Jakie jest wasze źródło informacji o F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Skąd bierzecie informacje o F1?

z telewizji
5
3%
z radia
0
Brak głosów
z prasy
2
1%
z internetu
145
94%
z innego
3
2%
 
Liczba głosów : 155

Postprzez Ave Pt mar 10, 2006 20:10  

To juz zakrawa na posmiewisko tivi publicznej. W glownych wiadomosciach znalazl sie czas dla Chucka Norrisa, a w wiadomosciach sportowych debiut Kubika znalazl sie na 5 miejscu w kolejnosci. Na pohybel ignorancji :x .
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez SPIDER Pt mar 10, 2006 20:13  

Ave napisał(a):Kubika znalazl sie na 5 miejscu

I jeszcze jak krótko.
:-(
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Pieczar Pt mar 10, 2006 20:16  

No jak zwykle TVP się popisała, na Polsacie trochę więcej powiedzieli. Ale jak zwykle Polacy lubią przesadzać - "Kubica zdeklasował samego Schumachera" :?
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez dex Pt mar 10, 2006 23:06  

no widac jak sie znaja na tym sporcie :evil:
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez SorakF1 Pt mar 24, 2006 22:30  

Swoją wiedzę o F1 czerpię głównie z książki "Historia Formuły 1" Guido Staderiniego. Drugim źródłem jest net i "F1 Racing" :D
___________________________
POZDRO DLA ZAKRĘCONYCH F1
Avatar użytkownika
SorakF1
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 12:44
Lokalizacja: Inowrocław
GG: 209986894

Postprzez SirKamil Pt mar 24, 2006 22:54  

Większość sieć... liczne strony z newsami (f1racing.net, pitpass, grandprix.com, stropny zespołów, WM, ultra, autoklub, f1.com, itv.com)
z atrykułami i encyklopedią (tu dominują f1.com, f1technical.net, WM, Ultra)

Potem chłone bardzo dużo wiedzy i ciekawostek (przed wszystkim nazwisk, życie zespołów) z czasopism takich jak F1racing, AMuS, Topspeed.

kiedy przeglądne wspomniane wczęśniej zródła w TV, radiu i innych nie dowiaduje się absolutnie niczego nowego :-P
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez dex So mar 25, 2006 20:37  

jednak radio jest beznadziejne jezeli chodzi o sporty motoryzacyjne :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Mariusz Cz maja 18, 2006 7:48  

Aktualnie tylko Internet - to podstawa informacji. Staram się już nie słuchać tego, co mówią i pokazują w polskim radio i telewizji, o czym pisze prasa. Jest teraz wielu "podwórkowych" fachowców od F1.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez kreciku Cz maja 18, 2006 11:26  

Uważam że najszybciej reagująca stroną jest Slowacki www.f1.sk , tam wlasnie pierwszy raz napisali o kubicy (mówię o potwierdzonej informacji)
ale trzeba sie przyzwyczaic do tego języka ;)

a poza tym: www.f1racing.de , www.total.de , www.racing-live.com, itv-f1.com, rtl.de, www.autosport.com (płatna) i oczywiście 3 polskie www.f1wm.pl , www.f1ultra.com i www.autoklub.pl
kreciku
 

Postprzez Bucu Pt maja 19, 2006 11:56  

pytanie troche nie na miejscu biorac pod uwage ze znajduje sie na internetowym forum najplepszej polskiej strony o F1 oraz biorac pod uwage ilosci informacji o F1 w TV jak i prasie (procz F1Racing) a w radiu w zyciu nie slyszalem o F1 chyba ze byly wiadomosci i podawali kto wygral dany wyscig :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Adriannn So maja 20, 2006 22:50  

Gdyby nie ta stona to bym niewiedział że Alonso podpisał kontrakt z Mclarenem itp. itd. w telewizji to o F1 słowa nie powiedzą,co dopiero w gazetach.Jak są już gazety o F1 to za taką cene że mnie niestać(wolę kupić sobie coś innego)Jak nie mniałem neta to moje źródło informacji to była poczciwa 281-284 stona telegazety TVP1.
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez Mariusz N gru 02, 2007 23:38  

Porażające! Prawie wszyscy korzystają z Internetu, jako źródła informacji o F1. Ale takie są realia, choć od debiutu Kubicy i tak jest więcej tego sportu w prasie, radio i telewizji w Polsce.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Easyrider Pn gru 03, 2007 7:37  

Dla mnie też podstawa informacji o F1 to internet. Zwłaszcza, że powstaje coraz więcej stron i portali o tym sporcie. Najbardziej godne zaufania to, oczywiście, "Wyprzedź mnie!" oraz www.formula1.pl i www.f1ultra.com/encyklopediaf1. Oficjalna strona też zła nie jest, ale to strona w języku angielskim i tak strzeżona przez prawa autorskie, że nie można stamtąd nawet zdjęcia sobie pobrać; śledzę tam tylko czasy na żywo podczas weekendu GP. Zanim uzyskałem dostęp do internetu moim źródłem wiedzy były wspomniane wyżej stronki Telegazety oraz miesięcznik "F1Racing". Jest to jednak czasopismo, które trafia do polskich czytelników z dużym nieraz opóźnieniem (logistyka, tłumaczenie z ang., czasem inne problemy wewnętrzne wydawcy). W prenumeracie wcale nie wychodzi drogo, ale prenumerator otrzymuje to pisemko dwa, trzy dni później niż się ono ukazuje w kioskach; w świecie F1 to "przepaść czasowa", ale większość artykułów godna uwagi.
Easyrider
 
Dołączył(a): Pt lis 30, 2007 13:39

Postprzez michal2111 Wt maja 06, 2008 18:40  Re: Jakie jest wasze źródło informacji o F1

Najwięcej informacji to dzięki portalowi WM. Encyklopedia wiedzy o F1 dla mnie. W TV to raczej tylko weekendy wyścigowe tylko oglądam.
Avatar użytkownika
michal2111
 
Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 21:54
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Postprzez ventylator Wt maja 06, 2008 20:50  Re:

Mariusz napisał(a):Porażające! Prawie wszyscy korzystają z Internetu, jako źródła informacji o F1. Ale takie są realia, choć od debiutu Kubicy i tak jest więcej tego sportu w prasie, radio i telewizji w Polsce.


Ale niestety na polskiej prasie, radio czy telewizji w 80% nie można polegać, gdyż są to wypowiedzi, że tak powiem - dość subiektywne
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron