Duet Borowczyk-Skubis

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Co myślisz o komentatorskim duecie TV4?

Komentatorzy z najwyższej półki...
13
7%
Nawet nieźli...
22
11%
Przeciętni...
55
28%
Śmiać mi się chce, gdy ich słyszę...
106
54%
 
Liczba głosów : 196

Postprzez kszyh2404 Wt paź 24, 2006 19:45  

dzis o 22 na tv4 powtorka gp brazylii wiec bedzie mozna pobrechtac juz na spokojnie z duetu B&S ciekawe czy po raz ostatnii :? :( :-P swoja droga mogli by zrobic jakies porzadne podsumowanie sezonu a nie znowu puszczac wyscig tym bardziej ze wczoraj byl skrot weekendu
"jak sobie posiejesz, tak sobie zapalisz"
Avatar użytkownika
kszyh2404
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Brzozów

Postprzez im9ulse Wt paź 24, 2006 23:16  

kszyh2404 napisał(a):dzis o 22 na tv4 powtorka gp brazylii wiec bedzie mozna pobrechtac juz na spokojnie z duetu B&S ciekawe czy po raz ostatnii

w poniedzialek byl godzinny sktot z Interlagos i cwaniaki nagrali nowy komentarz usuwajac swoje wpadki :-D Skubis "wyjasnial i odkrecal" glupoty ktore wygadywal w czasie wyscigu :lol:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez deeze Śr paź 25, 2006 9:47  

Niestety, ale ten wyścig nie wydawał mi się ciekawy. Bo oglądając F1 w Polsce z komentatorami takimi jak Skubis i Borowczyk można by odnieść wrażenie, że nic się zupełnie na torze nie dzieje. Ale jeśli choć raz zobaczysz jeden wyścig na ITV z komentarzem Martina Brundle'a - tam każdy wyścig jest ciekawy co do sekundy - dzieje się więcej niż na meczu piłkarskim, kiedy Brazylia siedzi na Wyspach Owczych i strzela im co sekundę bramkę.

Dlatego za każdym razem trzeba będzie sobie ściągać na kompa relację z ITV i ją oglądać z zaciekawieniem...
Courtesy is not expensive and can pay big dividends
...i okazało się, że J. Obrocki to burak.
Avatar użytkownika
deeze
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 2:41
Lokalizacja: Warszawa/Krosno

Postprzez herman1491 Śr paź 25, 2006 15:20  

Oddałem głos na "Komentatorzy z najwyższej półki..." 8)
herman1491
 

Postprzez Wiesiek3 Cz paź 26, 2006 8:29  

Uwazam, ze wpadki typu "Robert Schumacher" czy o ile pamietam "zakret pokonal zakret" moga sie zdarzyc i powinnismy je raczej pominac lub ewentualnie posmiac sie z nich i zapomniec.
Narzekam jednak na ewidentne bledy komentatorskie.

Nie wiem co oni maja na swoich monitorach, ale sadze ze maja przekaz taki sam jak my plus miedzyczasy.

Dlatego nie moge zrozumiec jak mozna mowic, ze np. X jest na pozycji Y i napewno wyprzedzil Z jezeli na ekranie pisze ze nie, a jeszcze widzimy, ze tego nie zrobil.

Na GP Brazyli czekalem na chocby jedna informacje czy RK zbliza sie do 9 miejsca czy nie. Przeciez ONI chyba widzieli czasy okrazen.
W kwalifikacjach pokazuja najczesciej czasy dla 1 i ostatniej pozycji. Jezeli nasz zawodnik spada to mogliby podac jaka jest roznica miedzy nim a ostatnia pozycja.

Wlasnie o to mam do nich pretensje, ze nie przekazuja informacji, ktorych "normalny" widz nie moze otrzymac, a wtedy bylby zdecydowanie bardziej interesujacy wyscig.

Przeciez wyscig to m.in. wyprzedzanie, a tego rodzaju akcje nie zawsze sa pokazywane przez realizatora.
Wiesiek3
 
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2006 10:50

Postprzez slipstream Cz paź 26, 2006 12:16  

Wiesiek3 napisał(a):Wlasnie o to mam do nich pretensje, ze nie przekazuja informacji, ktorych "normalny" widz nie moze otrzymac

Mysle że te cudowne informacje to i tak tylko "Live Timing" z oficjalnej strony f1.com - tak więc przy odrobinie sprzetu można mieć dokłądnie wszystko to co oni przed oczami.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz N mar 18, 2007 23:51  

Oj, nasz super duecik się rozsypał... O kim będziemy teraz pisali?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez TobaccoBoy N mar 18, 2007 23:55  

Mariusz po prostu zamknij temat, bo to tylko bałagani...
TobaccoBoy
 

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości