Jakie jest wasze źródło informacji o F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Skąd bierzecie informacje o F1?

z telewizji
5
3%
z radia
0
Brak głosów
z prasy
2
1%
z internetu
145
94%
z innego
3
2%
 
Liczba głosów : 155

Postprzez edrys Cz kwi 09, 2009 0:35  Re: Jakie jest wasze źródło informacji o F1

A co to w ogóle za strona i czemu dostęp do niej jest tak ograniczony?
edrys
 
Dołączył(a): Cz mar 01, 2007 9:13
Lokalizacja: Poznań/Inowrocław

Postprzez impr Cz kwi 09, 2009 14:25  Re: Jakie jest wasze źródło informacji o F1

Zamkniecie rejestracji = zmniejszenie ilości "pijawek", które ściągają ile wlezie, ale nic nie seedują.
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez patgaw Cz kwi 09, 2009 14:30  Re: Jakie jest wasze źródło informacji o F1

kazda szanujaca sie strona z torrentami ma zamknieta rejestracje, i tylko na takich stronach mozna uzyskac dobre transfery, ja z publicznych trackerow w ogole nie korzystam.

do Twarzera:
nie dojsc ze podanie takiego linku jest legalne, to i dzialanie takiej strony jest legalne. wiec spokojnie. z takiej strony sciagasz tylko kilku kilobajtowy plik .torrent, co jest jaknajbardziej legale. to za za jego pomoca sciagniesz juz cos nielegalnego, to inna kwestia :>
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez Pieczar Cz kwi 09, 2009 16:20  Re: Jakie jest wasze źródło informacji o F1

Ale RU już nieraz mieli problemy i musieli zmieniać serwery, dlatego lepiej nie podawać tutaj linka do nich :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez owca Cz kwi 09, 2009 21:13  Re: Jakie jest wasze źródło informacji o F1

no tak, ale jakos musiałem powiedzieć o jaką strone mi chodzi :P
skoro Twarzer nie podaruje mi zaproszenia, to czy może znalazłby sić ktoś inny, kto wykazałby sie gestem? :-)
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Postprzez Twarzer Pt kwi 10, 2009 9:11  Re: Jakie jest wasze źródło informacji o F1

Ja sobie chowam to zaproszenie, zeby na ciezkie czasy dac samemu sobie. :P Bo mam sytuacje podbramkowa w tej chwili, ze tak powiem. :P Ale jesli wyjde z tejze sytuacji, to z checia sie podziele z kims odpowiedzialnym.

A co do podawania linka: moze i jest legalne wszystko, ale sciany maja uszy i potem rozne nieprzyjemne rzeczy sie zdarzaja. Sa podobne strony, ktore wrecz zakazuja w regulaminie rozpowszechniania linkow w publicznych topicach (ciekawe jak to sprawdzaja, ale o dziwo i tak dziala).
Twarzer
 
Dołączył(a): Śr maja 09, 2007 18:17

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron