Serie wyścigowe w cyfrze+

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez MarK Cz maja 20, 2010 23:30  Re: Serie wyścigowe w cyfrze+

marrak napisał(a):MarK, a Ty w ogóle masz dekoder i telewizor który obsługuje HD :lol:

Nie - mam korbkę i kręcę nią, żeby rozpalić żarówkę za drewnianym pudłem, na którego przedzie brat zmienia podświetlane obrazki :zakrywa: .

marrak napisał(a):Dobre :lol: Kanał który nie jest kodowany, u ciebie jest ale nie jest.

Chłopie jeśli jedyne co potrafisz dawać to głupie uwagi - to ich nie dawaj. Kolega powyżej wiedział o co chodzi i się wypowiedział, ty widać nie wiesz czego sprawa dotyczy, więc po prostu oszczędź nieco miejsca na forum i sobie daruj.

marrak napisał(a):Nie mal co wyścig włączam zanim BBC zaczyna i gwarantuję Ci że nie ma możliwości żeby to było HD. Dlaczego?? Bo jak włącze na sprzęcie który nie obsługuje HD to też działa :P

Genialny jesteś! Popatrz no a ja jakoś na sprzęcie sprzed 10 lat odpalam kanały Native HD - cuda nie?

lubczyk napisał(a):Ja napiszę tylko tyle że pojęcia o tym nie masz.

Nie będę polemizował z kimś kto idzie w zaparte.

Kolejny ze złotymi myślami... Żeby nie było, że czepiam się bez powodu:
MarK napisał(a):Polecam włączyć wymieniony przeze mnie kanał w czasie GP w takim razie i zweryfikować. Może to nie być pełne HD tylko jakaś kompresja ale w takim razie minimalna bo jakość naprawdę była super o ile pamiętam i to na tyle, że śmiem sądzić, że to było HD.

Gdzie tu masz upieranie się przy czymkolwiek? Napisałem, że dobra jakość i że może to być HD i poprosiłem o weryfikację. Czy to może ty nie masz pojęcia o czytaniu ze zrozumieniem?

Napisałem posta na którego odpowiedziało 3 użytkowników - jeden potrafił odpowiedzieć kulturalnie i treściwie, dwóch kolejnych pominę dla ogólnego dobra tego forum :roll: .
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez slipstream Pt maja 21, 2010 7:07  Re: Serie wyścigowe w cyfrze+

Popatrz no a ja jakoś na sprzęcie sprzed 10 lat odpalam kanały Native HD - cuda nie?

No cuda, bo jeśli podpinasz to kablem Euro to zapomnij że to jest w jakikolwiek sposób HD na Twoim TV (Chyba ze 10 lat temu wydało się cało roczną pensję na TV ze złączem HDMI). Jakość HD jest tylko przez HDMI, inaczej każdy kanał HD jest równany w dół w dekoderze do SD na SCART (Euro, czy jakkolwiek inaczej). Owszem, kanały HD odbiera w TV, ale HD tym bardziej NATIVE to nie jest. Inaczej mówiąc obraz kanału HD obejrzy się bez problemu (choć zależy to od dekodera bardziej niż TV), ale fizycznie w jakości HD to on nie będzie.

No i jest jeszcze taka sprawa, ze w jakości HD nadają kanały które obok loga mają dopiskę HD, i taka maniera w Europie panuje, a by to wciąż w ten sposób zaznaczać.

Tak jak BBC

Obrazek

tak i RTL

Obrazek

Więc jakim cudem w jakości HD ma nadawać zwykły RTL...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez marrak Pt maja 21, 2010 16:37  Re: Serie wyścigowe w cyfrze+

Chłopie jeśli jedyne co potrafisz dawać to głupie uwagi - to ich nie dawaj. Kolega powyżej wiedział o co chodzi i się wypowiedział, ty widać nie wiesz czego sprawa dotyczy, więc po prostu oszczędź nieco miejsca na forum i sobie daruj.


sorry, nie wiedziałem, że te czasy kiedy parowane dekodery miały różne anomalie jeszcze u niektórych nie przeminęły :oops:

Genialny jesteś! Popatrz no a ja jakoś na sprzęcie sprzed 10 lat odpalam kanały Native HD - cuda nie?

Wymień jeden kanał który 10 lat temu nadawał w HD.... i był dostępny u Ciebie :wink:

Gdzie tu masz upieranie się przy czymkolwiek? Napisałem, że dobra jakość i że może to być HD i poprosiłem o weryfikację. Czy to może ty nie masz pojęcia o czytaniu ze zrozumieniem?

Chyba zapomniałeś o swoich poprzednich postach...->
Taki detal - Na Cyfrze + jest F1 w HD na RTLu praktycznie cały dzień jak jest GP
[...]
Kanał 205 na Cyfrze +. Czy to jest cały czas native HD to mam wątpliwości, ale w czasie relacji z F1, o ile pamiętam, jakość raczej wskazywała na native.

aa i praktycznie cały dzień to na RTL SD lecą reklamy F1 trwa raptem 3-4h ( z reklamami)

Napisałem posta na którego odpowiedziało 3 użytkowników - jeden potrafił odpowiedzieć kulturalnie i treściwie, dwóch kolejnych pominę dla ogólnego dobra tego forum :roll: .

I to był mój ostatni post, zapraszam Cię na forum TVSat. Tam odpowie Ci 100 użytkowników. :D Aż strach pomyśleć co :twisted:
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez MarK Pt maja 21, 2010 18:51  Re: Serie wyścigowe w cyfrze+

Slipstream >> a czy ja gdziekolwiek napisałem, że oglądam kanały w jakości HD? NIE :-) . Napisałem, że odpalam takie kanały na takim, a nie innym sprzęcie w odpowiedzi na bzdurny argument innego kolegi. Sorry, ale na prawdę mi nie musisz tłumaczyć, że przez złącze euro nie ma się sygnału HD :o . Podobnie z moim "upieraniem się" przy tym, że relacja na RTLu jest w HD - native to to nie jest rzeczywiście, ale niektórzy jeszcze nie rozróżniają tych pojęć.


marrak napisał(a):sorry, nie wiedziałem, że te czasy kiedy parowane dekodery miały różne anomalie jeszcze u niektórych nie przeminęły :oops:

Powtórzę jeszcze raz - nie masz nic do powiedzenia mądrego, to po prostu nie mów. Szkoda klawiatury, czasu, forum i tlenu.

marrak napisał(a):Wymień jeden kanał który 10 lat temu nadawał w HD.... i był dostępny u Ciebie :wink:

Wymień słowa, których nie zrozumiałeś w mojej wypowiedzi, choć zdaje się, że nie zrozumiałeś całej.

marrak napisał(a):Chyba zapomniałeś o swoich poprzednich postach...

No racja. Rzeczywiście upierałem się tak długo jak niezrozumiałe mogą być zwroty "mam wątpliwości" itp. i tak długo, jak nie ma różnicy między HD, a native HD.
Avatar użytkownika
MarK
 
Dołączył(a): Cz mar 06, 2008 21:08
Lokalizacja: Wa-wa

Postprzez MarcinN N kwi 01, 2012 9:10  Re: Serie wyścigowe w cyfrze+

Podobno Sportklub transmituje w sezonie 2012 INDYCAR i NASCAR.
Na ich stronie wyczytałem, że NASCAR jest na kanale Sportklub Plus. UPC nie ma tego w ofercie. Gdzie tu puszczają?
MarcinN
 
Dołączył(a): N kwi 19, 2009 11:19
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Yaneiro N kwi 01, 2012 9:34  Re: Serie wyścigowe w cyfrze+

NASCAR tym razem jest live w SK+, bo nakłada się na Indyca. Jutro od 15:30 retransmisja NASCAR w głównym kanale.
Yaneiro
 
Dołączył(a): N maja 16, 2010 18:48

Poprzednia strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron