogo zdjęciem zainspirowane...? :-D
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez deeze Cz mar 19, 2009 21:21  Re: Blog F1Live.pl

Cóż, dobre zdjęcie, dobre logo ;-)
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez manipulator N mar 29, 2009 13:36  Re: Blog F1Live.pl

Najwyższą ocenę wśród kierowców otrzymał zwycięzca wyścigu na torze Albert Park, Jenson Button(5). Najsłabszymi aktorami minionego weekendu zostali: Mark Webber, Sebastien Bourdais, Nick Heidfeld oraz Kimi Raikkonen, którzy otrzymali ocenę „2”, która jest równoznaczną ze słabą postawą. Najlepszym zespołem został uznany Brawn GP, który zdobył dublet, z kolei teamem który rozczarował jest Scuderia Ferrari.

F1Live.pl ocenił atrakcyjność weekendu Grand Prix na dość wysoką ocenę „5”, a manewrem który dostarczył najwięcej emocji, jest kolizja Sebastiana Vettela z Robertem Kubicą, o której z całą pewnością kibice będą dyskutowali przez najbliższy tydzień aż do kolejnego wyścigu.

Więcej na www.f1live.pl

Zapraszamy :)
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez Endrju Szopen N kwi 05, 2009 20:00  Re: Blog F1Live.pl

Chciałem jakoś się pokazać, że też mam swoją mini-stronę o F1 - www.whof1.republika.pl. Po co, na co ona - można wejśc i zobaczyć, bo nie reklamować się tutaj chciałem.
Chodzi o to, że stronę robię sam i ostatnio czyli prawie od początku historii strony, mam problem z wyrabianiem się. Z racji tego, że w moim domu od wielu lat (mimo, że nieustannie zbliżam się w tym roku do pełnoletności...) panują u mnie zasady restrykcyjne dotyczące używania komputera, co mnie bardzo ogranicza i nie na wszystko mam czas siedząc przy nim według ustalonych norm (chyba, że uda mi się obejść "system"...). Dlatego prośba o pomoc w tworzeniu strony. Na stronie głównej napisałem co i jak, więc ewentulane pytania na PRIVa lub maila. Zdaję sobie sprawę, że mało kogo z użytowników z większym stażem zainteresuje taka sprawa, a nawet ich rozśmieszy, ale w takim wypadku proszę o nie śmianie się, a zainteresowanych proszę o kontakt.
Michał "Endrju Szopen" Bielicki
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Mick3y Wt maja 12, 2009 21:11  Re: Blog F1Live.pl

Może zadam za chwile głupie pytanie, ale od dłuższego czasu jakakolwiek próba wejścia na F1live.pl kończy się fiaskiem, a dzisiaj zobaczyłem to co zobaczyłem. Blog został zlikwidowany?
Obrazek
Avatar użytkownika
Mick3y
 
Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 17:29
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SPIDER Cz maja 14, 2009 10:13  Re: Blog F1Live.pl

Jako osoba, która w ostatni projekt się angażowała, muszę powiedzieć, że od kilku dni staram się wyciągnąć od Manipulatora informacje, dlaczego strona została zlikwidowana. Bezskutecznie.

A też nie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez hagj Cz maja 14, 2009 14:51  Re: Blog F1Live.pl

Domena F1live.pl wygasła (nie została z jakiś powodów przedłużona na kolejny rok przez Abonenta) i ktoś ją przechwycił. Niestety dobrze to nie wróży - prawdopodobnie osoby zajmujące się Blogiem będą musiały zmienić adres, bo osoba która przechwyciła domenę zapewne zaśpiewa sobie ładną sumę za sprzedaż domeny f1live.pl
Avatar użytkownika
hagj
 
Dołączył(a): N lut 25, 2007 14:21

Postprzez manipulator So maja 16, 2009 16:33  Re: Blog F1Live.pl

hagj napisał(a):Domena F1live.pl wygasła (nie została z jakiś powodów przedłużona na kolejny rok przez Abonenta) i ktoś ją przechwycił. Niestety dobrze to nie wróży - prawdopodobnie osoby zajmujące się Blogiem będą musiały zmienić adres, bo osoba która przechwyciła domenę zapewne zaśpiewa sobie ładną sumę za sprzedaż domeny f1live.pl

Niestety to prawda :-?
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez Mick3y N maja 17, 2009 17:58  Re: Blog F1Live.pl

A jest jakaś szansa na wznowienie bloga pod jakąkolwiek inną postacią?
Obrazek
Avatar użytkownika
Mick3y
 
Dołączył(a): Cz kwi 10, 2008 17:29
Lokalizacja: Łódź

Postprzez deeze Wt lis 03, 2009 0:12  Re: Blog F1Live.pl

Blog upadł, pomysł nie do końca, ale temat zdejmuję z przyklejonego i zamykam.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron