który polski, internetowy serwis F1 najlepszy?

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Który Polski serwis F1 jest najlepszy?

Wyprzedź mnie! (www.f1.and.pl)
89
83%
F1Ultra (www.f1ultra.pl)
10
9%
ŚwiatF1 (www.swiatf1.pl)
1
1%
F1Racing (www.f1racing.pl)
0
Brak głosów
Formula1.pl Dziel Pasję(chwilowo nieistniejący) (www.formula1.pl)
1
1%
Mclarenfan (www.mclarenfan.prv.pl)
2
2%
F1 Honda (http://f1.honda.pl)
2
2%
Formuła 1 Grand Prix (http://f1.tox.pl/)
2
2%
 
Liczba głosów : 107

Postprzez dex Pn mar 27, 2006 9:52  

najlepsze jest WM i tyle :) , jeszcze czasami wchodze na www.swiatf1.pl , i tam tez cos poczytam , ale nasze WM jesz najlepsze znam je najdluzej i tu zostane :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Jacobser Pt mar 31, 2006 20:53  

Dla mnie pierwszą stroną o tym temacie była ta: www.swiatf1.pl. Uważam,że jest w niej wszystko to co potrzebuję,aby stwierdzić,że jestem dobrze poinformowany co dzieje się w tym sporcie.A stronę www.f1.and.pl traktuję jak zbiór informacji z innych portali.Jeśli nie mam czasu wiem,że tutaj zawsze znajdę jakieś newsy.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dawid Śr kwi 05, 2006 14:49  

Wg mnie najlepsze jest WM :grin:
Podoba mi się też F1 Ultra.
dawid
 

Postprzez Orłoś Cz kwi 06, 2006 0:28  

Ej! Wpadacie, koleżanki i koledzy z forum WM w samouwielbienie. I tyle. Gdyby taka sama bezsensowna ankieta pojawiła się w Ultrze (czy gdziekolwiek indziej) wyniki byłyby zupełnie inne.
Pozdrawiam,
Orłoś

http://www.visionf1.com/
Avatar użytkownika
Orłoś
 
Dołączył(a): Pt sty 13, 2006 23:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gregoff Cz kwi 06, 2006 11:55  

Orłoś napisał(a):Ej! Wpadacie, koleżanki i koledzy z forum WM w samouwielbienie. I tyle. Gdyby taka sama bezsensowna ankieta pojawiła się w Ultrze (czy gdziekolwiek indziej) wyniki byłyby zupełnie inne.


Masz rację, zresztą porouszyłem ten temat w 12 poście na pierwszej stronie tego tematu :-) Ale uznaliśmy, że ten topik nie łamię regulaminu forum więc nie było podstaw do jego usuwania :P
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Bucu Cz kwi 06, 2006 12:25  

ten tam t powinien bys sformulowany: Który Polski serwis F1 po WM jest najlepszy? albo co sadzicie o innych polskich serwisach F1?
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Witek Wt kwi 18, 2006 0:05  

Ja oczywiście głosuję na WM- za atmosferę, przejrzystość i ciekawostki nie tylko ze świata F1 !
Avatar użytkownika
Witek
 
Dołączył(a): Wt sie 02, 2005 10:53
Lokalizacja: Lublin

Postprzez Mariusz Wt kwi 18, 2006 9:43  

Jak widać z F1Ultra też jest już kilku "szpiegów" hehe.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dex Pt kwi 21, 2006 22:19  

naprawde WM jest najlepszy , tu jest tak przejrzyscie , nic nie jest zagmatwane, forum jest poukladane , nie ma chaosu , naprawde WM jest bardzo dobre powiedziem bym wzorcowe , oby tak dalej , ja jedynie jeszcze na co wchodze to na swiat f1 , a wstyd sie przyznawac ale na F1ultra to chyba raz bylem ( o ile bylem) poprostu te forum i ta strona mi wszystkiego dostarcza wiec po co szukac cos gdzie indziej , wielki uklon w strone tych co sie zajmuja ta strona ( nie bede wymieniac bo kogos pomine i bedzi emi glupio)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Mariusz Cz maja 18, 2006 7:54  

dex napisał(a):naprawde WM jest najlepszy , tu jest tak przejrzyscie , nic nie jest zagmatwane, forum jest poukladane , nie ma chaosu

dex ja dlatego postanowiłem się przyłączyć do tego serwisu, ponieważ obserwowałem jego stopniowy rozwój już od bodajrze 2004 roku, a może i nieco wcześniej (bo od tego okresu otrzymałem stałe łącze internetowe w domu). Wcześniej, pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku sporadycznie zaglądałem na FORIX, ŚWIAT F1 i F1 ULTRA. Ale WM! przekonał mnie do siebie rzetelnością oraz szatą graficzną. Co do forum to pamietam jeszcze czas, kiedy funkcjonowało inne, bardziej proste. Niestety nie mam żadnego screena z tego okresu, aby tu wkleić. Chaos casami się pojawia, ale staram się z innimi członkami redakcji jakoś nad tym panować. Otrzymuję też czasami skargi za swoją działalnośc, ale nigdy nie twierdziłem i nie będę że jestem nieomylny i wszystko robię dobrze.

Ostanio byłem na ŚWIAT F1 i widzę, że stronka po reaktywacji funkcjonuje całkiem interesująco.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Micheal Pn sie 21, 2006 10:52  

Zaglądam na większość wymienionych stron ale najlepsze jest Wyprzedź Mnie!
Skok przez płot
Avatar użytkownika
Micheal
 
Dołączył(a): Wt cze 27, 2006 13:00
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez K9G Pn sie 21, 2006 12:10  

Same answer like everybody.
Avatar użytkownika
K9G
 
Dołączył(a): Wt mar 14, 2006 15:26
Lokalizacja: KRK

Postprzez Miki1910 Pt wrz 22, 2006 7:31  

Najlepsza strona to www.f1wm.pl , choć często odwiedzam też www.formula1.pl .
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Mariusz Śr lut 18, 2009 8:52  Re: który polski, internetowy serwis F1 najlepszy?

Obrazek

eurosport.pl

POLAND czy POLSKA ?
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Saruto Śr lut 18, 2009 9:26  Re: który polski, internetowy serwis F1 najlepszy?

Raczej nie Poland skoro wszystkie inne nazwy państw są po Polsku.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron