Duet Borowczyk-Skubis

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Co myślisz o komentatorskim duecie TV4?

Komentatorzy z najwyższej półki...
13
7%
Nawet nieźli...
22
11%
Przeciętni...
55
28%
Śmiać mi się chce, gdy ich słyszę...
106
54%
 
Liczba głosów : 196

Postprzez makos_bmw N paź 22, 2006 18:59  

Oni są ślepi! Nie zauważyli, że MSC miał jakiś problem i Kubica go przeskoczył :razz: I jeszcze powiedzieli, że realizator tego nie pokazał :x
Avatar użytkownika
makos_bmw
 
Dołączył(a): N cze 19, 2005 20:10
Lokalizacja: Świebodzin

Postprzez slipstream N paź 22, 2006 18:59  

Rany oni znów swoja nieudolność zwalają na realizatora. Owszem, ten nie błyszczy ale ja jak wół widziałem że MS miał jakiś problem po wyprzedzeniu Roberta kiedy to stracił na rzecz polaka na chwilę swoja pozycję.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Alassane Bamba N paź 22, 2006 19:51  

Nie no to jest żenada, pokazali tylko dekorację po wyścigu i koniec transmisji. A gdzie dekoracja na zakończenie sezonu? :evil:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Daniel N paź 22, 2006 19:51  

slipstream napisał(a): ale ja jak wół widziałem że MS miał jakiś problem po wyprzedzeniu Roberta kiedy to stracił na rzecz polaka na chwilę swoja pozycję.

Baa nawet mój tata to wiedział a on nie interesuje się F1, i tylko wyśmiaj wraz ze mną komentatorów. :D
2 Fast + 2 Furious = F1
Avatar użytkownika
Daniel
 
Dołączył(a): Wt wrz 27, 2005 18:20
Lokalizacja: Kalisz

Postprzez maciek N paź 22, 2006 19:59  

slipstream napisał(a):Rany oni znów swoja nieudolność zwalają na realizatora

Zwalać to zwalać, ale oni go przez kilka minut objeżdżali że nie umie pokazać wyścigu, nie wiedzą co dzieje się na torze. To chyba przez ten ostatni wyścig byli tak podnieceni że nic nie widzeli
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez kszyh2404 N paź 22, 2006 20:02  

dzisiejsza relacja - podobne dno jak w japonii, ale komentatorzy przeszli samych siebie szczegolnie przy sytuacji manewrow - schumacher - kubica.no i takie bezplciowe zakonczenie tej transmisji.zamiast jakiegos rzetelnego podsumowania po wyscigu to zrobili przed wyscigiem glupia gadanine z fibakiem :?
Ostatnio edytowano N paź 22, 2006 20:03 przez kszyh2404, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez slipstream N paź 22, 2006 20:03  

Alassane Bamba napisał(a):A gdzie dekoracja na zakończenie sezonu?

W Monaco na gali FIA pod koniec roku o ile się nie myle (A mogę) - napewno nie po wyścigu
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Alassane Bamba N paź 22, 2006 20:04  

No może się trochę zapędziłem i zapomniałem, że to nie tak jak w piłce nożnej :P Ale mogliby pokazac jak się Renault cieszy, Schumachera i ogólnie coś na koniec powiedziec :?
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez SuperOgórek N paź 22, 2006 20:11  

Zwykle na nich nie narzekam, ale to co było dziś, to już przesada :-o Po prostu brak słów. A to objeżdżanie realizatora, to już w ogóle słuchałem tego i myślałem, że zaraz mnie coś trafi :evil: Nie wiem gdzie oni obaj się patrzyli, gdy było widać jak Robert wyprzedza Schumachera, po jego błędzie (?).
W przyszłym roku już relacje będą w TVN?
Avatar użytkownika
SuperOgórek
 
Dołączył(a): Pt sie 04, 2006 10:12

Postprzez PiotrGT N paź 22, 2006 20:20  

Ja dzisiaj ich słuchać nie mogłem :evil:

- najpierw to podsumowanie z prezesem Allianz, Fibakiem i Hołkiem czyli zero ekspertów (mogliby zaprosić redaktora F1Racing, albo Autoklubu a tu masz :? )

- potem ten wyścig gdzie swoje gapiostwo zwalali na realizatora :shock: :o Niedość że slepi to nie znają szczegółowej budowy bolidu - u Roberta (lub Nicka - niewiem bo sie sam już pogubiłem - odpadło małe skrzydełko nad tuż nad chłodnicą a oni mysleli że to tylne skrzydło się rozsypało i potem sie dziwili że Robert nadal jedzie wyścig :o

Panowie macie teraz sporo przerwy wiec posłuchajcie sami siebie i przeczytajcie ten dział to wam to pomoże
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez Adriannn N paź 22, 2006 20:28  

A wychwyciliscie to:

1. To jest ten sam Kimi Raikkonen co ma zastąpić Michaela Schumachera

To mnie z nóg powaliło
Avatar użytkownika
Adriannn
 
Dołączył(a): Wt lis 15, 2005 19:31
Lokalizacja: Rozgłośnia w Toruniu :) :*

Postprzez rodzyn93 N paź 22, 2006 21:02  

powiedzieliby: przecież to drbne pomyłki, w ciągu 1,5 godz. komentowaniakażdemu może się zdarzyć, gdyby nas posłuchali. no wiedzmy, lepsze to niż tvn :D ciekawe jakby tvn transmitował w przyszłym roku f1, kto by komentował. Miecugow? Rymanowski? a moze Klaudia Carlos? :D :D :lol: :lol:
rodzyn93
 

Postprzez maciek N paź 22, 2006 21:07  

rodzyn93 napisał(a):powiedzieliby: przecież to drbne pomyłki, w ciągu 1,5 godz. komentowaniakażdemu może się zdarzyć, gdyby nas posłuchali. no wiedzmy, lepsze to niż tvn Szczęście ciekawe jakby tvn transmitował w przyszłym roku f1, kto by komentował. Miecugow? Rymanowski? a moze Klaudia Carlos?

Tak teraz narzekamy a nie wiemy co nas może czekać
Obrazek
Avatar użytkownika
maciek
 
Dołączył(a): Cz sty 26, 2006 12:17
Lokalizacja: Turyn

Postprzez ICEman N paź 22, 2006 21:55  

makos_bmw napisał(a):Oni są ślepi! Nie zauważyli, że MSC miał jakiś problem i Kubica go przeskoczył :razz: I jeszcze powiedzieli, że realizator tego nie pokazał :x


Hehe ja też niemogłem wytrzymać troche ze złości że mamy tak mało inteligentnych komentatorów, a potem niemogłem wytrzymać ze śmiechu jak Skubis mówił że ciągle oglądamy replay jeszcze zwalili wine na realizatorów że im nie pokazują co powinni :lol: :lol: beczka śmiechu dziś była :D ludzie trochę przytomniej z tym komentażem
Avatar użytkownika
ICEman
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 17:17
Lokalizacja: z Północy

Postprzez viertolcia Pn paź 23, 2006 15:49  

Nie zdziwiłbym się gdyby komentowała Wojciechowska... nie zebym za nia przepadał al wygląda na taką co patrzy i widzi jednocześnie więc nie powinna mieć problemów z byciem lepszym od Scoobiego, Borówa nei jest taki zły, mogliby go przygarnąć do tvn'u. Jak w przyszłym roku F1 nadal bedzie komentował Skubis jade pikietwac przed studio TV4.
KIMI RAIKKONEN FIA FORMULA 1 2007 WORLD CHAMPION
Avatar użytkownika
viertolcia
 
Dołączył(a): Pt sie 26, 2005 18:45
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości