Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez impr So mar 13, 2010 16:04  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

Może jesteś zbanowany na czacie.
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mariusz So mar 13, 2010 18:35  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

Będzie dzisiaj gdzieś w Internecie powtórka z kwalifikacji?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez George So mar 13, 2010 23:12  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

impr napisał(a):Może jesteś zbanowany na czacie.



Ale czemu? Wczoraj wchodziłem normalnie, a dzisiaj przed 11 już miałem bana xD
Avatar użytkownika
George
 
Dołączył(a): Cz lis 01, 2007 22:29
Lokalizacja: Łódź/Woking

Postprzez chmiel N kwi 04, 2010 8:43  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

Możliwe, że będę musiał przez neta obejrzeć dzisiejszy wyścig. Wcześniej nawet treningów nie oglądałem w internecie, więc proszę o radę. Gdzie znajdę transmisje w najlepszej jakości? Nie zależy mi jakoś zbytnio na polskim komentarzu. ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez bosssu N kwi 04, 2010 8:47  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

Najlepsza jakość jest na TomcioTV (link na soccer-live), tylko trzeba się zarejestrować i mieć dość mocnego neta. ;)
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez smylas N kwi 04, 2010 8:52  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

Trzeba też zainstalować sobcasta oraz używać IE :-P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez patgaw Wt kwi 20, 2010 13:41  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

Wie ktoś moze czy wyścig z Chin jest umieszczony na jakims serwisie typu "tube" ?
(ew na jakim, jakis link czy cos, bylbym wdzeczny) :>
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez cichy Wt kwi 20, 2010 13:47  Re: Transmisje w Internecie - ImprTV 'od środka'

patgaw napisał(a):Wie ktoś moze czy wyścig z Chin jest umieszczony na jakims serwisie typu "tube" ?
(ew na jakim, jakis link czy cos, bylbym wdzeczny) :>

mam skrót jeśli Cię to zadowoli :P

ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron