konflikt intersesu: Polska-Niemcy na Euro czy GP Kanady 08

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Co będziesz oglądał (prawidłowa odpowiedź to F1)

GP Kanady (oczywiste)
44
75%
Jakiś tam mecz
15
25%
 
Liczba głosów : 59

Postprzez chmiel Pt maja 30, 2008 18:05  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Jeszcze co do ankiety, bo wcześniej jej nie zauważyłem. ;) To nie będzie jakiś tam mecz! :-P
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Arek Pt maja 30, 2008 18:12  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Studia prze meczem oglądać raczej nie będę,sam mecz zaczyna się 20.45. Jeżeli na torze nie dojdzie do jakiś nadzwyczajnych zdarzeń to nie skończy się on później niż 20.30-20.40 także oglądnę obydwa te wydarzenia sportowe. :-)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez lazurexxx Pt maja 30, 2008 19:31  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

@rek napisał(a):eżeli na torze nie dojdzie do jakiś nadzwyczajnych zdarzeń to nie skończy się on później niż 20.30-20.40 także oglądnę obydwa te wydarzenia sportowe. :-)

Ja natomiast raczej nie oglądnę meczu ponieważ będę analizował przebieg wyścigu...Ale kogo to interesuje (spam) :-)
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez ventylator Pt maja 30, 2008 21:30  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

lazurexxx napisał(a):
@rek napisał(a):eżeli na torze nie dojdzie do jakiś nadzwyczajnych zdarzeń to nie skończy się on później niż 20.30-20.40 także oglądnę obydwa te wydarzenia sportowe. :-)

Ja natomiast raczej nie oglądnę meczu ponieważ będę analizował przebieg wyścigu...Ale kogo to interesuje (spam) :-)


Ja mam dokładnie takie samo zdanie na ten temat ;-)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Jędruś Pt maja 30, 2008 21:33  

Dobra , nie ma co się sprzeczać. Ja treningi obejrzę na żywo w necie , a kwalifikację i wyścig z neta ściagne . I po kłopocie :D
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez lazurexxx So maja 31, 2008 5:49  Re:

jędruś napisał(a):Dobra , nie ma co się sprzeczać. Ja treningi obejrzę na żywo w necie , a kwalifikację i wyścig z neta ściagne . I po kłopocie :D

Przecież możesz Kwalifikacje i Wyścig też zobaczyć na żywo... Na tym samym kanale co te treningi... (Jeśli mówimy o ITV) :smile:
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez pjaxz So maja 31, 2008 8:49  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

"Do tego na otwartym kanale Polsatu w sobotę i niedzielę po 23-ciej powtórki kwalifikacji i wyścigu, dla tych, którzy nie posiadają TV4 i kodowanych kanałów sportowych Polsatu."
Świetnie, widać Polsat podszedł do sprawy profesjonalnie. Co wybiorę? Oczywiście mecz, choć spróbuję obejrzeć choćby godzinę wyścigu, a potem szybciutko do pubu (ewentualnie Multikina) i wtedy istnieją dwie opcje: w przypadku porażki naszych piłkarzy wracam do domu i oglądam drugą część wyścigu na Polsacie po 23, a w przypadku zwycięstwa Boruca i spółki zostaję w pubie do rana :)
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez ewreteyrytu So maja 31, 2008 9:37  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Obejrzę oba wydarzenia, jednak gdybym nie miał wyboru i one ze sobą kolidowały zdecydowałbym się na F1
O Vettelu: "Chwilami dorównuje głupotą Lewisowi, a czasami go nawet przewyższa".
:P :D
Avatar użytkownika
ewreteyrytu
 
Dołączył(a): Śr lip 04, 2007 10:41

Postprzez DawiDch So maja 31, 2008 13:22  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Niestety będę musiał nacieszyć jedynie meczem, gdyż z niewiadomych przyczyn nagle nie mam TV4. Ale lepsze to niż nic.
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez iKubA So maja 31, 2008 13:56  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

dawid.ch1 napisał(a):Niestety będę musiał nacieszyć jedynie meczem, gdyż z niewiadomych przyczyn nagle nie mam TV4. Ale lepsze to niż nic.

Zawsze możesz obejrzeć wyścig na ITV
Avatar użytkownika
iKubA
 
Dołączył(a): Pn kwi 21, 2008 13:26

Postprzez DawiDch So maja 31, 2008 14:08  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Z moim netem (160kb/s downloadu, przez Neostradę) nie da rady, no chyba, że będzie na Polsacie Sport Extra, to wtedy coś się wykombinuje.
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez Alassane Bamba So maja 31, 2008 18:43  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Obejrzę najpierw wyścig, a potem mecz, proste :wink: Nawet to jakże burdelowate GP Anno Domini 2007 trwało niecałe 1h45', więc teraz raczej będzie krócej i spokojnie obejrzę dekorację, a potem może jeszcze na kawałek studia się załapię, a na hymnu już na pewno :P Jakby doszło do jakichś nieoczekiwanych wydarzeń to będę co chwilę przełączał z jednego na drugie albo postawię drugi telewizor obok 8-)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Darth ZajceV So maja 31, 2008 20:33  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Piłka nie była i nie będzie u mnie priorytetowym widowiskiem także F1. Caluśki wyścig + studio a później dopiero mecz :P Z resztą z meczu można obejrzeć powtórkę, co w przypadku F1 nie wchodzi w grę:P
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez George N cze 01, 2008 9:48  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Ja oczywiście F1, ale problem i tak mam (mimo, że mam TV4 i PS :-D), a problemem jest to, że mam 2 braci i nie wiem czy oni będą chcieli oglądać mecz czy wyścig i studio, które ja oglądam :P Najwyżej na 5s przełącze sprawdzić jaki wynik :)
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez rafaello85 N cze 01, 2008 20:51  Re: CO będziesz oglądał i dlaczego oczywiście F1? :)

Ja oczywiście wybieram F1 :-D To jest mój ulubiony sport i żaden mecz go nie przyćmi :-) Natomiast gdy skończy się wyścig to może wtedy przerzucę na Polsat aby zobaczyć zmagania naszych orłów ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość