Filmy o F1

F1 oraz pozostałe sporty motorowe w telewizji, prasie i internecie

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Campeon So mar 28, 2009 17:28  Re: Filmy o F1

Mario98 napisał(a):fajnie, pieknie, tylko już jest ciekawie napisane :evil:
Tobey Maguire zagra główną rolę w filmie "The Limit" będącym biografią jedynego amerykańskiego mistrza Formuły 1 Phila Hilla. Obraz powstanie dla Columbia Pictures.


Może autor tekstu pisząc 'jedynego', miał na myśli jedynego rodowitego amerykańskiego mistrza. Co jednak nie zmienia faktu, że błąd jest.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez impr So mar 28, 2009 20:10  Re: Filmy o F1

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć "Wyścig" zapraszam na http://justin.tv/imprtv.
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fagaldo Wt kwi 14, 2009 14:25  Re: Filmy o F1

Tobey Maguire zagra główną rolę w filmie "The Limit" będącym biografią jedynego amerykańskiego mistrza Formuły 1 Phila Hilla. Obraz powstanie dla Columbia Pictures.


A Andretti to co?
Fagaldo
 
Dołączył(a): N paź 12, 2008 14:16

Postprzez Demetrius Wt kwi 14, 2009 15:58  Re: Filmy o F1

Phill Hill był rdzennym amerykaninem , czyli takim prawdziwym a nie z jakieś Anglii :twisted:
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Demetrius
 
Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 19:45
Lokalizacja: Szczebrzeszyn

Postprzez slipstream Wt kwi 14, 2009 16:17  Re: Filmy o F1

Phill Hill był rdzennym amerykaninem...

Indianin? Bo może lepiej rodowity a nie rdzenny :roll:

...czyli takim prawdziwym a nie z jakieś Anglii

czy co gorsza z Włoch jak Andretti :-P Jednakże i on zdobył tytuł pod flagą Amerykańską, więc jest kolejnym amerykańskim mistrzem – zresztą co nam z tego po źle sformułowanym zdaniu z ich strony.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Ramzes Śr kwi 29, 2009 18:13  Re: Filmy o F1

Ramzes
 
Dołączył(a): Cz lut 19, 2009 14:14
Lokalizacja: Polska :)

Postprzez qTeck N gru 27, 2009 17:43  Re: Filmy o F1

Mam takie pytanie, którego nie chcę umieszczać w dziale dyskusji dowolnych. Mianowicie kiedy byłem mały, mogło to być jakieś 15 lat temu, w telewizji emitowano kilka kreskówek, których tytułów nie pamiętam i ogólnie kojarzę je jakby przez mgłę. Wśród nich była i taka, która traktowała o wyścigach podobnych do F1 powiedzmy z pierwszej połowy lat 80-tych. Jedyne co z niej pamiętam to, że teamy były podzielone wg narodowości i w związku z tym ścigały się USA z ZSRR (było pisane USSR czyli kreskówka anglojęzyczna) , etc. Było to emitowane mniej więcej równolegle z takimi klasykami jak Tsubasa i Tygrysia Maska. Czy może ktoś kojarzy o co mi chodzi i może mnie oświecić tytułem? :-)
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez marrak Pn gru 28, 2009 11:47  Re: Filmy o F1

Jak byś napisał w jakiej tv to było to może bym Ci pomógł :grin:
Mam dostęp do takich baz programów wielu tv ale wszystkich to nie będę przeszukiwał :P
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez qTeck Pn gru 28, 2009 21:18  Re: Filmy o F1

Tak jak wspomniałem było to jakieś 10-15 lat temu (najpóźniej 10 ale raczej jeszcze dalej w przeszłość :wink: ) i musiało to być w jakimś ówczesnym kanale niekodowanym, odbieranym przez zwykłą naziemną antenę (żadnej kablówki, ani satelity wtedy na pewno nie miałem) czyli musiało to być coś z otwartych kanałów polskich lub ewentualnie czeskich (CT1, CT2, Nova). Niestety bardzo niewiele z tego pamiętam dlatego tak trudno jest mi wpaść chociażby na jakąś poszlakę w internecie.
Znalazłem coś takiego i wygląda to na najbardziej prawdopodobne. Nazywa się chyba Super Grand Prix. Chciałem się upewnić i przy okazji sprawdzić czy istnieją jeszcze jakieś inne, podobne kreskówki :wink:
I like my sugar with coffee and cream.
Avatar użytkownika
qTeck
 
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2008 23:23
Lokalizacja: Brieg/Breslau

Postprzez marrak Wt gru 29, 2009 11:27  Re: Filmy o F1

Ha ha ha ha to co tu pokazałeś to jest z RTA ( Azerbejdżan:P)
Zaraz poszukam czy TVP albo CT coś takiego miały, jak coś znajdę to się odezwę :-)

EDIT: chyba mam:P
prawa zakupił POLSAT, to jest produkcji Japońskiej 1977r. , tytuł angielski 'Arrow Emblem Hawk of the Grand Prix'
W oryginale było ok. 50 odcinków, ale Polsat nie wyemitował wszystkich
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez kemot Cz lut 18, 2010 21:38  Re: Filmy o F1

Dzisiaj o 12:10 leciał na TCM film pod tytułem "Grand Prix" z 1966 roku w reżyserii Johna Frankenheimera - oglądał go ktoś może dzisiaj? Ja musiałem sobie nagrać, bo nie było mnie w domu w tym czasie i skończyłem oglądać nieco ponad godzinę temu :P
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez slipstream Cz lut 18, 2010 22:47  Re: Filmy o F1

Dzisiaj o 12:10 leciał na TCM film pod tytułem "Grand Prix" z 1966 roku w reżyserii Johna Frankenheimera - oglądał go ktoś może dzisiaj?

Tez mi wydarzenie, co jakiś czas TCM puszcza ten film na swoim kanale... Ale odpowiadając na pytanie nie, dzisiaj nie oglądałem :-P
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez VShila Cz lut 18, 2010 23:29  Re: Filmy o F1

To prosze żeby ktoś wcześniej ostrzegał o tym filmie, bo zawsze przegapiam go. :x :x

EDIT: Jutro o 9:40 jest.
#FORZAJULES



Ostatni stint Webbera to poezja - Angulo
Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen, Magnussen...
Avatar użytkownika
VShila
 
Dołączył(a): N cze 07, 2009 19:12
Lokalizacja: Lublin
GG: 8946211

Postprzez kemot Pt lut 19, 2010 9:38  Re: Filmy o F1

VShila napisał(a):To prosze żeby ktoś wcześniej ostrzegał o tym filmie, bo zawsze przegapiam go. :x :x

EDIT: Jutro o 9:40 jest.

Mishka mnie poinformował o tym, a ja zapomniałem o koleżankach i kolegach na f1wm, żeby poinformować - egoista ze mnie :<

Jaki jeszcze interesujący film o F1 warto obejrzeć/będzie niedługo w tv?
Poza tym uważam, że bartoszcze powinien zostać zbanowany...
kemot
 
Dołączył(a): N sty 06, 2008 0:34
Lokalizacja: Zgorzelec

Postprzez Campeon Pt lut 19, 2010 10:15  Re: Filmy o F1

Gorzej jak zamiast TCM, ma się do godziny 20.00 bodajże tak znamienity kanał jak Cartoon Network i nici z obejrzenia Grand Prix...
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sporty motorowe w mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości