Polscy dziennikarze nie mają zielonego pojęcia o F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Maly-boy Cz mar 13, 2008 21:25  

ogladal ktos ostatnni odcinek GP na torze na tvn turbo ? dla mnie oprocz tego ze sa z tylu z materialem bo juz sezon sie zaczyna to w tamtejszym odcinku najlepszy był "Hajki" Kovalainen
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez ventylator Cz mar 13, 2008 22:53  

onet.pl napisał(a):Dopuszczono też bezkarną możliwość zamiany całej jednostki napędowej, co nie spowoduje przesunięcia kierowców o dziesięć miejsc do tyłu na starcie wyścigu.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez zaGrzeb Pt mar 14, 2008 8:40  

K***a mać, kto zatrudnił Dowbora? Rozumiem, że to jesgo 'pierwszy raz' no ale gorszej kaszany to jeszcze w życiu nie widziałem. Jeżeli da transmisja F1 ma być poprzedzona bełkotem Dowbora to chyba sobie odpuszczę. Facet zepsuł mi całą przyjemność z oglądania F1 (gdzie nawet Borowczyka potrafie ścierpieć..ale tego już nie)!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez ventylator Pt mar 14, 2008 9:13  

zaGrzeb po pierwsze nie musisz oglądać studio, po drugie to Dowbor jak najbardziej odwalił strasznąąą kaszane :evil: Z tego studia na F1 zna się tylko i wyłącznie Kochański, nikt inny. A Dowbor nie wiem od czego tam jest.


PS. Ale nie było o rajdzie F1 ;)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez zaGrzeb Pt mar 14, 2008 10:06  

the_stig napisał(a):po pierwsze nie musisz oglądać studio

Nie muszę i nie będę! Jak można traktorać w taki sposób potencjalnego odbiorcę? Skandal! Do pełnego burdelu brakuje tam już tylko kota... :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Postprzez patgaw Pt mar 14, 2008 11:51  

mozecie podac przyklady co on zrobil zle, bo jak dla mnie jak na kompletnego laika to dosc dobrze przygotowal sie do programu.

jedynie smieszy mnie ze w roli eksperta wystepuje nikt inny jak wlodzimierz zientarski. powinni brac artura kubice, kochanskiego i jakiegos prowadzacego i by bylo dobrze.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez TobaccoBoy Pt mar 14, 2008 14:02  

Dowbor nie wypadł tak źle. jak na osobę, która nie siedzi w temacie jest bardzo dobrze (dla porównania Szaranowicz w czasie pierwszych lat Małyszomanii i jego chał)

Wypadł nawet lepiej od pana Zientarskiego, który na siłę wydusza entuzjazm z siebie (wiadomo dlaczego tak jest).

Co do ING (bo zapewne zaraz padną uwagi w tym kierunku) - to najnormalniejsze w świecie akcentowanie nowego sponsora transmisji (Allianz się wycofał) - w ITV Honda jest akcentowana non stop. Normalna praktyka medialna.
TobaccoBoy
 

Postprzez Maraz Pt mar 14, 2008 14:26  

W związku z uruchomieniem na forum konkursu dotyczącego wpadek, temat ten zostaje zamknięty. Teraz zapraszamy do pisania o wpadkach tutaj: http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php?t=4766.
Avatar użytkownika
Maraz
administrator
 
Dołączył(a): N kwi 10, 2005 18:42
Lokalizacja: Janów Lubelski
GG: 2088713

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości