spełnienie małych marzeń - felietony o f1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Epik Wt mar 30, 2010 23:24  spełnienie małych marzeń - felietony o f1

Witam wszystkich, po fiasku f1live.pl od dawna nosiłem się z zamiarem założenia własnej opinio twórczej strony ( w tym przypadku blogu ). Wiem, że może nie posiadam talent gramatycznego itp. ale sercem i duszą jestem z f1 i mam nadzieję, że komuś moje myśli i teksty przypadną do gustu :). Więc oceniajcie jeśli chcecie i zapraszam zainteresowanych do współpracy, bo marzy mi się zgrany zespół ludzi, którzy co jakiś czas dodawali by coś od siebie :)

http://podsterownie.bloog.pl
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez Wrzatek Śr mar 31, 2010 18:28  Re: spełnienie małych marzeń - felietony o f1

Ja to kiedyś robiłem swoją stronę, która ruszyła w 2005 roku, bo musiałem na informatykę zrobić. I tak coś tam, coś tam robiłem przez 3 lata. :-P Wejdź sobie w artykuły i zobacz czy może być :wink:

www.F1Page.prv.pl
Avatar użytkownika
Wrzatek
 
Dołączył(a): Cz gru 28, 2006 21:39
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez =maciey.t= Śr mar 31, 2010 23:23  Re: spełnienie małych marzeń - felietony o f1

Też ostatnio dołączyłem do grona "bloggerów" dotykających w swoich internetowych pamiętniczkach tematyki F1. Jeżeli ktoś ma za dużo czasu i lubi takie klimaty, zapraszam na: http://variante-ascari.blogspot.com oraz do komentowania ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
=maciey.t=
 
Dołączył(a): N wrz 10, 2006 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mariusz Wt kwi 27, 2010 11:27  Re: spełnienie małych marzeń - felietony o f1

A ja od kilku miesięcy prowadzę bloga o GP3 Series: www.gp3.totalh.com :)

Kiedyś, w 1997 roku, miałem stronkę o F1 na serwerze Poltronic. Kolejna na Interii w 1999, następna na OVH w 2001. Żadna nie przetrwała roku. Z GP3 idzie mi lepiej niż z F1. :)
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640


Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron