Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez TobaccoBoy So mar 15, 2008 15:33  

ja przepraszam, ale czy ja i te kilka osób z którymi oglądałem Kwal rano (tuz po imieninach) i z którymi sie konsultowałem dla pewności też nie słyszały żadnego "mistrza".
Po prostu niech ktoś ze swojego Ripa z Polsatowskiej transmisji wytnie ten fragment i rozwieje wątpliwości, bo "wpadki-widma" sa jak plotki - z reguły nieprawdziwe.
TobaccoBoy
 

Postprzez Maraz So mar 15, 2008 21:04  

Potwierdzam z całą stanowczością, że mówi "mistrza świata" przed samym końcem transmisji. Minutę wcześniej pada "wicemistrza świata". Sprawdzone przy świadkach na VHS.

Sorry TobaccoBoy za poprzedni dopisek, nie zrozumiałem kogo wersję potwierdzasz...
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Postprzez kimir So mar 15, 2008 21:21  

Maraz napisał(a):Potwierdzam z całą stanowczością, że mówi "mistrza świata" przed samym końcem transmisji. Minutę wcześniej pada "wicemistrza świata".


Ja też zrozumiałam "mistrza świata", gdy oglądałam kwalifikacje o czwartej rano. W retransmisji o ósmej usłyszałam "vice-mistrza", więc myślałam, że tamto było z niewyspania. Ale widać słyszłam dobrze obydwa, jak wyjaśnia Maraz.

Moje pytanie do konkursu: czy użytkownik ma prawo podać tylko jedną wpadkę w sezonie, czy może kilka, jeśli znajdzie więcej (oby nie :) )?
Minulle aina paras on Kimi Raikkonen:)
Avatar użytkownika
kimir
 
Dołączył(a): So lis 24, 2007 23:57

Postprzez manipulator So mar 15, 2008 21:29  

kimir napisał(a):Moje pytanie do konkursu: czy użytkownik ma prawo podać tylko jedną wpadkę w sezonie, czy może kilka, jeśli znajdzie więcej (oby nie )?

Nie ma ograniczeń... :)
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez deeze So mar 15, 2008 21:40  

Prawdę mówiąc ja również słyszałem "Mistrza Świata" na sam koniec kwalifikacji, ale nie byłem pewien, bo już słabo kojarzyłem o tej porze bez spania.
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez smylas So mar 15, 2008 21:42  

Mi sie też wydaje że było to mistrza świata bo pamiętam że sie dziwiłem.

[mod="Maraz"]Ten wątek jest już zakończony.[/mod]
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Cinek N mar 16, 2008 6:35  

A. Borowczyk stwierdził 'Albert Park w Niemczech'...
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez smylas N mar 16, 2008 7:49  

Cytat ze studia przed wyścigiem:
"Zobaczmy jak przebiegały te przegrane przez Roberta udane kwalifikacje" - M. Dowbor.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez ventylator N mar 16, 2008 7:49  

Dowbor, podsumowanie wyscigu: "A tu kolejny błąd Fernando... Eeeee, Boże, oczywiście Kimiego Raikkonena, chciał tak za bardzo rajdowo pojechać."
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Maly-boy N mar 16, 2008 7:51  

pomylil tez Masse z Barrichello :-o
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez slipstream N mar 16, 2008 7:53  

Maly-boy napisał(a):pomylil tez Masse z Barrichello

Chciałem zauwazyć ze ten konkurs ma na celu wyłonienie maga-wpadki komentatorów, tak więc dajcie sobie spokój już z pisaniem ze ktoś raz pomylił jakiegoś kierowcy bo takie nie maja absolutnie żadnych szans w tym plebiscycie. Podobnie jak literówki czy złe wymówienie w nazwiskach.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez golakr N mar 16, 2008 9:30  

Maciej Dowbor (studio po GP):

Wprowadzanie nowych zwrotów:
TRACKING CONTROL i
SECURITY CAR


aha dorzuciłbym jeszcze Borówkę za stwierdzenie, dotyczące wybuchu radości LH i NR po GP, że cieszą się tak bardzo bo łączy ich bardzo wiele po czym dodaje "obaj są młodzi" (czy jakoś tak)
Avatar użytkownika
golakr
 
Dołączył(a): So wrz 16, 2006 14:30
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez SPIDER N mar 16, 2008 9:43  

Borowczyk powiedział dziś coś stylu: "Stosuje to wielu kierowców. Praktycznie wszyscy". Nie pamiętam teraz już o czym dyskutowali.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez barteks N mar 16, 2008 19:21  

"kierowcy Formuły Pierwszej" przed chwilą w Faktach w TVN-ie... :???: To już chyba standard...
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez Wrzatek N mar 16, 2008 19:50  

Nie pamiętam jak to dokładnie brzmiało ale Murray Walker powiedział, że za kierownicą jedzie Eddie Jordan, zamiast Eddie Irvine :-P .
Avatar użytkownika
Wrzatek
 
Dołączył(a): Cz gru 28, 2006 21:39
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości