Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Woolf Śr cze 14, 2017 21:56  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Swoją drogą taki SSS wewnątrz pętli Indy byłby całkiem prestiżowym wydarzeniem.
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez --- Cz cze 15, 2017 9:34  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

@slipstream daj spokój, gdybyśmy tu wytykali każdy błąd redakcji sport.pl i to wyłącznie te związane ze sportami motorowymi, to ten wątek miałby co najmniej dwadzieścia stron więcej. Tam albo mózgi mają na poziomie gorszym niż gimnazjalnym z dyplomami dziennikarskimi znalezionymi, jak to mawia jeden z naszych kolegów, "w paczce czipsów", albo, co bardziej prawdopodobne, wręcz celowo sadzą błędy aby zwiększyć liczbę komentarzy, w konsekwencji zeiększyć kasę reklamodawców, zawsze narzekających na takie akcje januszy. Nie ma co zwracać na nich uwagi.
---
 
Dołączył(a): So mar 26, 2016 15:13

Postprzez Indy Cz cze 15, 2017 10:42  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

--- napisał(a):@slipstream daj spokój, gdybyśmy tu wytykali każdy błąd redakcji sport.pl i to wyłącznie te związane ze sportami motorowymi, to ten wątek miałby co najmniej dwadzieścia stron więcej. (...) Nie ma co zwracać na nich uwagi.


Obczaj tytuł tematu. A jak nie chcesz o tym czytać to nie wchodź.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bartoszcze Cz cze 15, 2017 14:44  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

slipstream napisał(a): Mirosławski jak na szefa złapał fazę na wyjazdy na każde GP.

A do Radomia nadal się nie wybiera...
(powiedział na TT, że nie będzie komentarza wprost z toru dopóki nie wróci z Radomia)
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Karol24 So cze 24, 2017 16:00  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

--- napisał(a):@slipstream daj spokój, gdybyśmy tu wytykali każdy błąd redakcji sport.pl i to wyłącznie te związane ze sportami motorowymi, to ten wątek miałby co najmniej dwadzieścia stron więcej. Tam albo mózgi mają na poziomie gorszym niż gimnazjalnym z dyplomami dziennikarskimi znalezionymi, jak to mawia jeden z naszych kolegów, "w paczce czipsów", albo, co bardziej prawdopodobne, wręcz celowo sadzą błędy aby zwiększyć liczbę komentarzy, w konsekwencji zeiększyć kasę reklamodawców, zawsze narzekających na takie akcje januszy. Nie ma co zwracać na nich uwagi.


W takiej redakcji te same osoby piszą o całym sporcie. Więc jak ktos się nie zna na sportach motorowych, a akurat ma dyżur to pojawiają się błędy.
Karol24
 
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 13:49

Postprzez Maciek znafca Pn cze 26, 2017 3:45  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

W ogóle to na tym Eleven mają swoich faworytów, a nie faworytów traktują jak amatorów, którzy nie powinni w ogóle znaleźć się w tej serii. Nie mając pojęcia, że żeby jeździć tym bolidem najpierw robią masę testów czy nadajesz się do tego. Nikt nie wsiada z przypadku. Mam na myśli Strolla. Też nie wierzyłem w jego umiejętności po pierwszych paru wyścigach, ale jak każdy miałem prawo. Za to ten przejechał rewelacyjnie, bezbłędnie, a i tak wielka ujma, bo według ''ekspertów'' wcale nie miał wielkiego zadania, bo każdy kto jechał przed nim miał jakieś komplikacje. A gdyby nie ten kierowca odpadł, a gdyby nie ten miał awarie itp. itd. I jeszcze kolejna ujma, nie miał tak ciężko, bo startował tylko z 8 pola i nie musiał się przebijać. Zapomnieli chyba, że jeszcze jest coś takiego jak kwalifikacje i że Stroll nie dostał w prezencie P8 tylko przejechał najlepszą czasówkę w swojej karierze jak dotąd, pierwszy raz pokonał w Q Masse.
I jeszcze te na siłę popisywanie się znajomością statystyk, które nigdy nie wychodzi, bo albo pomylą konkretny rok albo liczbę a najlepiej jak zawodnika którego coś dotyczy. Padło, że nuda w ostatnich latach i co roku mamy 3 zwycięzców wyścigów, a teraz już sukces, bo 4. Jakoś ja w 2016 też naliczyłem czterech. Rosberg, Hamilton, Verstappen, Ricciardo.
I jeszcze ta sugestia z dobrym rozwiązaniem, że Bottas powinien w końcówce przytrzymać Vettela za plecami po to by Hamilton mógł się zbliżyć, wyprzedzić Niemca by następnie Fin miał przepuścić Brytyjczyka. Wszystko dla 3. miejsca na podium(a mieli 2!) No śmiech na sali, takiej głupoty jeszcze chyba nigdy nie słyszałem ze środowiska zajmującego się F1. Takiego rozwiązania nie wymyśliłby nawet Briatore.
Granie pod jednego kierowce bezwzględnie, który ma o 20 z hakiem więcej od partnera w środku sezonu, to byłaby parodia.
7 LEGENDA USA Grand Prix 2018 GRANDE KiMi

#11 #20 Pamięć za autografy wieczna...
Maciek znafca
 
Dołączył(a): Pn gru 08, 2014 1:45

Postprzez cwiek Pn cze 26, 2017 8:32  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Mnie ostatnio irytuje to ich śmieszkowanie z siebie. Ok, nie może też być za sztywno, ale te wzajemne docinki są takie jakby na siłę i dość często mało śmieszne, a nawet żenujące. Nawet Sokół dał się w to wplątać (bo np. dla Kapicy śmieszkowanie z innych to podstawa).
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez smylas Pn cze 26, 2017 15:23  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Ale oni ogólnie mają taki styl, nie tylko jeśli chodzi o F1. Mirosławski od samego powstania stacji mówił że ma być "luźno".
Mi się osobiście to podoba i nie przeszkadza. Wolę to niż Zientarskiego, ale rozumiem że nie każdemu to pasuje. Jeszcze nie znalazł się taki co by wszystkim dogodził :wink:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez cwiek Pn cze 26, 2017 16:12  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Mi też generalnie nie przeszkadzają ich żarty, czy to na F1 czy na piłce. Po prostu odniosłem wrażenie, że w ten weekend było ich trochę za dużo, tak jakby momentami chcieli być na siłę śmieszni :) Ale może to tylko moje subiektywne wrażenie :)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Woolf Pn cze 26, 2017 16:28  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Może chłopaki nastawili się na nudny wyścig i przygotowali więcej żarcików, niż zwykle.
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez Rami Pn cze 26, 2017 17:49  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

cwiek napisał(a):Mi też generalnie nie przeszkadzają ich żarty, czy to na F1 czy na piłce. Po prostu odniosłem wrażenie, że w ten weekend było ich trochę za dużo, tak jakby momentami chcieli być na siłę śmieszni :) Ale może to tylko moje subiektywne wrażenie :)

Mi się to jak najbardziej podoba, nawet jeżeli nie jest śmiesznie, np. Sokół z Eleven, a ten z Polsatu to jak różnica między niebem, a ziemią.
Myśląc przez chwilę jakby F1 miała znowu wrócić do czasów Jędrzejewskich, Borowczyków i Zientarskich, to aż mi skóra ścierpła.
Rami
 
Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 12:02

Postprzez cwiek Pn cze 26, 2017 18:39  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

To fakt. Też wolę nawet przesadzających z żartami w Eleven niż sztywną atmosferę wśród komentatorów Polsatu. Że już o Zientarskim nie wspomnę.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez bartoszcze Pn cze 26, 2017 19:03  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Andrzej opowiadający o połówkach sztywny? No co Wy :D
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez cwiek Pn cze 26, 2017 19:12  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Boro może i miał swój styl, ale chodzi mi bardziej o tzw. chemię pomiędzy komentatorami. W Eleven jest to takie naturalne, w Polsacie jeden drugiemu wchodził w słowa, IMHO było pod tym względem słabiej. No ale to moja opinia, kto inny może mieć inne odczucia ;)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez slipstream Pn cze 26, 2017 23:25  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Polsat to raczej było wrażenie że każdy jeden chce udowodnić "lepszejszość" od drugiego. Tamten komentarz to była raczej taka rywalizacja między komentatorami zamiast współpracy czy tej górnolotnej "chemii". Przynajmniej, takie moje wrażenie. I mimo wszystko na plus odbiera rotację komentatorów, nawet jeśli tylko jednego z dwóch, bo to zawsze co jakiś czas zmiana rutyny w odbiorze. wiadomo że Gąsiorowski jest tym na stałe przez swoje obowiązki wobec radiowej Trójki, ale taka zmiana partnera co jakiś czas wg mnie na plus wychodzi.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron