Transmisje F1 za granicą

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez benno Pn lip 28, 2008 22:51  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Srednio podoba mi sie pomysl z zatrudnieniem DC od przyszlego roku.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Rubiq Pn lip 28, 2008 23:06  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Nie ma to jak silna argumentacja. :dobrze:
Rubiq
Administrator LiGNA
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 13:20

Postprzez benno Pn lip 28, 2008 23:07  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Poprostu nie przepadam za gosciem ...
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Cinek Wt lip 29, 2008 7:34  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

benno napisał(a):Srednio podoba mi sie pomysl z zatrudnieniem DC od przyszlego roku.

A mi średnio podoba się pomysł z Hammondem, ponoć on nigdy nie obejrzał wyścigu F1 :P
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez hideto Wt lip 29, 2008 8:02  Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

cinek napisał(a):
benno napisał(a):Srednio podoba mi sie pomysl z zatrudnieniem DC od przyszlego roku.

A mi średnio podoba się pomysł z Hammondem, ponoć on nigdy nie obejrzał wyścigu F1 :P

ale w przeciwieństwie do tego co pokazywał np Skubis do jego braku jakiejkolwiek wiedzy dojdzie ta zaleta że będzie potrafił zrobić show :] W sumie ciekaw jestem jakby wyglądały wyścigi komentowane przez 3 z topgear :D
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez yankess Wt lip 29, 2008 11:06  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Podejrzewam, że wszyscy kierowcy poza hamiltonem byliby przez nich zjechani jak łyse kobyły. Pewnie tak jak w przypadku topgear - cała rodzina siadałaby do wyścigu F1, nie dlatego, że kochają motorsport czy motoryzację, tylko po to, żeby sie pozlewać z tego komentarza :wink:
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez TobaccoBoy Wt lip 29, 2008 11:25  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Tylko Hammond jest brany pod uwagę BBC 8-)
Co do postaci - do końca sierpnia ma być ustalona ekipa, jeszcze są prowadzone negocjacje z DC i Brundle'm.
Ja liczę na to, iż Croft dostanie do kabiny osobę, która nie będzie mu na siłę przeszkadzała, jak to ma w zwyczaju robić Maurice....
TobaccoBoy
 

Postprzez hideto Wt lip 29, 2008 12:27  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

yankess napisał(a):Podejrzewam, że wszyscy kierowcy poza hamiltonem byliby przez nich zjechani jak łyse kobyły.

A nie wiem czy wiesz ale Jeremy byl pierwszą osoba która publicznie (w swoim programie i w czasie odbierania nagrody) wyśmiewała Lewisa :-D

ale tak to już jest, Polacy dbają tylko o Kubicę w zasadzie, Anglicy o Hamiltona, finowie o Raikkonena, Brazylijczycy o Massę a włochom jest wszystko jedno byle Ferrari było czerwone.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez benno Wt wrz 09, 2008 22:40  Re: Transmisje F1 za granicą

Niedawno jak bylem w Egipcie ogladalem wyscig na Al Jazera Sport , Arabusy nawet nie wiedzieli co to F1 :D
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez KrzysR Pn wrz 15, 2008 20:06  Re: Transmisje F1 za granicą

benno napisał(a):Niedawno jak bylem w Egipcie ogladalem wyscig na Al Jazera Sport , Arabusy nawet nie wiedzieli co to F1 :D


w egipcie sa sami ekstremalni kierowcy, oni jeżdzą samochodami w nocy bez swiateł, i sie nie przejmują. :D co ich obchodzą jakies wyscigi samochodowe, kupa przepisów, zasad itd, ich przepisy nie interesują, jadą byle do przodu, heheh, F1 dla nich raczej zbyt skomplikowane. :-)
KrzysR
 
Dołączył(a): Pn gru 24, 2007 14:56

Postprzez TobaccoBoy Pn wrz 15, 2008 21:30  Re: Transmisje F1 za granicą

Polecam wycieczkę do Indii. Wtedy wszystko odszczekacie. Naprawdę :tak:
TobaccoBoy
 

Postprzez benno Pn wrz 15, 2008 22:49  Re: Transmisje F1 za granicą

A ja polecam wycieczkę do Cairo : tam sie dopiero jeżdzi :razz: :kierowca:
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez TobaccoBoy Pn wrz 15, 2008 23:21  Re: Transmisje F1 za granicą

Byłem w Kairze i Aleksandrii i nie zauważyłem, by taksówka z czerwona szmatą wywieszona przez okno powodowała, iż pojazd ma status karetki i ma pierwszeństwo w i tak dzikim ruchu. :twisted:
TobaccoBoy
 

Postprzez Mexi Wt wrz 16, 2008 1:42  Re: Transmisje F1 za granicą

TobaccoBoy napisał(a):- Od następnego roku przez 5 najbliższych lat F1 w Hiszpanii przechodzi do La Sexta (zapłacili FOM 300 mln $ za rok) - obecnie nadają wyścigi GP2.


Sory za offtop, ale ku**a ILE?!?!? 300 baniek???? Przecież to się w pale nie mieści przy kosztach polsatu! Jestem shocked :shock:
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez owca Wt wrz 16, 2008 9:49  Re: Transmisje F1 za granicą

no wiesz... w końcu mają Alonso, dwukrotnego mistrza świata, no i dwa Grand Prix, Hiszpanii i Walencji. jest za co płacić.
LORENZO'S LAND




[uuurl=http://ubanimator.com][iiimg]http://img50.imageshack.us/img50/4710/userbar498843pl3.gif[/img][/uuurl]
Avatar użytkownika
owca
redaktor
 
Dołączył(a): Pn sty 08, 2007 22:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron