który polski, internetowy serwis F1 najlepszy?

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Który Polski serwis F1 jest najlepszy?

Wyprzedź mnie! (www.f1.and.pl)
89
83%
F1Ultra (www.f1ultra.pl)
10
9%
ŚwiatF1 (www.swiatf1.pl)
1
1%
F1Racing (www.f1racing.pl)
0
Brak głosów
Formula1.pl Dziel Pasję(chwilowo nieistniejący) (www.formula1.pl)
1
1%
Mclarenfan (www.mclarenfan.prv.pl)
2
2%
F1 Honda (http://f1.honda.pl)
2
2%
Formuła 1 Grand Prix (http://f1.tox.pl/)
2
2%
 
Liczba głosów : 107

Postprzez Kimuś N mar 12, 2006 19:06  

1. WM
2. f1racing.net
Avatar użytkownika
Kimuś
 
Dołączył(a): Wt lut 14, 2006 17:42

Postprzez Mariusz Pn mar 13, 2006 9:25  

Jak już wspomniał gregoff zadawanie takiego pytania na forum serwisu Wyprzedź Mnie! to swoista propaganda i wynik może być tylko jeden.

Jednakże pozwolę sobie na pewien dyskurs. Otóż według mnie aktualnie w Polsce są dwa dobre serwisy poświęcone całkowicie F1. Oprócz tego tutaj jest jeszcze F1 Ultra. Pozostałe serwisy są daleko w tyle pod wieloma względami. Ja udzielam się tylko na Wyprzedź Mnie!. Powód? Tylko tutaj mogę znaleść wiarygodne informacje w bardzo krótkim czasie, mogę wymienić się opiniami o konkretnym zdarzeniu, mogę nawiazać nowe znajomości, a poza tym mogę coś sam napisać. Zaglądam tutaj co najmniej od roku 2003. Wtedy chyba trafiłem tu po raz pierwszy. W 2004 zacząłem już wchodzić na tą stronkę systematycznie, bawiłem się w GPM. Ale dopiero jak uzyskałem stałe łącze internetowe w styczniu 2005 roku wsystko się zaczęło. Od tego czasu wchodzę na serwis/forum wielokrotnie w ciągu dnia. Założyłem sobie profil na pierwotnej wersji forum, choć pewnie większość aktualnych użytkowników nawet nie wie, że coś takiego było. Serwis jest świetny. Ludzie na forum są raczej mili i to duży plus. Przede wszystkim jest sympatyczna atmosfera. Wracając do F1 Ultra to chwalę ten serwis przede wszystkim za bogatą encykopedię, najlepszą chyba w całej sieci w jezyku polskim. Na forum tam nie zaglądam raczej. Po prostu nie lubię marnować czasu. Tylko tutaj się udzielam. Co do serwisów to z wymienionymi przeze mnie mógłby jeszcze rywalizować Auto Sport, ale on już od kilku lat nie istnieje. Należy też pochwalić stronkę www.f1.tox.pl, z resztą już o tym kiedyś tutaj na forum pisałem. Z kolei www.formula1.pl swego czasu miała chyba aspirację spore, ale później wszystko zamarło. Choć teraz obserwuję jakby reaktywację. Taka domena do czegoś zobowiązuje! Ale na razie to cieniutko... Serwis www.swiatf1.pl kilka lat temu odwiedzałem często, ale teraz... konkurencja nie śpi i ciągle trzeba się rozwijać. Całkowicie nie rozumiem jednak umieszczenia w ankiecie serwisu F1 Racing, tam właściwie nic nie ma, są głównie informacje odnośnie nowego numeru. Nie umywa się to wcale do tego, co swego czasu prezentował Auto Sport. W sieci jest jeszcze kilka ciekawych domowych stronek realizowanych przez fanów F1. Wystarczy poszukać...

Ja oddałem głos oczywiście dla WM!.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez dex Pn mar 13, 2006 11:09  

ja tez sadze ze tutaj jest super atmosfera , jeszcze rok temu dwa to tak wchodzilem sporadycznie po wyscigu i to jeszcze nie na forum tylko normalnie poczytac newsy , pamietam ze nie trzeba bylo byc zalogowanym zeby komentowac tylko wtedy nasze pseudo bylo na szaro zaznaczone :) , potem sie zalogowalem ale tez nic nie komentowalem tylko juz czesciej zagladalem na forum , teraz wchodze ( tak jak Ty Mariusz) kilka razy dzienne , przed zajeciami po jak sie uda , w czasie ( na infie :D ) tutaj jest luzna atmosfera . nikt nie kogo nie jedzie sa tu poprostu prawdziwi kibice , to lubie bardzo , no i newsy , czasami jeszcze wchodze na swiatf1 ale ona odstaje od Wm strasznie ,dlatego ciesze sie ze jest Wm super i tez zaglosowalem na nia , jakbym byl na innej stronce zrobil byl to samo Wm i tylko Wm :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez SPIDER Pn mar 13, 2006 11:50  

Ja pierwsego posta tutaj napisałem na początku lipca 2005 (bodajże po GP Francji). Od tego czasu posiadam stałe łącze.
NA WM! zarejestrowałem się w kwietniu 2005 na lekcji informatyki :-D.
Szukałem stronek o F1 i akurat "nasza" stronka była jedną z tyk, które bardzo przypadły mi do gustu. No i to chyba na tyle.

Mariusz napisał(a):Od tego czasu wchodzę na serwis/forum wielokrotnie w
ciągu dnia

U mnie to samo :dobrze:.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Bucu Pn mar 20, 2006 22:30  

Wyprzedz mnie jest najlepsze ale F1 Ultra ma wiecej z histori ale Wyprzedz mnie znalazlem jako pierwsza podobnie zreszta jak SPIDER ale stale lacze mam od niedawna a tak to w cafe albo u qmpli :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Bucu
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 21:25
Lokalizacja: Katowice

Postprzez woyteck Wt mar 21, 2006 10:21  

Ja wpadłem na WM w połowie zeszłego roku i tu już zostałem. Nawet nie chciało mi się sprawdzać, czy są inne serwisy, skoro wszystko czego potrzebowałem znalazłem tutaj: newsy i niepowtarzalną, miłą atmosferę.

Smaczki typu wspólne granie w F1C i GPM to już rzeczy wtórne, ale mam z nich wielką frajdę, więc to na pewno jeszcze bardziej wpływa na moją ogólnie bardzo pozytywną ocenę :)
Avatar użytkownika
woyteck
 
Dołączył(a): Śr gru 07, 2005 14:35
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dex Wt mar 21, 2006 23:04  

woyteck , ja mam tak samo jak tu trafilem to mi sie tez nie chcialo juz nic sprawdzac szukac gdzies czy cus , tu jest all :)
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez sEB-q So mar 25, 2006 16:59  

Formula1.pl Dziel Pasję(chwilowo nieistniejący) (www.formula1.pl) widze ze lista do ankiety "bardzo aktualna" gregoff maraz i chmiel slusznie zauwazyli ze nie ma f1.tox.pl ,ten temat ma juz drugą stronę a opcje wyboru dalej niuaktualnione :( to jaka to ma byc ankieta ? hę?
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Ahmed So mar 25, 2006 17:07  

sEB-q bo ta ankieta jest ustawiona ;)
Avatar użytkownika
Ahmed
 
Dołączył(a): Wt kwi 12, 2005 21:11
Lokalizacja: Wągrowiec

Postprzez sEB-q So mar 25, 2006 17:16  

NIe o to chodzi , nawet jakbysmy dostalo "zero " głosów ,tylko o to że istniejemy , działamy prężnie , mielismy wywiady z Hołkiem i Kubicą a to chyba nie jest nic....
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gregoff So mar 25, 2006 20:03  

Seb-q załatwione, jesteście w ankiecie.
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez sEB-q N mar 26, 2006 8:17  

Dzięki , czasami poprostu chodzi o zasadę :bezradny:
Ayrton Senna - My name is legend
Avatar użytkownika
sEB-q
 
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2005 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez gregoff N mar 26, 2006 17:50  

sEB-q napisał(a):Dzięki , czasami poprostu chodzi o zasadę


Spoks, miałeś absolutną rację :)
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez Mac1602 Pn mar 27, 2006 1:00  

sEB-q napisał(a):Formula1.pl Dziel Pasję(chwilowo nieistniejący) (www.formula1.pl)


ten serwis istnieje.... odrodził sie...
Avatar użytkownika
Mac1602
redaktor
 
Dołączył(a): Pt cze 24, 2005 15:57
Lokalizacja: Krosno
GG: 2885356

Postprzez Mariusz Pn mar 27, 2006 7:47  

sEB-q napisał(a):gregoff maraz i chmiel slusznie zauwazyli ze nie ma f1.tox.pl

Ja teża zauważyłem jej brak. Bardzo fajna stronka, podoba mi się jej oprawa graficzna - prostota, ale w estetycznym wykonaniu.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron