Transmisje F1 za granicą

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez rafaello85 Wt wrz 16, 2008 13:41  Re: Transmisje F1 za granicą

KrzysR napisał(a):w egipcie sa sami ekstremalni kierowcy, oni jeżdzą samochodami w nocy bez swiateł, i sie nie przejmują. :D co ich obchodzą jakies wyscigi samochodowe, kupa przepisów, zasad itd, ich przepisy nie interesują, jadą byle do przodu, heheh

To samo w Turcji. Tam przepisy nikogo nie interesują. Przejeżdżając przez skrzyżowanie nikt nie zwraca uwagi na to, kto ma pierwszeństwo, ani też na palące się czerwone światło :lol: Liczy się tylko jedna rzecz: sprawny klakson :D
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez benno Wt wrz 16, 2008 14:32  Re: Transmisje F1 za granicą

KrzysR napisał(a):
w egipcie sa sami ekstremalni kierowcy, oni jeżdzą samochodami w nocy bez swiateł, i sie nie przejmują. :D co ich obchodzą jakies wyscigi samochodowe, kupa przepisów, zasad itd, ich przepisy nie interesują, jadą byle do przodu, heheh, F1 dla nich raczej zbyt skomplikowane. :-)

Nie trzeba jechac do Afryki , w Londynie tez jeżdżą w nocy bez świateł i wolno :P
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez manipulator Cz wrz 18, 2008 16:07  Re: Transmisje F1 za granicą

KrzysR napisał(a):
benno napisał(a):Niedawno jak bylem w Egipcie ogladalem wyscig na Al Jazera Sport , Arabusy nawet nie wiedzieli co to F1 :D


w egipcie sa sami ekstremalni kierowcy, oni jeżdzą samochodami w nocy bez swiateł, i sie nie przejmują. :D co ich obchodzą jakies wyscigi samochodowe, kupa przepisów, zasad itd, ich przepisy nie interesują, jadą byle do przodu, heheh, F1 dla nich raczej zbyt skomplikowane. :-)

TobaccoBoy napisał(a):Polecam wycieczkę do Indii. Wtedy wszystko odszczekacie. Naprawdę :tak:


Co kraj, to obyczaj :) U nas różnie wyglądają przepisy w praktyce :razz:
Kimi: "Just leave me alone, I know what I'm doing!"
Avatar użytkownika
manipulator
 
Dołączył(a): Wt kwi 18, 2006 14:29

Postprzez benno Pn wrz 29, 2008 11:50  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Martin Brundle ciągle negocjuje z BBC i jeszcze nie podpisał z nimi jakiejkolwiek umowy , wiecej :
http://www.autosport.com/news/report.php/id/71018

Zgodnie z Pitpassem sklad komentatorow BBC1 na przyszly rok : - Jonathan Legard, Martin Brundle, David Coulthard, Jake Humphrey and Lee McKenzie.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez TobaccoBoy Pn wrz 29, 2008 22:55  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Szkoda, że to nie ta McKenzie Lee :diabełek: , ale to forum także publiczne i dla osoby niepełnoletnie też tu są, więc :cicho:

Legard podobno chce mniej kasy niż Croft, który nie wiem czym, ale zraził do siebie władze BBC (może komentowałem GP2 dla ITV), choć jego głos nadal będzie obecny dla słuchaczy BBC Radio 5 Live.
DC nie chce jeździć co GP za karawaną Dziada i nie dość, że ma być "ekspertem", to na dodatek studio ma być w Londynie,a jedynie Brundle z Legardem + depo-reporters będą cieszyć się weekendem na paddocku F1.

Co do ITV - ostatnio dali spory popis, zwłaszcza Goodman (Rider był podły :diabełek: ),a w czasie transmisji Allen znowu zaszalał ze swoimi tezami. No i nie wspomnę te kłucie złego i niedobrego Ferrari i Alonso przed i po wyścigu (typu "Shell był odpowiedzialny za mieszankę bitumiczną, wiec Ferrari będzie miało przewagę").
TobaccoBoy
 

Postprzez benno Wt wrz 30, 2008 22:52  Re: Gdzie odbierać brytyjską ITV1?

Mnie zawsze wkurzają teksty "what a beautiful drive " , "that should be job done for Lewis Hamilton " , albo o oponach jak juz jestesmy przy tym temacie :grin: "up to the right speed and temperature:P" . Brundle jak sie zacznie mądrzyć :D to juz moze cos z tego byc , ale i tak lepiej jak hipotezy Allena, ale ogolnie spoko podoba mi sie transmisja tylko przeginają z reklamami :???: , za czesto i za dlugie.
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez benno Wt paź 07, 2008 23:17  aaa

Top Gear promotes its F1 site as 'the antidote to James Allen'

It’s another indication the BBC will not be carrying over Allen as commentator next year. When ITV took F1 coverage from BBC in 1997 it kept Murray Walker on board until he retired in 2001. Allen took over after Walker alongside Martin Brundle.


Tylko zacierać ręce :D
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez patgaw Pt paź 17, 2008 18:36  Re: Transmisje F1 za granicą

Kanał BBC HD nadawany w wysokiej rozdzielczości pojawi się w Polsce w tym roku. 1 grudnia będzie dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej, a od lutego 2009 roku także po polsku.

Na antenie pojawią się m.in. programy rozrywkowe, dokumenty, filmy fabularne i seriale. Stacja korzystać będzie z archiwów BBC, a jej ramówka zostanie stworzona tak, by pasowała do potrzeb polskich widzów.

Kanały BBC Worldwide Channels (BBC Lifestyle, BBC Entartainment, BBC Knowlegde, Cbeebies oraz BBC Wolrd News) dostępne są w Cyfrowym Polsacie oraz ofercie IPTV Telekomunikacji Polskiej SA oraz w sieciach kablowych, m.in. w UPC Polska, Vectrze, Multimedia Polska i Toya.

źródło: www.dvbnews.pl


czy to jest te BBC co na nim bedzie f1?
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez TobaccoBoy Pt paź 17, 2008 18:42  Re: Transmisje F1 za granicą

patgaw, nic z tego.
Przecież nie po to Berniemu telewizje tyle płaca, by widz mógł mieć dostęp do innego sygnału niż z networku, która posiada prawa na dany obszar (kraj). Licencja to licencja.
TobaccoBoy
 

Postprzez benno Pt paź 17, 2008 20:05  Re: Transmisje F1 za granicą

patgaw napisał(a):

Kanały BBC Worldwide Channels (BBC Lifestyle, BBC Entartainment, BBC Knowlegde, Cbeebies oraz BBC Wolrd News) dostępne są w Cyfrowym Polsacie oraz ofercie IPTV Telekomunikacji Polskiej SA oraz w sieciach kablowych, m.in. w UPC Polska, Vectrze, Multimedia Polska i Toya.

źródło: http://www.dvbnews.pl


czy to jest te BBC co na nim bedzie f1?

Wyścig z pewnością będzie pokazywała BBC One , ostatecznie BBC 2
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez archibaldi N paź 19, 2008 17:21  profesjonalne studio, analizy, opinie fachowców

bedac we włoszech podziwiałem wiedzę fanów f1 na temat wyścigów, bolidów, teamów, technologii. Fachowa wiedzę posiadał nawet przeciętny ogladacz nawet nie wszystkich gp. Nawiasem mowiac oni kibicowali nie fisicelli, trullemu, liuzzi ale schumacherowi bo priorytet to ferrari i hymn na podium. Skąd wynikała ich fachowa wiedza? Otóż studio przed i po gp to nie były spontanicze wypowiedzi, zgadywanki po minie roberta i improwizacja. To była naprawdę fachowa analiza specjalistów od f1 i tylko od f1. To były opisy części (nowych) bolidu z animacjami jak pracuje zawieszenie, jaka drogą przepływa powietrze do tarcz, porównania bolidów obrazowe, grafiki 3d itp. Aż miło było pooglądać i dowiedzieć sie nowinek wprowadzonych oraz jak funkcjonuje kierownica np. Itd itp. No bajka. Po wypowiedziach gości w studio widać było ze wiedzą co mówią a ich wnioski i analizy były trafne. Marzy mi sie taki program u nas. To uczta dla miłośników f1
Avatar użytkownika
archibaldi
 
Dołączył(a): Cz paź 16, 2008 15:35
Lokalizacja: krk

Postprzez haha_xd N paź 19, 2008 19:21  Re: profesjonalne studio, analizy, opinie fachowców

No, ale odkąd Włosi śledzą wyścigi F1, a od kiedy Polacy... :wink:
F1 doesn't miss Schumacher.
Przeglądarka Opera - z wersji na wersję coraz lepsza.
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Postprzez Wojtek Cz paź 23, 2008 21:41  Komentatorzy F1

http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/n ... 1004.shtml

Ale cóż może na to poradzić FIA??
Ja tez nie przepadam za jago komentarzami dotyczącymi spraw związanych z F1.
Jest stronniczy jak mało który komentator, HAM jest jego bożyszczem i zawsze wszyscy są winni tylko nie lewisek.
Ostatnio palną nawet, że HAM powinien uważać bo stewardzi się na niego uwzięli i na pewno w chinach dowalą mu kare.
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Postprzez benno Pt paź 24, 2008 15:48  Re: Transmisje F1 za granicą

Nie wiem Wojtek czy wiesz o czym piszesz, ja oglądam wyścigi na Itv od prawie 6 lat, jakos do Brundla nic nie mam, nie jest tendencyjny , może go pomyliłeś z kimś innym??
Avatar użytkownika
benno
 
Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 17:24

Postprzez Wojtek So paź 25, 2008 12:13  Re: Transmisje F1 za granicą

Nie sadze. Po za tym nie raz się tłumaczył ze swoich tekstów. a musi być coś na rzeczy. To, że za sobą nie przepadają dwaj panowie B chyba nie jest tajemnicą. A BTW każdy z nas subiektywnie odbiera komentatorów i strasznie mnie zasmucił news o tym, że on przechodzi do BBC liczyłem na to, że Cultard dostanie posadkę, ale zobaczymy. Było by super jak by to właśnie dziadek przeprowadzał wywiady z linji startu tuz przed rozpoczęciem wyścigu.
Avatar użytkownika
Wojtek
 
Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 3:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron