Plakaty związane z Formułą 1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez deZZember Śr kwi 19, 2006 17:29  

marcjan, ale przecież zdjęcia w necie nie są zazwyczaj większe niż 800x600 (a nawet rzadko aż tak duże), z takiej roździelczości to ciężko coś większego zrobić. Wiem, co mówię, bo chciałem na koszulkę zrobić nadruk, i nawet na taką głupią koszulkę były za małej rozdzielczości te zdjęcia, nie mówiąc o plakacie. Mozna skanowac z gazety wysoka rozdzielczoscia, ale jakosc w gazetach (przynajmniej w niektorych) nie jest również dość zadowalająca (nie ta technika druku -raczej matrycowa). A swoją drogą myślę, że w firmach poligraficznych mają lepszą jakość -osobiście ani w mm ani w empiku nie drukowałem, ale kożystałem z usług fotojokera i pewnej firmy poligraficznej z Łodzi. Poza tym w tej firmie można też zamówić słabszej jakości papier albo nawet nie-fotograficzny (nieco grubszy taki zwykły, do ploterów), co radykalnie potrafi obciąć koszty. Ja mam dwie wielkoformatowe flagi w swoim kąciku (zakupione na allegro) -może zrobię zdjęcie i się pochwalę :-P
Avatar użytkownika
deZZember
 
Dołączył(a): Cz lip 14, 2005 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marcjan86 Śr kwi 19, 2006 18:30  

deZZember w tym cała filozofia by znaleźć odpowiednią fotę. Coż jeśli chce się mieć - trzeba się napracować - jeśli masz fotę w rozdzielczości np. 800x600 bez problemu wywołasz ją na formacie 10x15, potem skanujesz ją w dużej rozdzielczości (oczywiście warto mieć do tego celu dobry sprzęt) i gotowe :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez marcjan86 N kwi 23, 2006 9:59  

http://www.fotomorale.com/Gallery.htm
proponuję zajrzeć pod ten link amatorom własnej twórczej działalności :)
Obrazek
Avatar użytkownika
marcjan86
 
Dołączył(a): Śr lut 08, 2006 16:04
Lokalizacja: CK

Postprzez sex pistols Pt maja 19, 2006 17:27  

Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości