konflikt intersesu: Polska-Niemcy na Euro czy GP Kanady 08

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Co będziesz oglądał (prawidłowa odpowiedź to F1)

GP Kanady (oczywiste)
44
75%
Jakiś tam mecz
15
25%
 
Liczba głosów : 59

Postprzez SoBcZaK Cz maja 29, 2008 21:08  konflikt intersesu: Polska-Niemcy na Euro czy GP Kanady 08

Pytanie może retoryczne ale może nie dla wszystkich :P Wiadomo, że w śród nas są kibice piłki nożnej (ja od czasu do czasu coś oglądam), ale nie ulega wątpliwości, że F1 to również ważna dyscyplina i widowisko sportowe dla nas Polaków :)
Jednak GP Kanady koliduje z meczem naszej (i tak skazanej na porażkę) reprezentacji. Na szczęście panowie zasiadający po drugiej stronie TV nie odbierają nam możliwości oglądania F1 :P Pytanie więc co będziecie oglądać? F1 czy PN?

PS. Osoby, które wybiorą PN proszone są o niezwłoczne wylogowanie sie z forum :)
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez misiakow Cz maja 29, 2008 21:09  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

jakim cudem GP Kanady koliduje z PN?! Sobczak zajrzyj do programu TV i zgłoś później ten temat :lol:
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez SoBcZaK Cz maja 29, 2008 21:10  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

a to dlaczego przenieśli F1 do TV4?
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez TobaccoBoy Cz maja 29, 2008 21:13  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Jeśli będą SC, to wyścig z pewnością będzie kolidował z transmisją meczu, a ceremonia NA PEWNO...... :-)

Ja oczywiście - jako fan rugby, futbolu amerykańskiego i nie-entuzjasta piłki kopanej - tylko pod koniec meczu prze pstryknę na Polsat, by zobaczyć wynik i "nie posiadać na sumieniu" takiego wydarzenia.

Tyle z mojej strony....
Ostatnio edytowano Cz maja 29, 2008 21:14 przez TobaccoBoy, łącznie edytowano 1 raz
TobaccoBoy
 

Postprzez misiakow Cz maja 29, 2008 21:13  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

bo by sie nie wyrobili ze studiami przed i po wydarzeniach.
Zarówno wyścig w trybie normalnym jak i mecz będzie można obejrzeć w całości
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez slipstream Cz maja 29, 2008 21:15  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

No bez sensu prawdę mówiąc. Oczywiście że obejrzę oba, ale jak zauważył misiakow nad wyraz przesadzona ankieta. Przenieśli wyścig do TV 4 "prewencyjnie". Wyścig zaczyna się o 19.00 mecz zaś o 20.30 (jak nie 20.45). Teoretycznie więc mogłoby się udać całkowicie na styk, jednak jest wielce prawdopodobne że wyścig zarwałby pierwsze 15-20 minut, w najgorszym wypadku pół godziny gdyby jak w Monaco zakończyłby się regulaminowym czasem 2h.

Niemniej mówimy tu o kilkunastu minutach, na straty której nikt sobie pozwolić nie może w przypadku takiego biznesu. Zważywszy że pewnie dojdzie do tego jakieś krótkie studio przedmeczowe no i przede wszystkim blok reklamowy :P
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez TobaccoBoy Cz maja 29, 2008 21:22  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

slipstream napisał(a): i przede wszystkim blok reklamowy :P

Gdzie cena za 30s reklamy to około 200 tys zł - prywatna telewizja nie może ryzykować utraty takich zysków.

+ informacja

TobaccoBoy w innym temacie napisał(a):WAŻNE!!!

Info dla zainteresowanych "rozpiską" w kodowanych kanałach Polsatu co do relacji z GP Kanady:

1) piątek - treningi i studia - w PSE
2) sobota - III trening, kwalifikacje, studio - Polsat Sport
3) niedziela - studia i wyścig - Polsat Sport.


Do tego na otwartym kanale Polsatu w sobotę i niedzielę po 23-ciej powtórki kwalifikacji i wyścigu, dla tych, którzy nie posiadają TV4 i kodowanych kanałów sportowych Polsatu.
TobaccoBoy
 

Postprzez Rudas Cz maja 29, 2008 23:02  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Dla mnie, entuzjasty wszelkiego sportu, ten dzień będzie niemal historyczny z punktu widzenia rangi wydarzeń sportowych transmitowanych w TV. Oglądnę oczywiście jedno i drugie.
"I would change nothing. I think F1 is fantastic as it is. If you want to watch a million meaningless overtaking manoeuvres and lots of shunts go and watch NASCAR or bikes or IRL or something." Peter Windsor
Avatar użytkownika
Rudas
 
Dołączył(a): Pt gru 07, 2007 18:35
Lokalizacja: Dębica/Warszawa

Postprzez yankess Cz maja 29, 2008 23:04  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Zdecydowanie Gp. Jak się skończy, to przełącze na mecz, czy wytrwam do jego końca - wątpie, ale liczą się dobre chęci :)
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez K2 Pt maja 30, 2008 14:30  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Ech....znowu będzie to co z Sobczakiem ale powyższy post jest spamem na 100% prosiłbym więc aby mod usunął ten post.
Oglądnę oczywiście f1.
-----:::BMW POWER:::-----
K2
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 16:13
Lokalizacja: nie wiem

Postprzez Kubuś Fatalista Pt maja 30, 2008 14:58  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Ja obejrzę dwie imprezy. Po nudnym jak zwykle F1 może mecz przynajmniej przyniesie jakieś emocje.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez chmiel Pt maja 30, 2008 15:00  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Ja mam wielką nadzieję, że wyścig skończy się zanim rozpocznie się mecz i nie mówię tu tylko o pierwszym gwizdku, ale o momencie wyjścia z tunelu i hymnów. A jeżeli jednak trochę wyścig i mecz będą kolidować, to będę się przełączał co chwila jednak ze wskazaniem na mecz. :)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez iKubA Pt maja 30, 2008 15:09  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Oczywiście, że będę oglądał wyścig, a jak się skończy to i meczem nie pogardzę :razz:
Avatar użytkownika
iKubA
 
Dołączył(a): Pn kwi 21, 2008 13:26

Postprzez Cinek Pt maja 30, 2008 16:34  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

K2 napisał(a):Ech....znowu będzie to co z Sobczakiem ale powyższy post jest spamem na 100% prosiłbym więc aby mod usunął ten post.

Bla bla bla.
Oglądnę oczywiście f1.

Również obejrzę F1..
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez zaGrzeb Pt maja 30, 2008 17:48  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

cinek napisał(a):
Kod: Zaznacz cały
Cytuj:Oglądnę oczywiście f1.


Również obejrzę F1..

ta...i zawsze zdałżam na czas... :razz:
Mam nadzieje, że oba te wydarzenia nie będą kolidowały ze sobą, bo będę miał niezły rebus, ale pewnie skończe to co zacząłem i dopiero kolejne :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
zaGrzeb
 
Dołączył(a): Śr lis 07, 2007 20:10

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości