Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez downforce So lip 15, 2017 20:51  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Jak już narzekamy to dorzucę trzy grosze.Mnie irytuje te podniecanie się błahostkami,tak jak dzisiaj podczas Q.Normalnie ogarnięty kibic wie,że jak po padało to naturalną rzeczą jest ,że tor w miarę upływu czasu zacznie przesychać i każde kolejne kółko będzie szybsze,szybsze,szybsze,itd.A tu co Gąsiorowski podnieta jak przy o....mie,że to Alonso pierwszy,Kvyat wow,Ver och itd,itp,a koniec końców tabela bez zmian.Po za tym to ujdzie,nawet ciekawie się słucha jego duetu z Sokołem.
downforce
 
Dołączył(a): Cz lip 06, 2017 6:00

Postprzez kermit01 N lip 16, 2017 8:03  Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Najlepszy duet to był by gutowski/sokół. Ale nie wiem, moze gutowski za drogi ;)
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez kwmb N lip 16, 2017 10:27  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Gutowski? Oł maj gad.

Nie, nie byłby. No, chyba, że jedyne co się dla Ciebie liczy to częstotliwość mówienia o RK. Wtedy tak, byliby najlepsi razem.


A poza tym, Czaruś z Sokołem się już nie lubią.
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez kermit01 N lip 16, 2017 13:14  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Ja lubie gutowskiego. Ma spora wiedzę i lekkie pióro. A o co poszło z sokołem?
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez downforce N lip 16, 2017 15:09  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

O RK.
downforce
 
Dołączył(a): Cz lip 06, 2017 6:00

Postprzez bartoszcze N lip 16, 2017 22:37  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

downforce napisał(a):Jak już narzekamy to dorzucę trzy grosze.Mnie irytuje te podniecanie się błahostkami,tak jak dzisiaj podczas Q.Normalnie ogarnięty kibic wie,że jak po padało to naturalną rzeczą jest ,że tor w miarę upływu czasu zacznie przesychać i każde kolejne kółko będzie szybsze,szybsze,szybsze,itd.A tu co Gąsiorowski podnieta jak przy o....mie,że to Alonso pierwszy,Kvyat wow,Ver och itd,itp,a koniec końców tabela bez zmian.Po za tym to ujdzie,nawet ciekawie się słucha jego duetu z Sokołem.

Weź poprawkę, że komentarz jest także dla mniej ogarniętego kibica, i ma go przyciągnąć/utrzymać przed telewizorem.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kwmb Pt lip 28, 2017 19:07  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Nie wiedziałem jaki temat wybrać, ale cóż.

W padoku F1 powoli powiększa się grono rodaków Polaków. Nawet w konferencjach prasowych biorą udział. Jednak według Wykopu, niekoniecznie pozytywnie.
https://www.wykop.pl/wpis/25670069/eh-panowie-coraz-wiecej-amatorow-pcha-sie-do-zabaw/
Ja tam nie wiem, redaktor Ćwik nie znam, zresztą w sumie to konkurencja, to chyba nie powinienem się wypowiadać, ale co tam.

Ktoś, coś?
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez slipstream Pt lip 28, 2017 19:29  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Trudno traktować Wykop poważnie. A tematów o F1 i Kubicy unikam tam jak ognia zaraz obok polityki. Jak widzę ktoś tam napisał w komentarzu zwrócił uwagę że to żadna siara z dziennikarza że Seb zapytał gdzie ona siedzi, ale Wykop to najczęściej takie mieszanie z błotem i dorabianie problemów na siłę... Polecam unikać tam komentarzy, dla własnego zdrowia.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez bartoszcze Pt lip 28, 2017 19:33  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

"Redaktor Ćwik" pisuje tu z nami.
Trochę nie wiem, co się nie podoba w jej pytaniu i odpowiedzi na nie, zwłaszcza że później pytanie podchwycił kolejny dziennikarz.
Q: (Roksana Cwik – SwiatWyscigow) Sebastian, after the Silverstone tyre failures,
what has been done at Ferrari to ensure it won’t happen again?
SV: Obviously we looked into it with care. It impacted on my race, on Kimi’s race, and
obviously we are trying to find the reasons for it, together with Pirelli, to find and
understand. In my case it was a slow puncture that started already some corners before.
Unfortunately, if you want to say, a little bit too late, so we couldn’t react and get into the
pits straight away. We spent a lot of time on the tyre. Obviously it wasn’t fresh anymore. I
could feel the degradation. At the time we thought it was fine. It’s one of those things that
with hindsight it could have been easy for us to get a new set and to come back. But at the
time you have the track position, you don’t know other people are doing, you don’t know
how much they are struggling with their tyres at the end of the race and so on. I think we
took a lot of action trying to understand first of all what happened and then a lot of action
trying to understand what we could have done better and what we will change in the future
when we are in a similar position.

A że buractwa w narodzie mamy dużo...
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez kermit01 Pt lip 28, 2017 19:35  Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Wlanie roksana występuje tutaj chyba pod loginem roksana :) ja nawet lubie i cenie jej komentarze. Ale ja lubie tez gutowskiego wiec moze dziwny jestem :)
kermit01
 
Dołączył(a): N lip 09, 2017 8:03

Postprzez patgaw Pt lip 28, 2017 19:50  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

W jaki sposob on sie niby z niej nabijal? Zapytal sie gdzie siedzi bo jej nie widzi, to chyba normalne ze patrzy sie na osobe ktora zadaje pytanie. Na pytanie odpoweidzial normalnie i dosc wyczerpujaco.
Popieram slipstreama jezeli chodzi o wykop. Poziom komentarzy jest tam dosyc niski, z reszta sami na siebie tworza memy ktore sa w 100% pradziwe. Sam mam tam konto i to nawet bordowe (czyli niby elita) i czesto im cisne ze sa zjebami xD. Tam raz komentarz taki dostaje plusy a pod nastepnym znaleziskiem najwicej plusow ma komentarz ktory kompletnie zaprzecza temu pierwszemu. Np jak ostatnio bylo ze ochotnicza straz pozarna uszkodzila wzrok burmistrzowi to pisali ze OSP to partacze itd, ale jak byl by jakis wykop gdzie cos zrobili to by pisali ze to bohaterowie z powolania.

https://www.wykop.pl/wpis/21823049/hehe ... akaprawda/
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez kwmb So lip 29, 2017 8:15  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

W sumie to dopiero teraz zdołałem ogarnąć tą konferencję i w sumie też nie rozumiem hejtu. Jasne, akcent zły, no ale angielski to angielski, jak taki Davide Valsechchi może sobie siedzieć w brytyjskiej telewizji, to co narzekamy. A Wykop, no cóż, chyba typowy wykop.
Mały (mimo 1,90m wzrostu), wkurwiony człowiek.
kwmb
 
Dołączył(a): Wt lut 09, 2016 18:59

Postprzez Karol24 So lip 29, 2017 11:32  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Osoba która założyła ten temat na wykopie prawdopodobnie nie rozumie angielskiego. Inna opcja to jakaś osobista niechęć do Roksany. W skrócie nie warto na Wykop zaglądać.
Karol24
 
Dołączył(a): Wt wrz 13, 2011 13:49

Postprzez mortis So lip 29, 2017 11:44  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

Polacy mają straszne kompleksy na punkcie akcentu. Inni mają to gdzieś. Popatrzcie na Briatore, Abiteboula czy wspomnianego wcześniej Valsechchiego.
mortis
 
Dołączył(a): Wt cze 06, 2017 18:54

Postprzez cwiek So lip 29, 2017 22:43  Re: Wpadki i błędy dziennikarzy zajmujących się F1

U nas niestety tak jest, że zawsze jak komuś się coś uda (a co by nie mówić, pojechanie na GP i pełnienie tam obowiązków dziennikarskich to nie jest taka łatwa sprawa) to zaraz jest szukanie drugiego dna i powodów do hejtowania.

Fajnie, że się spełnia, robi to co lubi. A, że trochę łamany angielski? Niejeden z dziennikarzy, co to zęby zjedli na F1, ma gorszy akcent. Tak jak wyżej wspomniano, szczególnie Włosi, Hiszpanie czy Francuzi mają to gdzieś. Tylko u nas jest taka mega głupawka z tym związana.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości