Plakaty związane z Formułą 1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Pussik Pt lut 03, 2006 20:15  Plakaty związane z Formułą 1

Jeśli ktoś ma namiary na czasopisma, w których są plakaty bolidów lub ogólnie związane z F1, niech się dopisze do tego topicu.

W numerze styczeń/luty magazynu TopSpeed jest plakat Toyoty 2006, a na odwrócie Subaru WRC.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Mariusz Pt lut 03, 2006 20:37  

Karolinka się przełamała po wielu miesiącach ciszy na forum... Plakaty z samochodoami F1 były kiedyś publikowane co pewien czas w "Moto Magazynie".
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pussik Pt lut 03, 2006 20:47  

:)

Motomagazyn, publikują to dalej? Znajde w Empiku?
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Mariusz Pt lut 03, 2006 21:53  

Obawiam się że Moto Magazyn nie jest już publikowny od kilku lat. Może spróbuj poszukać w sklepie internetowym albo na aukcjach, np Allegro.

Fajny avatarek. <lol>
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Pussik Pt lut 03, 2006 22:19  

Ale mi zależy na bolidach z sezonu 2006, ewentualnie 2005. :)
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Mac1602 So lut 04, 2006 0:41  

a nie prościej iść do photolabu?
Avatar użytkownika
Mac1602
redaktor
 
Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 15:57
Lokalizacja: Krosno
GG: 2885356

Postprzez sex pistols So lut 04, 2006 7:46  

Ja mam z wystawy Renault w polsce (dośc fajny szkoda że mały) chyba z 5 takich :grin: . Jeszczed z F1R ale brachol mi jednego wziął a był super :/.
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Krzyżu So lut 04, 2006 11:23  

Ja mam kalendarz Renault F1 i ELF na 2006 :). Ogromny bo 70 na 50cm, 12 kart taki wieszany ale nie ma co z nim zrobić i chyba sprzedam na allegro :) (ściany mi brakuje na niego)...
Krzyżu
 

Postprzez viertolcia So lut 04, 2006 14:38  

Pussik napisał(a):Motomagazyn, publikują to dalej? Znajde w Empiku?


Niestety jak dla mnie to był najlepszy obok "auto Sukcesu" miesięcznik motoryzacyjny, ale niestety wykupiła go Agora, przemianowała na Auto+, tyle ze gazetka straciła swój unikatowy klimat i to chyba nie tylko dla mnie bo Auto+ ostanio tez zniknał z rynku i teraz Agora wydaje "Wysokie Obroty Magazyn" (swoją droga też średnio mi się podoba, za to jest duży artykuł o Juanie Manuelu Fangio). A z plakatami ogólnie jest duży problem nawet na ebay'u ich nie ma za dużo...
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pussik So lut 04, 2006 15:11  

Gdy wystawicie na allegro to dajcie link tutaj.
Jeśli będzie cena jak za pomalowany papier, a nie eksponat muzealny to kupie. :f
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez Mariusz So lut 04, 2006 22:03  

Mac1602 napisał(a):a nie prościej iść do photolabu?

A jakie mogą być orientacyjne koszta takiej inwestycji?
viertolcia napisał(a):Niestety jak dla mnie to był najlepszy obok "auto Sukcesu" miesięcznik motoryzacyjny, ale niestety wykupiła go Agora, przemianowała na Auto+, tyle ze gazetka straciła swój unikatowy klimat

Ja "Moto Magazyn" kupowałem niecałe 2 lata, jednakże mój starszy kuzyn miał swego czasu pokaźną kolekcję tego czasopisma. I faktycznie stwierdzam, że w owym czasie to było bardzo dobre pismo motoryzacyjne stojące na wysokim poziomie. A o tym, że Auto +" jest spadkobiercą "Moto Magazynu" to nie wiedziałem.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Krzyżu So lut 04, 2006 22:07  

Pussik napisał(a):Gdy wystawicie na allegro to dajcie link tutaj.
Jeśli będzie cena jak za pomalowany papier, a nie eksponat muzealny to kupie. :f


Spoko. Jak za zwykły papier ;) taka ilość zwykłego szarego do pakowania kosztuje z 2zł :D
Krzyżu
 

Postprzez Pussik N mar 05, 2006 2:27  

W najnowszym Top Speedzie jest plakat pierwszego dieslowskiego sportowego auta. :) Audi R10 startującego w LeMans 24h. :)

Od paru lat Audi króluje na tego typu imprezach. Jak wiadomo, przed LeMans, jest jeszcze inny, 10 godzinny wyścig, który jest swego rodzaju testem wytrzymałościowym przed czerwcowym LeMans.
Peter Windsor: Kimi, what do you think about the new revised Q3?
Kimi: I think so that I don't know what are you talking about. They changed Q3? Why they change it?
Avatar użytkownika
Pussik
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 8:12
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postprzez SPIDER N mar 05, 2006 12:07  

Pussik napisał(a):10 godzinny wyścig, który jest swego rodzaju testem wytrzymałościowym przed czerwcowym LeMans

12H Sebring (USA) - 18 marca 2006
24H Le Mans (Francja) - 17 czerwca 2006
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez david_de Wt mar 21, 2006 21:01  

JA mieszkam w niemczech i tu jest tyle gazet o F1 ze glowa boli sa w nich ogromne plakaty a najlepsza gazetka to KICKER o tematyce F1 jest tam fajny kanlentaz wyscigow z dziurkami i wycientymi kaskami i bolidami F1 ktroe mozna wkladac w tedziurki duzo by tu tlumaczyc zapraszam na www.kicker.de tam sie wszystkiego dowiecie pozdrawiam
david_de
 

Następna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron