Jakie jest wasze źródło informacji o F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Skąd bierzecie informacje o F1?

z telewizji
5
3%
z radia
0
Brak głosów
z prasy
2
1%
z internetu
145
94%
z innego
3
2%
 
Liczba głosów : 155

Postprzez Bart So kwi 30, 2005 20:46  Jakie jest wasze źródło informacji o F1

Ja do niedawna poza oglądaniem wyścigów i czytaniem prasy nie miałem innych źródeł. Teraz mam jeszcze dostęp do internetu. Jak to dobrze, że świat idzie naprzód. Gdyby nie media nie wiedziałbym pewnie, kto to jest Michael Schumacher! :D Chciałbym się dowiedzieć skąd wy czerpiecie informacje o tym wspaniałym sporcie, jakim jest Formuła 1.
Innym źródłem mogą być np. SMS-y :mrgreen:
Ostatnio edytowano N maja 01, 2005 18:40 przez Bart, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez mateusz N maja 01, 2005 15:16  

W tej chwili moim jedynym źródłem informacji na temat F1 jest Internet. Wcześniej kupiłem kilka numerów F1 Racing, który jest bardzo ciekawy. Niestety mój miesięczny budżet nie poradził sobie z tym nie małym wydatkiem :(
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Postprzez Mariusz N maja 01, 2005 16:25  

Najwięcej informacji w moim przypadku pochodzi z TV, szczególnie podczas weekendu GP. To jakieś 50%. Z kolei 35% to źródła zaczerpnięte z Internetu. Z prasy na chwilę obecną raczej niewiele się dowiaduję - to jakieś 8%, z radia 6%. Pozostały 1% to informacje od znajomych.

Co do prasy to w połowie lat 90. kupowałem czasami "Auto Świat", poza tym informacje z dzienników ogólnopolskich. W 1997 roku pojawił się "Auto Sport", który kilka razy obumierał i później zmartwychwstawał. Ale ten miesięcznik już niestety nie istnieje, wielka szkoda. Od roku dostępny jest w Polsce "F1 Racing". Nabyłem kilka początkowych numerów, ale to nie jest to czego szukam w F1. Zdjęcia są owszem bardzo ładne, ale jest ich za dużo. Przerost formy nad treścią. Ogólnie oceniam to czasopismo na 4+. Od jesieni ubiegłego roku jednak nie zaopatruję się w to cudo z takich samych powodów, jakie podał mateusz.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Zidi N maja 01, 2005 17:59  

Tak, ja oczywiście 45% właśnie podczas oglądania GP, 62% procent z Internetu a pozostałe 3% z pisemek...
Zidi
 

Postprzez zoon N maja 01, 2005 19:20  

Ja 24 % z tv, 15 % z radia, 17,5 % z z gazet motoryzacyjnych, 18 % z pism kobiecych, 12 % od kolegów z ogródka piwnego, reszta od sasiadki i listonosza oraz tej pani co wodę odpisuje
Avatar użytkownika
zoon
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:08
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postprzez Bart N maja 01, 2005 19:31  

Zombie napisał(a):18 % z pism kobiecych

To w kobiecych pismach jest coś o F1?
Oświećcie mnie!
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez Ahmed N maja 01, 2005 19:49  

Net, TV (GP)

aaa i w "świerszczykach" jest sporo, ale to wiem od kolegów :wink:
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez Neuven Pn maja 02, 2005 7:50  

Ja się dowiaduje głównie przez neta, z F1R troche mniej no bo rzadziej i przeważnie to co tam pisza już było necie ale i tak przyjemnie sie czyta no i czasem cos od kumpla jak tam ciekawe coś wyluka
Neuven
 

Postprzez kuba Pn maja 02, 2005 11:06  

Ja najwięcej z neta...trochę z F1 Racing ,ale tak jak już Neuven powiedział to co tam piszą już było w necie ,z TV mało, a z radia?Ostatnia ważna wiadomośc ,którą usłyszałem z radia to było....niech pomyślę Wakacje 1999 (troche dawno :D ) i dowiedziałem się ,że Eddie Irvine odchodzi z Ferrari....i Damon Hill kończy karierę.Ale z neta zdecydowanie najwięcej.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez sEB-q Pn maja 02, 2005 15:30  

Domyślam sie że chodzi o informacje o F1 inne niż sam wyścig ,bo wiadomo że ten tylko w TV. To informacje w TVP TVN POLSACIE i są żałosne ,często nawet po wyścigu nie ma wzmianki że takowe gp wogóle sie odbyło,(poruszyłem to w innym temacie) wazniejsze jest spotkanie walcznych chrobry meble ogrodowe z lotnik wagony kolejowe w III lidze okręgowe czy jakijs tam które oglądało aż 500 osób niż widiwisko oglądane przez 100.000 ludzi na żywo i wiele więcej przed TV .

TV4 jakby troszke wiecej w wiaodomosciach cos powie czasami



Dzięki Bogu że mamy internet .bez niego g.. bym wiedzial jakbym mial polegac na naszej TV.

trche lepiej mają niemcy z RTL-em ,czy angole. u nas bida Panie :(
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez kuba Pn maja 02, 2005 17:58  

Tak to święta prawda,jeśli chodzi o TV.Kiedyś czekałem w sport telegram bo nieoglądałem wyścigu ( u babci byłem gdzie tylko trzy kanały).Jak już wcześcniej seB-q wspominał dla nich są wazniejsze jakieś pierdoły np turniej w szachy ,II liga w noge,i tego typu bzdety ,a F1 puszczą na szarym końcu ,albo wogóle.Gdyby nie internet to powiem szczerze ...gówno bym wiedział.No i F1 Racing.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Bart Pn maja 02, 2005 19:17  

A mi się np. podobały transmisje 7-kanałowe, które były dostępne na platformie Cyfra+. Od trzech lat już ich nie ma. Dobrze, że jest TV4, bo musiałbym oglądać wszystkie Grand Prix po szkopsku (na RTL, na którym oglądałem GP Bahrajnu z wiadomych względów).
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez gregoff Pn maja 02, 2005 21:00  

No to internet rządzi :wink:

Ale np o sezonach wcześniejszych to książki Np Nina Lengylen (nie wiem czy to się tak pisze :cry: ) polecam gorąco :!: :!:
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez kuba Pn maja 02, 2005 21:07  

O zapomniałem....ja o karierze Schumiego dowiedziałem się przecież właśnie z książki.Wtedy jeszcze nie miałem neta.Książki Paolo D'Alessio są świetne.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez mateusz Pn maja 02, 2005 23:25  

Tak przekaz 7 kanałowy był ciekawy. Lubiałem czasami oglądać widok z boksów, okazało się, że tam też dużo się dzieje :wink: Ten projekt chyba się nie zwracał i dlatego Bernie z niego zrezygnował :( Nie wiem czy taki był tego powód, a wy wiecie?
Avatar użytkownika
mateusz
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 22:34
Lokalizacja: Szczucin

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron